Вступникам надані рекомендації на бюджет

Оголошено рейтингові списки вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування на бюджет

Вступникам надані рекомендації на бюджет

Відповідно до Умов прийому до закладів вищої освіти на сайті Інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA» оголошено рейтингові списки вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування на бюджетну форму навчання.

Зазначені рейтингові списки оголошені для абітурієнтів, які вступають на навчання для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на підставі повної загальної середньої освіти за денною формою навчання.

На сайті інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA» статус заяв тих абітурієнтів, які рекомендовані до зарахування на бюджет, змінено зі статусу «Допущено» на статус «Рекомендовано (бюджет)».

Також, навпроти заяви абітурієнта в електронному кабінеті, за якою абітурієнт рекомендований на навчання за кошти державного бюджету, встановлено статус «Рекомендовано до зарахування».

Вступники, які отримали рекомендації, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного або регіонального замовлення (подати оригінали документів) до 18.00 години 31 серпня. Статус заяв абітурієнтів, які виконають вимоги до зарахування змінитися на статус «До наказу (бюджет)».

Зарахування вступників на навчання за кошти державного або регіонального бюджету (за державним або регіональним замовленням) має відбутись 05 вересня 2020 року.

Надання рекомендацій до зарахування та оприлюднення списку рекомендованих для вступників, які вступають на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб на відкриті та фіксовані (закриті) конкурсні пропозиції здійснюється не раніше 06 вересня.

У разі отримання рекомендації на контракт напроти таких заяв статус зміниться на «Рекомендовано (контракт)». Цей статус може з’явитись навпроти кількох заяв – вступник матиме можливість самостійно визначити, яку саме пропозицію обрати. Для вступу також треба буде подати пакет документів до вишу, кінцеву дату прийому визначає заклад вищої освіти, але загалом зарахування на контракт може тривати до 30 вересня.

ВСТУП.ОСВІТА.UA

Освіта.ua
27.08.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олена
Чи потрібна дитина , коли підписується контракт з вишем????.,.
Олена
Як.що.подали.документ?... ?.на.контракт.бо.небул?... ?.бюджетногомісц.а.дит... ина.збаготодітної.сім... ї.чи.має.вона.право.на?... ?чатися.безкоштовно...
Влад
Для Олена: а навіщо стільки крапок? Дитина з багатодітної сім’ї, в якій 5 і більше дітей має право на переведення на вакантне місце, але є інші пільговики, які на це місце претендують в першу чергу. Але вакантне може і не з’ явитися.
Коментувати
Аміна
У мене пишетдопущено і я на 5 місті ,цк бюджет си контракт?,як зрозуміти поясніть будь ласка
Галина
Для Аміна: Всім хто отримав контракт написано "рекомендовано (бюджет)"! На бюджет Ви не пройшли
Влад
Галина помилилась. Всим, хто отримав бюджет, написано рекомендовано бюджет
Коментувати
Елена
подскажите, пожалуйста, дают ли вузы приглашение для студентов из крыма или луганска, чтобы не было проблем/задержек при выезде/въезде?
Костя
Если я прошёл по второму приоритету , но мне не очень нравится университет,могу я в следующем году подать заново на бюджет , а в этом универе где проучился год на бюджете перевестись на заочное обучение ?
Влад
Для Костя: перевестись можна через рік, або треба заяву електронну на заочку подавати зараз. Якщо рік провчитеся на бюджеті, то наступного року прийдеться заплатити за рік навчання немалу суму, щоб знову вчитися на бюджеті. Зазвичай ця сумма вище, ніж на контракті
Коментувати
Ольга
Чи змінуться рейтингові списки про зарахування на бюджет після 31.08? Чи є можливість потрапити на бюджет після завершення полосі документів усіх хто поступив.
Тарас
Для Ольга: Ні, списки рекомендлованих на бюджет остаточні. Якщо бюджетне місце не було запропоноване, то в цьому році Ви його вже не отримаєте.
Костя
А если отказались от бюджетного, разве оно не рассматривается?
Якось так
Для Костя: ні. Воно, якщо й буде, то віддадуть пільговику.
Коментувати
Тарас
Добрий день, я отримав статус "рекомендовано п.2. р. ІХ ПП", оригінал документа про освіту я вже подав, що це значить?
Оля
Добрий день, прошу уточнити останній день подачі заяв на контракт, це 10 вкресня, чи в кожного Вузу свої правила?
...
Для Оля: своі правила. Але не пізніше 31 вересня. Переважно цього року це 9-10 вересня.
Олександр
Для: ... не пізніше 30 вересня.
Галина
Для Оля: Заяви подавали до 22.08! А тепер можна подавали лише документи на контракт туди, куди Ви подавали заяви!
Коментувати
Андрей
Як проходить конкурс контрактників? Приймають того, хто першим принесе заяву, чи все ж по рейтингу?
Андрей
Для Андрей: не заяву, а документи*
Якось так
Для Андрей: прочитайте попередні запитання і все зрозумієте. Однак таке трапляється вкрай рідко. Лише на надпопулярні спеціалізації в топ ЗВО.
Андрей
Дякую за відповідь
Коментувати
Анна
Подали документы на контракт ещё 20.08.20, сегодня 29.08 звонят и говорят завтра заберите документы, мы вынуждены вам отказать, так как очень большой поток на эту специальность, как такое может быть? А если мы не заберём?
Якось так
Для Анна: від того, що Ви зараз не заберете документи нічого не зміниться. Вас просто не зарахують на навчання. У Вас же немає підписаного ректором примірника контракту.
Влад
Значить є діти з вищими балами, це такий у них внутрішній конкурс. На беруть самых сильних. А слабим відмова. Подача документів нічого не гарантує.
Коментувати
Александр
Если подали документы на контракт на один факультет вуза, можем ли забрать документы, и подать их на другой факультет?
Вступник
А коли буде рекомендовано на контракт, мені якось треба буде відмітити пропозицію, що я обрав, серед рекомендованих, чи сразу нести документи?
Тарас
Для Вступник: Не треба вже нічого чекати. Рекомендацій на контракт може не бути взагалі. Просто берете документи й везете на будь-яку спеціальність з тих, куди подавали заяви.
Вступник
Дякую
Коментувати
Анонім
Якщо я подавала на бюджет, але випало «не рекомендовано на бюджет», а ще пізніше рекомендовано до зарахування за кошти юридичних осіб, то до якого мені потрібно подати-31 серпня?
Влад
Для Анонім: до 10 вересня
Коментувати
Вадим
Телефонують принести документи, для зарахування на бюджет, мотивуючи, що якщо хтось один не принесе документи, то зарахують на бюджет. В рейтингу іду після останнього рекомендованого. Чи можливо це, пільги відсутні. Чи це місце просто згорить за відсутності пільговиків.
Якось так
Для Вадим: подивіться трішки нижче відповіді на аналогічне питання "Будівельнику 192". В Правилах прийому конкретного ЗВО навряд чи прописана така можливість. Зате там точно є довгий перелік пільговиків, яких ЗОБОВ’ЯЗАНІ перевести на вакантне місце, а потім ще один перелік пільговиків, яких за певних умов можуть перевести на бюджет.
Коментувати
Тетяна
У Наказі МОН від 21.07.2020 №939, який набув чинності 18.08.2020 (як раз у самий розпал вступної кампанії, коли більшість абітурієнтів вже подали заяви) і за яким ВИШі зобов’язали виділити до 10%(20%) із вже затверджених бюджетних місць для Квоти-2, сказано, що КВОТА-2 оголошується одночасно з оголошенням максимального (загального) обсягу державного замовлення. На сьогодні на сайті МОН є затверджені максимальні обсяги по навчальним закладам, де для КВОТИ-2 передбачено аж 0 місць, але квотники вже зараховані на бюджет, витісняючи абітурієнтів не з окупованих територій, які вступають за ЗНО і на загальних умовах. Як так? Дякую
Якось так
Для Тетяна: ну, що Вам сказати. При ухваленні цих змін до закону в парламенті була жвава дискусія і всі офіційні особи переконували, що місця для квоти 2 виділять окремо, не забираючи їх в "дітей незалежної України". Освітній омбудсмен С.Горбачов на своїй сторінці в фейсбук називав людей які казали протилежне брехунами, що поширюють фейки. Знаю це не, як сторонній спостерігач, а, як батько дитини (з конкурсним балом 192+), якій не вистачило рівно два місці до бюджету за першим пріоритетом в КНУ ШЕВЧЕНКА. Ці два місці пішли квоті 2 із суттєво меншими балами. І так, Ви праві, в обсягах розподілу бюджетних місць КНУ, які затвердив МОН чорним по білому зазначено обсяг квоти 2 для цієї та інших спеціалізації(й) - НУЛЬ.
Коментувати
tania
Доброго вечора, я отримала статус "рекомендовано до зарахування" але я не на денну форму подала заяву а на заочну. Тож хто пройшов на заочно їм теж треба подати оригінали до 31 серпня 18 .00?
...
Для tania: Так
Людмила
А де знайти рейтинговий список ,щодо заочників?не можу себе знайти
Коментувати
Di
коли будуть списки для абітурієнтів, які вступають на навчання для здобуття ступеня магістра?
Олексій
Для Di: 01.09 мають оприлюднити списки
Коментувати
Оксана
Доброго вечора якщо у заяві пише Допущено більше нічо, то це що ми непоступили не на бюджет і не на контракт
...
Для Оксана: на контракт можете везти оригінали вже.
Коментувати
Анжела
Добрий вечір. Хочу запитати, якщо не встиг подати документи до університету, чи буде ще додаткова сесія.?
...
Для Анжела: заяви чи оригінали документів? Бюджет чи контракт?
Коментувати
Микола
Доброго вечара, чи працює приймальна комісія КНУ Шевченка у вихідні дні, підскажіть будь ласка.
...
Для Микола: дивіться на іхньому сайті
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!