Завершується прийом заяв на фахового молодшого бакалавра

13 липня завершується прийом заяв для здобуття ступеня фахового молодшого бакалавра на основі базової загальної середньої освіти

Завершується прийом заяв на фахового молодшого бакалавра

Відповідно до умов прийому на навчання до закладів фахової передвищої освіти в 2020 році, 13 липня о 18:00 завершується прийом заяв від вступників для здобуття ступеня фахового молодшого бакалавра на основі базової загальної середньої освіти.

Вступні іспити, творчі конкурси та співбесіди мають бути проведені у період з 14 липня до 21 липня 2020 року.

Після проведення вступних іспитів та творчих конкурсів для кожної спеціальності у кожному навчальному закладі будуть сформовані рейтингові списки вступників, які оприлюднюються не пізніше 12:00 23 липня на сайті Інформаційної системи Вступ.ОСВІТА.UA.

Рейтинговий список вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування формується на основі конкурсного бала за кожною конкурсною пропозицією з повідомленням про отримання чи неотримання вступниками права на здобуття фахової передвищої освіти за державним або регіональним замовленням.

Вступники, які отримають рекомендації до зарахування, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного або регіонального замовлення (подати оригінали документів) до 12:00 27 липня.

Зарахування вступників за державним або регіональним замовленням має відбутися не пізніше 18:00 29 липня. Зарахування вступників, які вступають на контракт – не пізніше ніж 31 серпня.

Поточні заяви вступників та рейтингові списки на всі спеціальності фахового молодшого бакалавра у всіх навчальних закладах України публікуються на сайті інформаційної системи Вступ.ОСВІТА.UA.

Нагадаємо, прийом заяв від вступників для здобуття ступеня фахового молодшого бакалавра на основі повної загальної середньої освіти розпочнеться 13 серпня.

Вступ.ОСВІТА.UA

Освіта.ua
10.07.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
***
А может вы будете информацию проверять, которую выпускаете? У меня уже сердце чуть не остановилось.
Віка
Я не розумію, вже потрібно було подати документи до 13 липня? Так ще ж не має результатів ЗНО? Поясніть будь ласка.
Іванна
Для Віка: це вроді для тих, хто поступає після 9 класу, типу коледж, училище
Коментувати
Фан
Можливість вступу до коледжу за ЗНО або іспитами. https://www.facebook.com/pbmk.poltava/
Фан
Можливість вступу до коледжу за ЗНО або іспитами. https://www.facebook.com/pbmk.poltava/

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!