Вступайте до МАУП онлайн та здобувайте освіту дистанційно
PR

МАУП надає унікальну можливість вступити до академії і здобути вищу освіту в онлайн-режимі

Вступайте до МАУП онлайн та здобувайте освіту дистанційно

Міжрегіональна Академія управління персоналом надає українцям унікальну можливість: вступити до закладу і здобути вищу освіту в онлайн-режимі. Тепер стати студентом і отримати диплом про вищу освіту надзвичайно просто й доступно.

Освоїти професію мрії може кожен — незалежно від місця проживання або рівня доходу. Вступ онлайн і дистанційна форма навчання в МАУП відкривають перед українцями нові перспективи. Оволодіти корисними навичками і вивчити цікаву спеціальність можна з будь-якої точки країни. Все, що вам необхідно, — це доступ до інтернету та комп'ютер.

Зробіть крок назустріч успішній кар'єрі, перебуваючи при цьому вдома. Для подачі документів їхати нікуди не треба. Зробити це можна онлайн, а до 27 березня можна отримати ще й знижку на навчання 20%.

Вже котре десятиріччя для тисяч українців навчання в МАУП — це можливість опанувати сучасні професії у сфері IT-технологій, маркетингу, журналістики, дизайну, психології, права, менеджменту, банківської справи. Поєднувати навчання з іншими сферами свого життя можна, вибравши дистанційну форму навчання за однією з десяти популярних і затребуваних спеціальностей.

Студенти дистанційної форми навчання приділяють освіті достатньо часу, але в комфортній для себе обстановці. Працюйте і займайтеся хобі, подорожуйте і залишайтеся з рідними — все це паралельно з отриманням вищої освіти.

Дистанційна форма навчання в МАУП — це інноваційний різновид заочного навчання, з використанням освітніх онлайн і мультимедійних технологій. Навчально-методичні матеріали з усіх дисциплін надаються студентам в електронному вигляді, а консультування досвідченими педагогами здійснюється через інтернет.

Навчання онлайн дозволяє економити час і кошти на дорогу до закладу вищої освіти або під час перебування в чужому місті, при цьому якість викладання всіх дисциплін залишається на належному рівні.

У разі онлайн-вступу студентам дистанційної форми навчання МАУП надає можливість здійснити оплату за навчання у будь-який зручний час до першої сесії, а на будь-яку суму попереднього платежу, внесену протягом семи днів, надається знижка 20%!

Освоїти затребувану професію в комфортній для вас обстановці абсолютно реально. Реалізуйте себе, реалізуйте свою мрію разом із МАУП за адресою: м. Київ, вул. Фрометівська, 2.

Приймальна комісія: (093) 490-49-00 (Viber, WhatsApp), (096) 490-49-00.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
24.02.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів