Розпочалась робота центрів «Донбас-Україна»

9 червня 2020 року розпочали свою роботу освітні центри «Крим-Україна» та «Донбас-Україна»

Розпочалась робота центрів «Донбас-Україна»

9 червня 2020 року розпочали свою роботу освітні центри «Крим-Україна» та «Донбас-Україна», звернувшись до яких вступники з тимчасово окупованих територій можуть вступати без ЗНО до українських університетів.

За інформацією Міністерства освіти і науки у 2020 році мешканці тимчасово окупованих територій можуть вступати за спрощеною процедурою до понад 100 університетів, підпорядкованих МОН, МОЗ, МВС та Мінкульту.

«Вступникам потрібно лише обрати спеціальність і заклад освіти, куди б вони хотіли вступати, та звернутись до освітнього центру в цьому закладі між 9 червня та 23 жовтня 2020 року. Про візит до освітнього центру можна домовитись заздалегідь, контакти центрів розміщені на сайті Міністерства освіти і науки», – зазначив генеральний директор директорату вищої освіти і освіти дорослих Міністерства освіти і науки України Олег Шаров.

Вступники, які бажають взяти участь у конкурсі на бюджетні місця, мають подати заяву та заповнити освітню декларацію в освітніх центрах:

  • вступники з Криму – не пізніше 20 серпня;
  • вступники з Донбасу – не пізніше 22 серпня.

Ті, які не встигнуть цього зробити у серпні, до 23 жовтня можуть подавати заяви для вступу на контракт.

Для вступу мешканцям тимчасово окупованих територій не обов’язково мати український паспорт, достатньо мати свідоцтво про народження. А вступники, які не мають українського документа про освіту, можуть отримати його через освітній центр, який направить їх у школу при освітньому центрі для складання двох іспитів державної підсумкової атестації з української мови та історії України.

Також їм потрібно буде скласти один вступний іспит, який встановлює заклад вищої освіти.

У робочі дні з 9:00 до 18:00 працює безкоштовна гаряча лінія для вступників із тимчасово окупованих територій (0-800-504-425).

Освіта.ua
10.06.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Правдоруб
Чергова перемога! Тепер діти сепаратистів зможуть вступати на бюджетні місця в українських університетах без ЗНО! Тобто, якщо ваші батьки були вірними ідеям Путіна, кричали "Путін, ввєді вайска!", а потім ще й вбивали українських солдатів, отримуйте винагороду від Бєніного Клоуна!
 
Для Правдоруб: Так і виходить: ловиш пулі в окопах, а якесь сепаратиське бидло займає місця дітей
Коментувати