Триває набір студентів до Української академії лідерства
PR

Вступна кампанія до Української академії лідерства триває до 22 червня 2020 року

Триває набір студентів до Української академії лідерства

Українська академія лідерства проводить набір студентів на 10-місячну програму особистісного та суспільного розвитку на основі цінностей сучасного суспільства. Участь в програмі можуть взяти випускники шкіл віком від 16 до 20 років з усіх регіонів України.

УАЛ допомагає молоді зрозуміти своє призначення, пізнати країну та світ, усвідомлено обрати майбутню професію та розкрити лідерські якості. Мета Академії - вплинути на глибинні соціальні процеси в українському суспільстві шляхом формування покоління молодих людей, які беруть відповідальність за нашу націю та мають необхідні для цього здібності.

«Життя кожної людини  — в її руках, як і доля країни, втім, це усвідомлює невелика частина української молоді,  — розповідає керівник Української академії лідерства Роман Тичківський. — Для того, щоб молодь приймала самостійні свідомі рішення, керувала власним майбутнім та вірила у своє значення у житті країни, їй потрібно передусім повірити в себе. Ми переконані, в кожного молодого українця є своя «суперсила»: від вміння комунікувати, критично мислити до здатності працювати над помилками та доводити початі справи до кінця. Ми хочемо допомогти розкрити цю суперсилу і чекаємо на ту молодь, яка прагне об'єктивно оцінювати себе, розуміти свої сильні сторони та «зони розвитку» та хоче вимагати від себе більшого. Ми прагнемо, аби молодь переконалася, що вона потрібна своїй країні і здатна уже зараз своїми великими цілями змінювати суспільство».

УАЛ пропонує випускникам середніх навчальних закладів рік можливостей, аби розкрити свої особливі таланти та здібності. Усе це завдяки власній методиці та непересічному досвіду, який молодь може здобути під час навчання в Академії.

В УАЛі хлопці та дівчата з усієї України отримають навички 21 століття та матимуть змогу пізнати світ з різних сторін: зустрітися з успішними та впливовими людьми (президенти, міністри, бізнесмени); повчитися у викладачів із найкращих університетів країни (таких як Ярослав Грицак, Михайло Винницький, Орися Демська, Павло Шеремета); постажуватися у потужних компаніях та інституціях; дослідити українські міста та кілька нових країн.

Упродовж 10 місяців навчання молодь буде реалізовувати суспільно важливі проєкти та працювати в команді, волонтерити у різноманітних організаціях та активно брати участь у житті громади міста, у якому мешкатиме.

Академія має 7 осередків, які розташовані у Києві, Львові, Харкові, Полтаві, Миколаєві, Маріуполі та Чернівцях.

220 підлітків з усієї України віком 16-20 років мають шанс виграти ґрант у розмірі 300 тисяч гривень. Ґрант покриває понад 95% вартості навчання, зокрема навчальну програму, проживання, харчування, експедиції по Україні та за кордон, страхування здоров’я.

Набір студентів триває до 22 червня 2020 року.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
10.06.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів