Консультаційний центр допомоги абітурієнтам «ОЮА»
PR

Консультаційний центр Національного університету «Одеська юридична академія» розпочав свою роботу

Консультаційний центр допомоги абітурієнтам «ОЮА»

Вже зовсім скоро в нашій країні стартує вступна кампанія в закладах вищої освіти. Здавалося б, з впровадженням електронної подачі документів сама процедура вступу була значно спрощена, і замість багатогодинного (а іноді і багатоденного) стояння в чергах перед дверима приймальних комісій зараз досить витратити якихось півгодини, щоб подати документи для вступу. Однак на ділі виявилося все не так просто.

Саме тому з ініціативи президента Національного університету «Одеська юридична академія», академіка Сергія Васильовича Ківалова, на базі університету відкрився Консультаційний центр допомоги абітурієнтам зі створення електронних кабінетів, реєстрації й подачі документів. Надають консультації висококваліфіковані співробітники університету, які пройшли спеціальну підготовку.

Фахівці Центру надають всю необхідну інформацію щодо термінів подачі документів, прав і обов'язків вступника, всіх передбачених пільг і, головне, гарантують необхідну допомогу в реєстрації електронних кабінетів і подачі документів для вступу.

Консультаційний центр допомоги абітурієнтам Національного університету «Одеська юридична академія» вже почав свою роботу, він знаходиться в приміщенні приймальної комісії за адресою: м. Одеса, вул. Академічна, 2, 1 поверх. Центр працює з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00. Отримати консультацію можна й за телефоном, звертайтесь за номером (048) 719-88-00.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
29.05.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів