МАУП запрошує на День відкритих дверей 29 травня
PR

Завітайте на День відкритих дверей до МАУП й автоматично отримайте знижку 20% на навчання

МАУП запрошує на День відкритих дверей 29 травня

Все ще не визначилися з майбутнім місцем навчання або ж маєте сумніви щодо обраного фаху? Співробітники МАУП радо нададуть відповіді на всі ваші питання та допоможуть визначитися з вибором перспективної професії. Більше того, до 29 травня вступити до найбільшого недержавного закладу вищої освіти України МАУП можна онлайн!

Навчання в МАУП дає можливість опанувати сучасні професії в сфері ІТ-технологій та блокчейну, інтернет-маркетингу, журналістики, психології, права, фармації, туризму і багатьох інших.

Міжрегіональна Академія управління персоналом має численні регіональні відділення та філії більше ніж в сорока містах по всій Україні. Це ваша можливість отримати вищу освіту, не залишаючи рідного дому, навчатися та професійно розвиватися в знайомому місті, поруч з родиною та друзями. За потреби поєднувати навчання з роботою, ви можете обрати одну зі зручних форм навчання – заочну або дистанційну.

Зробити крок назустріч успішній кар’єрі просто – почніть свій професійний шлях разом з МАУП!

Щоб стати студентом Міжрегіональної Академії управління персоналом вже зараз, завітайте на День відкритих дверей 29 травня, зареєструвавшись на спеціальному сайті. Ви автоматично отримаєте знижку 20% на навчання!

Якщо ви не склали ЗНО минулого року або вирішили наразі отримати першу чи другу вищу освіту, але не маєте сертифікату зовнішнього оцінювання, не чекайте офіційної вступної кампанії. Витрачати нерви та час на підготовку до ЗНО більше не обов’язково. Міжрегіональна Академія управління персоналом запрошує вступити онлайн і без ЗНО на навчання за українсько-польськими спільними програмами — з Вищою школою внутрішньої безпеки в м. Лодзь (бакалаврат) та Варшавським інститутом менеджменту (магістратура).

Зарахування на спільні програми здійснюється на основі середнього балу атестату або диплома про попередню освіту та за результатами співбесіди. Деталі про отримання вищої освіти без ЗНО ви можете дізнатися, зареєструвавшись на сайті.

Затребувана професія та нові перспективи майже у ваших руках! Поспішайте за своєю мрією до МАУП за адресою: м. Київ, вул. Фрометівська, 2.

Телефони приймальної комісії: (093) 490-49-00 (Viber, WhatsApp), (096) 490-49-00.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
27.05.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів