День відкритих дверей онлайн в Європейському університеті
PR

Відвідайте 21 травня 2020 року День відкритих дверей в Європейському університеті у форматі онлайн

День відкритих дверей онлайн в Європейському університеті

21 травня 2020 року в Європейському університеті відбудеться День відкритих дверей у форматі онлайн. Під час заходу учасники матимуть можливість вступити до Європейського університету на пільгових умовах зі знижкою 20% на перший рік навчання.

Європейський університет - це найбільший приватний заклад вищої освіти в Україні, якому вже 28 років. Заклад має понад 120 000 випускників, у ньому навчаються студенти з 15 країн світу.

Європейський університет - єдиний в Україні навчальний заклад, який реалізує систему безперервного навчання від дитячого садочку до докторантури:

  • ясла-садок «Євроленд»;
  • школа-ліцей «Євроленд»;
  • бізнес-коледж;
  • університет;
  • аспірантура;
  • докторантура.

Абітурієнти мають можливість вступити до підрозділів Європейського університету після 9-го класу (бізнес-коледж) або після 11-го класу.

Випускники 11 класу можуть подавати документи для вступу на факультет економіки та менеджменту, факультет інформаційних систем та технологій, юридичний факультет, а також до інституту шоу-бізнесу та бізнес-коледжу.

Студенти Європейського університету завжди перебувають у вирі найновіших можливостей та захопливих подій!

Вони є фіналістами міжнародного конкурсу ІТ талантів «Золотий байт-2018», а також фіналістами конкурсу стартапів «StartUp Прорив - 2019».

Студенти проходять навчання креативності за освітньою програмою «CreativeSpark» від Кінгстонського університету (Великобританія) та Національного університету «Львівська політехніка».

На постійній основі для студентів ЄУ проходять тренінги з розвитку підприємницького мислення за програмою МОН України та Мережі академічних бізнес-інкубаторів YEP.

Для студентів відкрито креативний простір (затишний коворкінг з лекторієм, зоною для роботи з персональними комп’ютерами та зоною відпочинку).

В університеті активно діє стартап клуб «StartUpClub EU». За рішенням МОН України та мережі бізнес-інкубаторів YEP Стартап клуб Європейського університету визнано найуспішнішим клубом 2018-2019 н. р. серед понад 30 інших клубів, що розвивають в університетах країни академічне підприємництво.

Реєструйтеся на онлайн День відкритих дверей 21 травня та дізнайтеся все про можливість отримати сучасну європейську освіту.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

Телефони приймальної комісії Європейського університету: (044) 334-53-04, (050) 356-02-45.

Головний корпус Європейського університету знаходиться за адресою: м. Київ, бульвар Вернадського, 16-в.

Освіта.ua
08.05.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!