Добре інформували вступників лише третина вишів

Лише третина вишів забезпечила високий рівень інформування вступників у ході вступної кампанії

Добре інформували вступників лише третина вишів

Лише кожний третій заклад забезпечив високий рівень інформування вступників про умови та результати вступної кампанії. Про це йдеться у результатах моніторингу організації та проведення вступної кампанії у закладах вищої освіти, що проведений Державною службою якості освіти у 2019 році.

Зокрема, 37% вишів забезпечили своєчасне та необхідне інформування вступників. При цьому, у кожному п’ятому закладі вищої освіти обсяг необхідної інформації не перевищував 20 % або вона була повністю відсутня.

«Показово, що фактично відсутня необхідна інформація у кожному другому базовому приватному ЗВО, і тільки 3% таких ЗВО забезпечили її належний рівень. Лише 48% з 34 перевірених сайтів ЗВО забезпечили високий та середній рівень інформування вступників», - повідомляють у Державній службі якості освіти.

Також результати моніторингу свідчать про те, що вчасно розмістили Правила прийому в Єдиній державній базі з питань освіти 1 077 закладів вищої освіти, з порушенням термінів власні правила прийому розмістили 42 виші і взагалі не завантажили правила прийому в ЄДЕБО 186 закладів освіти.

За період проведення моніторингу організації та проведення вступної кампанії 2019 року було перевірено 125 сайтів вишів різних форм власності в усіх регіонах (5 з кожного регіону) України.

Результати моніторингу

Освіта.ua
25.09.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Коломия
Цей аналіз викулувпали з сопливого носа . Нахрен кому потрібен. Уряд антиукраїнський скорочує безплатні місця, а все хочуть списати на вузи— не інформували абіітурієнтів!?! Сволочі соросівські. Гнати в три шиї! Ганьба !!!