Найскладніше у 2019 році було вступити на міжнародне право

Вступити на місця бюджету найскладніше було на «міжнародні» спеціальності

Найскладніше у 2019 році було вступити на міжнародне право

Під час вступної кампанії 2019 року вступити на місця бюджету найскладніше було на «міжнародні» спеціальності – прохідний бал на них становить понад 190. Про це повідомили у Міністерстві освіти.

Йдеться про вступ за широким конкурсом на бакалавра або магістра медичного, фармацевтичного, ветеринарного спрямування на денну форму навчання.

Для того, щоб отримати право навчатись на бюджеті, більш як 180 балів знадобилось вступникам на «Право», «Інженерію програмного забезпечення», «Економіку», «Сферу обслуговування», низку спеціалізацій «Філології».

ТОП-10 спеціальностей з найвищими прохідними балами

  • Міжнародне право – 194;
  • Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії – 194;
  • Міжнародні економічні відносини – 190;
  • Стоматологія – 189;
  • Політологія – 189;
  • Журналістика – 188;
  • Медична психологія – 186;
  • Культурологія – 185;
  • Історія та археологія – 185;
  • Публічне управління та адміністрування – 183.

У Міністерстві освіти зазначають, що порівняно з минулим роком у ТОП-10 спеціальностей з найвищими прохідними балами є незначні зміни. Так, знизилися прохідні бали на «Менеджмент соціокультурної діяльності» та «Фармація, промислова фармація», які торік посідали 4-ту та 9-ту сходинки відповідно. Цього року прохідний бал на них менший за 180. Натомість в ТОП-10 піднялись «Медична психологія» та «Публічне управління та адміністрування».

Освіта.ua
30.07.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Грантоїд
Дуже смачні гранти. Раджу всім спробувати. Зараз пообіцяли дати більше грантів, якщо проштовхнемо закон про ринок землі. Адже немає вже перепони у вигляді захисника української землі Олега Ляшка.
СільВчитель
Мон - це підла зграя грантоідів! Дурять всіх безсоромно! Чому такі космічні бали на ці спеціальності- бо там фактично немає держзамовлення. Діти вчителям юристом чи міжнародником Ніколи не стануть!!! І , на жаль, нова братія Зе обіцяє ще гіршого!! Землю продадуть, освіту і медицину комерціалізують. За все Плати! З чого , люде добрі!??
Міська вчителька
Для СільВчитель: то приділяйте своїй дитині достатньо часу, займайтеся її розвитком з дитинства, щоб вона була успішною в житті, а не плекайте в неї комплекс меншовартості своїм огидним скигленням. Таких не можна до дітей пускати. Токсичність зашкалює. Вірте хоча б у свою дитину, що вона здібна та здатна боротися за свою мету)
Анна
Чого ни’мо,пані? Племінниця закінчила школу в селі. В класі було 2 учні. З двох зно отримала 190 балів, з третього-185. Вчора документи завезла до КНУ. Дитина хотіла навчатись- дитина вступила на бюджет. Дитина з простої сільської родини. Її батьки не наймали репетиторів. Просто зуміли виховати цілеспрямовану людину. І до чого тут всі свої недоліки на село списувати?
СільВчитель
На вила , коли візьмуть, тоді підлі люди поймуть! І друге- в школі , в класі менше 5 дітей не буває, пани граножери!
Коментувати