Рекомендація на бюджет буде надана до 18.00 26 липня

Надання рекомендацій на бюджет по кожному вишу та спеціальності відбудеться до 18 години

Рекомендація на бюджет буде надана до 18.00 26 липня

У п‘ятницю абітурієнти, які подавали заяви про вступ на навчання за бакалаврськими або медичними магістерськими програмами на базі повної загальної середньої освіти, дізнаються чи отримали вони можливість навчатись за кошти державного бюджету.

Відповідно до Умов прийому до закладів вищої освіти, оголошення рейтингових списків вступників, із зазначенням рекомендованих до зарахування на бюджет, по кожному закладу вищої освіти та спеціальності відбудеться до 18 години 26 липня на сайті Вступ.ОСВІТА.UA.

Також, навпроти тієї заяви в електронному кабінеті вступника, за якою абітурієнт буде рекомендований на навчання за кошти державного бюджету, статус зміниться на «Рекомендовано до зарахування».

Вступники, які отримають рекомендації, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного або регіонального замовлення (подати оригінали документів) до 18.00 години 31 липня.

Зарахування вступників на навчання за кошти державного або регіонального бюджету (за державним або регіональним замовленням) має відбутися не пізніше 12.00 години 01 серпня 2019 року.

Надання рекомендацій до зарахування та оприлюднення списку рекомендованих для вступників, які вступають на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб на відкриті та фіксовані (закриті) конкурсні пропозиції здійснюється не раніше 12.00 години 01 серпня.

У разі отримання рекомендації на контракт напроти таких заяв статус зміниться на: «Рекомендовано до зарахування (навчання за кошти фізичних і юридичних осіб)». Цей статус може з’явитись навпроти кількох заяв – вступник матиме можливість самостійно визначити, яку саме пропозицію обрати. Для вступу також треба буде подати пакет документів до вишу, кінцеву дату прийому визначає заклад вищої освіти, але загалом зарахування на контракт може тривати до 30 вересня.

Вступ.ОСВІТА.UA

Освіта.ua
25.07.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Євген
чому відмовляють у переведенні на бюджет учасникам ато
Віра
Чи можу я подати документи на контракт на іншу спеціальність ,яку я не вказувала на бюджет?
Retro
Для Віра: скорее всего вуз сможет это провести как-то через базу. Обратитесь в приёмную комиссию
Коментувати
Лілія
Що означає "зареєстровано в нз", а в решти просто "зареєстровано"? .
Ю
Для Лілія: чи "зараховано в Нз"
Коментувати
222
Я вступила зі своїм балом у 2 вузи на держ.замовлення. Я не знала про особливість пріоритетності і тому тепер мені відмовляють у бюджеті в тому вузі , де я хочу навчатись, бо там в мене нижча пріоритетність. Але на той факультет держава виділила 13 держ. місць, з яких тільки 4 використано. Тоді чому мені не можна там вчитись, якщо я проходжу зі своїм балом і ні в кого це місце не заберу? Чому на ті місця потім наберуть дітей з нижчими балами, а мені потрібно буде платити? Навіщо я тоді вчилась?
Лика
Для 222: Для 222: на те места никого не наберут. Их так и останется четыре. Надо было поинтересоваться, зачем вообще нужны приоритеты, когда заявы подавали. Само слово "приоритет" не о чем не говорит, нет?
Zzz
Вы не можете поступить в два вуза. У вас в кабинете только одна рекомендация на бюджет. Смотрите внимательно
Zzz
Бедная ещё одна тупенькая девочка, ничего не знала, читать не умеет. Поступила по высшему приоритету! и опять государство виновато-она ж хотела по низшему! Что ж это паскудное государство никак угодить всем не может?!
Коментувати
Ірина
Мене рекомендовано на бюджет у ВУЗ #1, але я хочу вчитися в іншому ВУЗі #2; чи може ВУЗ #2 взяти мене чи перевести на бюджет, якщо я інвалід і дитина учасника АТО?
Комментатор
Для Ірина: только в том случае если там будут свободные места и ваши баллы будут выше баллов других льготников. И ещё ваш балл должен быть только на 15 меньше проходного.
Комментатор
Для Ірина: точно ответить может только приемная комиссия. Позвоните
Ірина
Якщо ці умови не будуть виконані, то я втрачаю право на бюджет у ВУЗі #1 і йду на контракт у ВУЗ #2?
Коментувати
Ірина
Які пільги діють при переведенні з контракту на бюджет за наявності вакантних місць? Дякую
Retro
Для Ірина: их много, прочтите условия приёма и схема сложная
Коментувати
Татьяна
26 июля после 18 часов было написано,что рекомендовано на бюджет по 1приоритету, поехали сдавать документы 27 июля,нам сказали,что мы не проходим на бюджет,как это может быть,что это было
Retro
Для Татьяна: такого не может быть. Ещё раз проверяете в личном кабинете и , если что, звоните в понедельник на горячую линию Мон. Может вы не в ту комиссию попали, поэтому они вас и не видят в списке?
122
Звоните на горячую линию, не ждите . Подобного рода ошибок не должно быть
Коментувати
Андрій
Дивіться така проблема мені подзвонили з одного навчального закладу і сказали що я попадаю на бюджет бо ті що в списку вище за мене подаватимуть документи в інші заклади але в електронному кабінеті в мене досі пише допущено до конкурсу чи варто довіряти
Андрій
Для Андрій: брехня. Достовірною є лише інформація в Вашому особистому кабінеті
Сергій
А чому?? Якщо в кабінеті інформація ні як не міняється
Влад
Вона вже у вас поміняється 1 серпня рекомендацією на контракт. Якби бюджет дали, це було в кабінеті ще вчора
Коментувати
Александр
Біля мого прізвища написано : допущено не рекомендовано на бюджет. у інших просто допущено, може хто пояснить, що означає цей запис? дякую
Андрій
Для Александр: контракт
122
Для вас це значить контракт, інші пройшли на бюджет у вуз із вищим пріоритетом
Коментувати
Валентина
що це таке Допущено Рекомендовано на бюджет за пріорітетом #5. Поясныть будь ласка
Влад
Для Валентина: рекомендовано на бюджет за 5 пріоритетом. Ви в кабінеті що не бачите навпроти заяви з 5 пріоритетом рекомендацію на бюджет?
122
Ви пройшли на бюджет у вуз по заяві, якій надали пріоритет #5. Що вам ще не зрозуміло? Знаходьте цю заяву та везіть документи
Ромаха
Можете будь ласка сказали,де ви бачили цей надпис?на сайті vstup.osvita.ua?якщо так то на своїй чи на чиїсь іншій заяві?хочу уточнити,тому що коментарі зверху можуть бути неправильними
Коментувати
Андрей
Що це таке: «рекомендовано на бюджет за пріоритетом #1234567»? Допоможіть будь ласко срочноооооо
Влад
Для Андрей: це те і значить, що рекомендовано бюджет за 1234567
Retro
Откройте свой электронный кабинет и посмотрите, есть ли там рекомендация на бюджет. Всё. Остальное вас не должно интересовать. Если нет, то подавайте на контракт, куда желаете
Коментувати
Катя
Чи працює комісія в Шевченка в суботу і куди взагалі йти (де вони знаходяться)
Марта
Для Катя: Комісія сьогодні працює. Наскільки я знаю, в інститутів КНУ окремі приймальні комісії. А взагалі потрібно на сайті факультета/інститута подивитися.
Коментувати
Ніка
Скажіть, будь ласка,чи можна автоматично попасти на контракт,коли подані заяви тільки на бюджет.В результаті усі вузи не рекомендували на бюджет.Що нам очікувати? Чи везти одразу документи в той заклад,що вирішили і подавати на контракт.Усі знервовані,депресія...
Лика
Для Ніка: заяви подаются бюджет+контракт сразу. Не попадаете на бюджет - участвуете в конкурсе на контракт. Подождите 1 августа и подавайте на контракт.
Влад
Для Ніка: Ви що не читали, що позначали в заяві? Заява на бюджет автоматично діє на контракт, якщо на бюджет не пройшли! Якщо бюджет вам не дали, то берете документи і везете куди хочете вступати на контракт.
Ніка
Дякую за відповідь.
Коментувати
Мар‘ян
Коли будуть результати на контракт?
Влад
Для Мар‘ян: 1серпня, але раджу вже подавати документи не чекаючи результату. Вже вузи давно приймають документи на контракт
Діана
Вони і вже є) у мене ще 26 було "рекомендовано (контракт)
122
Не чекайте 1 серпня, дзвоніть у приймальну комісію та везіть на контракт
Коментувати
Мальцева татьяна алексеевна
Якщо дитина учасника бойових дій чи є якійсь льготи для вступу на бюджет,як дізнатись іформацію по цьому запитанню І які документи треба при .
Влад
Для Мальцева татьяна алексеевна: при вступі пільг немає. Може бути переведена з контракту при наявності вакантних місць. Дзвоніть в приймальну комісію і питайте там що треба. Подавати разом з документами на контракт
Коментувати
Дотошный
Неясен всё-таки вопрос с контрактом. Как ВУЗы могут принимать документы на контракт до 1 августа, если формально рекомендацию на контракт вывесят 1 августа? Т.е. юридически заключить договор до этой даты ВУЗ не имеет права. А какой смысл везти документы раньше времени, если при этом не будет подписан договор с двух сторон? Тем, кто живёт в том же городе можно и 2 раза прийти, а в другой город что 2 раза мотаться? Везти документы до 1 августа это исключительно из области ложного самоуспокоения. Всё равно через неделю придётся ещё раз ехать чтобы либо 1) подписать договор, либо 2) Забрать документы обратно, т.к. на контракт вас не рекомендуют (для топовых ВУЗов это вполне может быть).
user
Для Дотошный: в чому полягає питання?
Дотошный
Для user: Когда заключается юридический договор на контракт?
user
Для Дотошный: за законом після подачі оригіналів документів та включення до наказу про зарахування, а по факту — разом із подачею оригіналів. Накази про зарахування на контракт ПІСЛЯ 01.08 можуть виходити хоч щодня до 30.09.
Коментувати
Роб
Сьогодні мені позвонили і сказали що я рекомендований на бюджет. Потім позвонили ще раз і поінформували що якщо я відмовлюсь то мене вже не візьмуть на бюджет в інший заклад. Скажіть чи правда це? Будь-ласка.
Лика
Для Роб: правда. Бюджет даётся только там, где у вас в кабинете «Рекомендовано» сейчас. Все остальное - контракт
Роб
Блін, і що робити, Я не хочу поступати на ту спеціальність (в ВНЗ), і поставив її 4 пріоритетом. А хочу поступити в коледж, конкурс там пройде тільки 29, я туди хочу на бюджет.
user
Для Роб: то сиди і чекай 29
Коментувати
Гхблк
Сайт так и не обновили, результатов нет, почему не знаю. Уже давно должны быть результаты на бюджет а их все нету
Дотошный
Для Гхблк: И уже не будет.
Влад
Результати давно є. То у вас бюджету нема.
122
Смотрите освита, вступ, в кабинете ничего не увидите ( особенно если вы не проходите на бюджет)
Коментувати
макс
Якщо я передумав поступати на бюджеті хочу поступити в другий університет це бюджетне місце кому дістанеться?
Привет
Для макс: твоему брату
122
Пільговику
Коментувати
Vadim
Если я сейчас не рекомендован на бюджет, это уже не изменится? Или в течении пару дней списки могут сдвинуться, и я смогу пройти?
Лика
Для Vadim: уже не изменится.
Коментувати