Які оригінали документів необхідно подавати до вишу

Перелік документів, що має подати вступник після отримання рекомендації до зарахування

Які оригінали документів необхідно подавати до вишу

Вступники, які 26 липня будуть рекомендовані для зарахування на місце державного бюджету, мають подати оригінали документів до вишу.

Зокрема, абітурієнт має особисто не пізніше 18-ї години 31 липня подати наступні документи:

  • копію документа, що посвідчує особу;
  • оригінал документа про освіту та додаток до нього;
  • копію військово-облікового документа (крім випадків, передбачених законодавством);
  • сертифікати ЗНО;
  • 4 кольорові фото 3x4;
  • інші документи, що передбачені Правилами прийому конкретного закладу.

Зарахування вступників триватиме до 12-ї години 1 серпня.

Для отримання оперативної інформації про публікацію рейтингових списків у вишах та перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
22.07.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Діана
Чи можна нести оригінали документів після оприлюднення списків рекомендованих до вступу на бюджет у вихідні дні ,тобто чи працює вступна кампанія у суботу та неділю ?
Влад
Для Діана: Вам потрібно перезвонит у вуз і запитати, а не сайті освіти
Коментувати
Надя
Чи можна подавати документа на контракт соьгоднІ завтра якщо дитина набрала прохідний 170 б.
Наталья
Чи можна оригінали документів при вступі на бюджет подати комусь із батьків чи поштою?
Мирослава
Доброго дня,скажіть будь ласка,якщо вступник подає за квотою,це обов’язково везти в паперовій формі в заклад?і чи мо це зробити мама?
Неля
Доброго вечора. Скажіть будь ласка, у мене два питання;: чи потрібні документи (і їх копії) для вступу на контракт Чи можна поступити на бюджет з балом 117? (Конкурсний з усіма зно виходить близько 135)
Влад
Для Неля: документи потрібні і оригінали і копія для вступу. З таким конкурсний балом тільки контракт на будь яку спеціальність. Вы навіть заяву не зможете подати з 127, треба мінімум 125 на бюджет
Влад
Для Неля: з 117 не зможете подати. Вибачте...
Коментувати
Ajisai
Доброго вечора! Загубила сертифікат ЗНО перед складанням останнього з предметів. Скажіть будь-ласка при вступі потрібен САМЕ сам сертифікат чи інформація яка там сіститься і її можна ввести без самого папірця?
Влад
Для Ajisai: обов’язково потрібен!
Влад
Без нього ти не подаси оригінали в ВНЗ.
Коментувати
Юля
Чи можна, щоб оригінали документів у ВНЗ на магісратуру, після отримання рекомендації на контракт, привіз не сам вступник, а його батьки. З метою швидшої подачі оригіналів, так як сам вступник у відїзді.
Сашко
Для Юля: ні
Коментувати
Лін
Я правильно зрозуміла,що якщо я подала вже оригінали документів у вуз...на контракт..То,мені треба проплатити за рік навчання і все?Я вступила в цей вуз?
FV
Вища, середня, нижча МАТЕМАТИКА Швидко, якісно, доступно • Домашні та індивидіульні завдання • Розрахункові та контрольні роботи Шкільна програма (алгебра, геометрія); Лінійна алгебра та аналітична геометрія; Дискретна математика; Математичний та комплексний аналіз; Диференціальна геометрія; Диф. рівняння та рівняння в частинних похідних (РЧП/РМФ) TelegramInstagram: @fviete Facebook: fb.com/fviete
Греченко Руслан
Чи мають право подавати копії документів для зарахування на бюджет, якщо я не надав оригіналів?
Anton250
Добрий день , чи ще не пізно завтра подавати оригінали для вступу?Так як я випускник школи і складав зно
.
Для Anton250: Якщо ти не подавав електронну заяву, чи паперові копії раніше, то зараз лише на заочну форму чи у приватні заклади освіти
Anton250
Ну я подав 5 електроних заяв і там пише що допущений . Але чи не пізно ще завтра подати оригінали?
.
Для Anton250: у кожного закладу свої терміни подачі документів (в твоєму випадку на контракт), дивися у правилах прийому закладу, чи дзвони до приймальної комісії
Коментувати
Інна
Підкажіть, будь ласка, чи можу я вступити на спеціальність, якщо у вимогах до вступу у споріднених спеціальностях вказано спеціальність 030504 Економіка підприємства, а в мене диплом молодшого спеціаліста 051 Економіка. Поступаю на 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність. Як мені доказати своє право на вступ в університеті, якщо воно ж
123
Для Інна: 030504 - це стара класифікація, вона вже не діє. Але оскільки код спеціальності все ж відрізняється (051 та 076), то Вам слід з’ясовувати у виші.
Комментатор
Существуют таблицы соответствия старых кодов новым. Возможно это вам поможет . Поинтересуйтесь в ПК
Коментувати
Бон
Чи можу я привезти документ на контракт, якщо не подавала електронної заяви? Подати заяви по вагомим причинам не мала змоги. Закінчила школу з золотою медаллю. ЗНО з укр мови- 193, матем-166, географія-182
Влад
Для Бон: ні, не можете. Або подасте наступного року, або на заочне. На заочне ще можна подати заяви. Або поцікавтеся в приватних вузах
989
Для Бон: а як можна отримати золоту медаль з балом ЗНО 166, це який бал по ДПА?
Коментувати
Ксюша
Подскажите, пожалуйста, при поступлении в ДНУ О. Гончара нужен один набор документов или несколько экземпляров? Этой информации на сайте ВУЗа не нашла, к сожалению.
Мама студентки
Для Ксюша: несколько, точное количество не помню, но не менее трёх. В прошлом году дочь поступила в ДНУ, нам пришлось несколько часов простоять в очереди на ксерокс в корпусе на Казакова, чтобы сделать 1 нехватающую ксерокопию витяга с реестру о прописке.
Ксюша
Спасибо!
Коментувати
Dmitry
Шановні, нічого не чекайте, йдіть у ваш вуз, все дізнайтесь. Не чекайте повідомлення із сайта. Тому що, поки ви будете чекати, хтось уже ваше місце займає. Прийшли, написали заяву на вступ, подали оригінали. І одразу же, можете і контракт підписувати. Успіхів!
Ina
Підкажіть будь ласка до якого числа потрібно підписати контракт і заплатити за навчання
Олександр
Я подавав документи у паперовій формі. Чи можна використати інші фотокартки при подачі оригінальних документів тобто не такі самі які були при подачі на вступ.
Юлия Мин
Я не пройшла на бюджет. Чи можна мені вже завтра(27.07)везти документи на контракт в цей вуз? Чи потрібно обов’язково чекати 1 серпня?
Dmitry
Для Юлия Мин: Питай прийомну комісію, кругом по різному. Я 26-го числа вже контракт підписав, і за навчання в той же день заплатив. Тобто, вже зарахований. Початок навчання в мене 1 вересня.
Коментувати
Gorg
Доброго дня! До якого числа проводиться прийом документів і зарахування на контракт?
.
Для Gorg: У всіх закладах по різному, читай правила прийому потрібного закладу освіти чи звори до приймальної комісії
.
Для Gorg: *дзвони
Коментувати
Дмитро
Дмитро А як так виходить що я, наприклад у списку #47, але отримав ’не рекомендовано на бюджет’, а ті хто ##52, 53 з пріоритетами 4 і 5, написано, що рекомендовано за пріоритетом #1 чи 2?
dfg
Для Дмитро: Що Вас дивує? Якби Ви подали 1-м пріоритетом на будівництво з балом 147, 2-им - на журналістику з балом 185, то на 1-й пройшли б, а 2-ий пролетіли б, навіть видаливши 1-й.
Коментувати