Які оригінали документів необхідно подавати до вишу

Перелік документів, що має подати вступник після отримання рекомендації до зарахування

Які оригінали документів необхідно подавати до вишу

Вступники, які 28 липня будуть рекомендовані для зарахування на місце державного бюджету, мають подати оригінали документів до вишу.

Зокрема, абітурієнт має особисто не пізніше 18-ї години 2 серпня подати такі документи:

  • копію документа, що посвідчує особу (та пред’явити оригінал);
  • оригінали документа про освіту та додатку до нього;
  • копію військово-облікового документа (та пред’явити оригінал);
  • оригінали сертифікатів ЗНО;
  • 4 кольорові фото 3x4;
  • інші документи, передбачені Правилами прийому відповідного закладу освіти.

Зарахування вступників триватиме до 9 серпня.

Для отримання оперативної інформації про публікацію рейтингових списків у вишах та перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
06.07.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юлія
Добрий день) Вступаю на контракт але знаходжусь за кордоном і неможу принести оригінали документів, приїзджаю 10 серпня і чи зможу тоді подати документи?
Адигей
Для Юлія: не вертайся, ти нікому не потрібен! Ти ж зайнятий…
Ясно
Для Юлія: на контракт сможете
Юлія
Дякую
Коментувати
Юлія
Добрий день) Вступаю на контракт але знаходжусь за кордоном і неможу принести оригінали документів, приїзджаю 10 серпня і чи зможу тоді подати заяву?
Татьяна
Добрый день. Если абитуриент не принес оригиналы документов до 2 августа, он теряет право участвовать в конкурсе на контракт по поданым заявлениям?
Галина
Для Татьяна: до чого тут контракт? До 2 серпня мають подати документи на бюджет.
Коментувати
Людмила
Доброго вечора! Якщо дитина за кордоном, оригінали документів також за кордоном, чи можливо оригінали якось відправити онлайн? Тому що до 2 серпня не встигаємо!
Галина
Для Людмила: як можнаонлайн відправити оригінали документів?
Якось так
Для Людмила: минулого року така можливість була. Потрібно було скани документів завірити електронним цифровим підписом вступника. Деталей не пам’ятаю, тому погугліть. Ось тут є МИНУЛОРІЧНЕ пояснення одного з ЗВО https://pk.nau.edu.ua/podannia-oryhinaliv-dokumentiv-dlia-zarakhuvannia-na-navchannia-z-nakladanniam-kvalifikovanoho-elektronnoho-pidpysu/
Коментувати
Лиза
Добрый день. Скажите пожалуйста для поступления нужны ли оригинали документов? Или можно копии.
Галина
Для Лиза: звісно оригінали. Вони мають зберігатись у виші до завершенння навчання
Коментувати
Anton
При поступлении в ВУЗ необходима либо физика, либо английский. Я сдал оба предмета. Физика - 127, английский - 180. По какому предмету будут считать рейтинговый балл?
Якось так
Для Anton: по тому, який Ви самостійно оберете. Очевидно, що це має бути ЗНО з більшим балом.
Коментувати
Anton
Добрый день, а где взять оригиналы сертификатов зно с результатами по каждому предмету? Как я понимаю, нам сначала говорили, что они придут по почте в школу. Но сейчас сказали, что надо где-то распечатать.. Что делать? Где их взять?
Вчитель
Для Anton: ви на ЗНО ходили з папірцем, на якому вам ставили штампи і підписи. Ось це і є оригінал сертифікату ЗНО.
Тарас
Для Anton: Оригінал сертифікату ЗНО має бути в самого учасника ЗНО. Саме з цим документом він ходив на ЗНО і йому там ставили відмітки про проходження ЗНО. Додаток з оцінками можна роздрукувати на інформаційній сторінці учасника ЗНО на сайті УЦОЯО http://zno.testportal.com.ua/info/login Номер і пін-код можна подивитись на самому сертифікаті. При подачі заяв через електронний кабінет цей додаток взагалі не потрібен, бо результати ЗНО підвантажуються з бази даних автоматично.
Anton
я понял, но нам говорили, что "Інформаційна картка учасника ЗНО" будет отдельно по каждому предмету, а на сайте тестПортала все 4 вместе
Коментувати
Артем
Добрый день,интересует одна вещь , подача заяв на контракт и бюджет отличаются приоритетами?Я имею ввиду,возможно ли поставить на первое место бюджет,а потом контракт?
Якось так
Для Артем: у контрактних заяв НЕМАЄ пріоритетів.
Артем
Спасибо большое!
Коментувати
Виктория
Добрый день, можно ли подавать документы на бюджет с конкурсным балом 115,6? интересует специальность переклад, основна англійська
Chevalier
Для Виктория: Система не прийме Вашу заяву, адже необхідно мати конкурсний бал на рівні не меншому, ніж 125.
Коментувати
Олексій
Добрий день, якщо дитина цього року отримала повну середню освіту та склала ЗНО (м.Київ), куди має звернутись для отримання оригіналів сертифікатів ЗНО? Дякую.
Влад
Для Олексій: сертифікат оригінал у дитини на руках, вона з ним ходила на ЗНО, оцінки ЗНО роздруковуєте з кабінету
Коментувати
Наталія
возможно ли подать скан копию подписанную КЭП при вступлении,а оригиналы предоставить с начала учебного года?
Влад
Для Наталія: можна протягом 10 днів після наказу про зарахування. Тому сенсу в цьому не бачу. Краще привезти оригінали відразу
Коментувати
Абітуріент 2021
Абитуриент 2021 Добрый день!Зареєстрував електронний кабінет ,завантажив всі потрібні документи,та через 4 дні загубив iD карту.Подача заяв починається 14-го липня,отримати нову картку не встигаю,чи можно подавати заяви до ВУЗу з документом який завантажений у кабінеті,а коли подавати оригінали то пред’явити нову iD картку та довідку про втрату старої?
Влад
Для Абітуріент 2021: робите новый паспорт. При подачі оригіналів покажете новый поспорт
Абітуріент 2021
Добрый день,дякую за відповідь!
Марина
А що ID карту в кабінет завантажували?
Коментувати
Абітурієнт 2021
Хоть хтось рахував по калькулятору оцінки атестату. Калькулятор рахує не вірно....зверніть увагу будь ласка 168/18 оцінок=9.33 прийнято писати 9.3 А калькулятор рахує 9.2. Все через дупу навіть порахувати на калькуляторі.... 7 7 8 8 11 10 11 10 9 8 9 8 8 8 12 10 12 12
Тарас
Для Абітурієнт 2021: Вніс ваші оцінки до калькулятора з електронного кабінету і в результаті отримав 9,3, тобто правильний результат. Отже, калькулятор працює належним чином. А помилка у Вас, можливо, виникла тому, що Ви неправильно внесли власні оцінки до таблиці калькулятора.
Коментувати
Ще патріот
Комментарі шикарні, в рідній Україні Вам не вдасться вступити з першого разу , тільки на 5 рік коли Ви навчитися читати між строк що малося на увазі. Коли у Вас вже не буде бажання вступати та Ви знвіритися у нашу систему освіти... Вас з радістю у 35 років прийме Чехія, Відень,Угорщина, поляки навіть на такси зустрінуть....
Мене не принижували коли вступали
Ці телефони, та працівники які відподаюьь на дзвінки це знущання над людьми. Закордонні вищі мають біль шановливн ставлення та не футболять людей...УКРАїЇНЦІв
Я від Вас у шоці, жалко дітей
Хто пише ці статті які вводять до в Оман людей та дітей!!!! Сертифікат ЗНО це один папір: там де проставили Вам печатки про присутність на ЗНО. Інформаційна довідка яка скачується на сторінці там ваші бали отриманні у виді таблиці
Абвгдейко
Для Я від Вас у шоці, жалко дітей: а що не так? Деякі абітурієнти могли скласти різні ЗНО у різні роки. Наприклад, математику у 2020, все інше - у 2021. В такому випадку сертифікатів буде кілька.
Коментувати
Діана
Чи можна нести оригінали документів після оприлюднення списків рекомендованих до вступу на бюджет у вихідні дні ,тобто чи працює вступна кампанія у суботу та неділю ?
Влад
Для Діана: Вам потрібно перезвонит у вуз і запитати, а не сайті освіти
Коментувати
Надя
Чи можна подавати документа на контракт соьгоднІ завтра якщо дитина набрала прохідний 170 б.
Наталья
Чи можна оригінали документів при вступі на бюджет подати комусь із батьків чи поштою?
Мирослава
Доброго дня,скажіть будь ласка,якщо вступник подає за квотою,це обов’язково везти в паперовій формі в заклад?і чи мо це зробити мама?