Виші не мають права затримувати видачу дипломів

Обмеження прав вступника подавати документи на вступ до інших вишів є недопустимим

Виші не мають права затримувати видачу дипломів

Виші повинні своєчасно видавати дипломи своїм випускникам, щоб вони могли вільно обирати заклади для продовження навчання. Затримка видачі диплома — це обмеження прав випускників, такі ситуації є неприпустимими й обов'язково отримають реакцію з боку Міністрества освіти.

На цьому наголосив генеральний директор директорату вищої освіти і освіти дорослих МОН Олег Шаров під час пресбрифінгу щодо екватору вступної кампанії.

«Наразі у нас є невелика кількість звернень щодо затримки видачі дипломів бакалавра та молодшого спеціаліста. Останню добу-дві ми отримуємо відповіді, що всі проблеми вирішено, але, тим не менш, скарги є. Тому я хотів би звернути увагу закладів на те, що обмежувати право вступника подавати документи на вступ до інших вишів є недопустимим і неприйнятним», — зазначив Олег Шаров.

«У попередні роки ми, на жаль, бачили випадки, коли документи затримували, щоб людина мала можливість продовжити навчання тільки у цьому закладі. Такі ситуації будуть розглядатися з боку міністерства, причому досить нетолерантно, оскільки це є обмеженням прав випускника», — підкреслив Олег Шаров.

Освіта.ua
19.07.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Погляд з боку
Всі злякалися Шарова.... Але де буде він сам через півроку ? Якщо республіканці Сша попруть Сороса , то вся реформаторська братва буде по норам. Хоч там Совсун в засідці в Голосі притаілась , але ій міністерство не світить, дрібноватий калібр, та й професіналізм і слава в неі поганенька.
123
Для Погляд з боку: Шаров буде свідчення давати у прокуратурі, звідкіля крадені гроші, пугати будуть вже його ...
Коментувати
Олег Шаров
Ви ох*їли? Взагалі то за недостовірну інформацію, а також приниження моєї гідності передбачена стаття у Кримінальному кодексі України. Тому вимагаю видалити нижче зазначені коментарі. Ще раз хтось буде чіпати мене...будуть проблеми, обіцяю!
Зляк
Для Олег Шаров: проблеми ви вмієте створювати, це правда
sos
Для Олег Шаров: СБУ необхідно перевірити дядьку, за які гроші він накупив нерухомості і катає сімю закордон.
Коментувати
Черкаси
Шаров-,це той, за яким тюрма давно плаче! Людина без принципів, грантожер і атиукраінець. На палю!!
Адесса
Посмотрите на этого Шарова- вот один из идеологов развала высшей школы Украины! Люто ненавидит все украинское, гробит госуниверы, перетаскивает бобосы на приватный сектор!