1000 бюджетних місць в УДФСУ: не проґавте свій шанс!
PR

Університет державної фіскальної служби України пропонує вступнику майже 1000 бюджетних місць

1000 бюджетних місць в УДФСУ: не проґавте свій шанс!

Університет державної фіскальної служби України пропонує вступнику майже 1000 бюджетних місць за денною та заочною формами навчання за першим (бакалаврським) та другим (магістерським) рівнями вищої освіти за 15 спеціальностями та понад 50 освітніми програмами.

Єдиний в країні заклад вищої освіти, що готує спеціалістів для Державної фіскальної служби України, отримав майже 600 бюджетних місць на підготовку фахівців за рівнем вищої освіти «бакалавр» та майже 400 бюджетних місць на підготовку фахівців за рівнем вищої освіти «магістр».

Ці рівні освіти можна отримати за такими спеціальностями:

  • 051 Економіка;
  • 292 Міжнародні економічні відносини;
  • 293 Міжнародне право;
  • 071 Облік і оподаткування;
  • 072 Фінанси, банківська справа та страхування;
  • 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність;
  • 073 Менеджмент;
  • 081 Право;
  • 122 Комп’ютерні науки.

Унікальність університету ще й в тому, що є спеціальності на магістратурі, де при вступі не потрібно складати єдиний вступний іспит (ЄВІ) з англійської мови. До них відноситься спеціальність «Правоохоронна діяльність», яка має 4 спеціалізації – «Фінансова розвідка», «Приватна детективна (розшукова) діяльність», «Оперативно-розшукова та кримінально-процесуальна діяльність», «Корпоративна безпека та фінансові розслідування», де готують спеціалістів з економічної безпеки країни.

Також не потрібно складати ЄВІ з англійської мови і при вступі на спеціальність «Фізична культура і спорт», де готують інтегративних фахівців з фізичного виховання і спорту, які відповідають актуальним потребам сучасного суспільства та ринку праці.

УДФСУ чекає на вас! До успіху - разом!

Освіта.ua
18.07.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Злой ирпенчанин
В нашей налоговой бюджетные места есть, но если ваши родители не умеют складывать в папку документы по списку или были судимы, то скорее всего вам светит контракт.
Retro
Какая изящная ложь) Бакалавр 1 курс более 500 мест, но не 1000 же! Да, это с магистрами, но ведь это другой вопрос. Несомненно преимуществом является фиксированный объем бюджета, поэтому и более низкий проходной балл даже на право и компьютерные науки. Ну и Ирпень, это же почти Киев?)
Чому ви брешете?
Жодних державних місць ви поки що не отримали. Це лише ваше замовлення на таку максимально можливу кількість місць. А 26 липня буде видно, що ви отримаєте за широким конкурсом. Абітурієнти, не купуйтеся на такі самореклами.
Retro
Для Чому ви брешете?: Здесь нет широкого конкурса.объем мест фиксированный
Коментувати
Мирная Акция Протеста
https://petition.president.gov.ua/petition/65934?fbclid=IwAR0i5saWpueo1yFPtyYU4UkXxE3xyH5N9cbmY3TDFhCSFuJPDuKw8U3QZcU
оля
Здравствуйте! Меня заинтересовала «Фінансова розвідка» и "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність", можнор ли поступит на эти специализации без (ЄВІ) и при эпилепсии на магистра?
оля
Я посетила УДФСУ 22,07, когда подошла моя очередь сдавать документы я спросила про гос. бюджет и именно подача на специализацию «Фінансова розвідка», оказалась что специализация звучит немного по другому и гоз. бюджета нет. А при посещении ВУЗа и общения с приёмной комиссией весама приятное.
Коментувати
Олена
Дуже б хотіли, але предмети які здавали на ЗНО не підходять щоб до вас поступати.