Рейтинги вступників за широким конкурсом на 22 липня

Міністерством освіти оприлюднено проміжний рейтинг вступників за широким конкурсом станом на 22 липня

Рейтинги вступників за широким конкурсом на 22 липня

Опубліковано рейтинг вступників, які беруть участь у широкому конкурсі (на бакалавра та магістра медичного, фармацевтичного й ветеринарного спрямування, магістра «Права» та «Міжнародного права»). Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.

У файлах рейтингу розміщено дані про те, скільки в кожному з вишів подано заяв на широкий конкурс та списки вступників за кожною спеціальністю.

Відповідно, кожен вступник може відстежити своє місце в загальнодержавному рейтингу за обраними спеціальностями.

У Міносвіти також зазначають, що цього року вперше буде проведено спільний для Міністерства освіти і науки та Міністерства охорони здоров’я широкий конкурс за спеціальностями галузі знань 22 «Охорона здоров’я».

ШИРОКИЙ КОНКУРС 2019

Освіта.ua
23.07.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вита
Если сегодня не будет написано, что меня рекомендавали, значит уже точно не возьмут на контракт?
Марго
Для Вита: узнавайте в приемной комиссии. Кто первый привез оригиналы- того и место. Чем раньше Вы это сделаете- тем больше шансов на поступление.
Коментувати
Ольга
Коли буде в рейтингах висвітлюватись інформація про рекомендацію на бюджет чи контракт на основі диплому молодшого спеціаліста
Анна
Коли будуть результати чи зарахований ти на контракт?
Марго
Для Анна: везите оригиналы. Кто первый привез - тот и поступил.(можете сначала позвонить в приемную комиссию)
Коментувати
Влад
Добрий день. Скажіть будь ласка чи є можливість що тебе переведуть на бюджет, якщо зараховано на контракт? Можливо після 1 серпня буде якійсь недобір держзамавлення? І чи потрібно спішити подавати документи на контракт?
Лика
Для Влад: нету. Только если льготнику
Мама
Для Влад: в нашем государстве такое понятие как ”недабор на бюджет" не существует! Найдут 100 причин!!! И даже если изначально дали на бюджет 10 мест,будьте уверены,из них в итоге вузу дадут только 5!!!Зачем же государству тратиться??Пусть родители со своих минимальных зарплат жилы порвут!Максимум на что можно расчитывать,так это на ”недабор на контракт"!
Коментувати
Svitlana Tymoshenko
підкажіть будь ласка,заочна форма навчання на основі ОКР молодший спеціаліст, фармація до якого часу необхідно подати оригінали документів ?
Марина
Доброго дня , пожалуйста , подскажите где можно найти по 242 специальности списки широкого конкурса , хотелось бы увидеть рейтинговий бал . А то как-то не понятно в один ВНЗ дети проходят на эту специальность с балами 160 , а в другой 170 не проходят ???
Zzz
Для Марина: они не проходят в тот вуз со 170 баллами потому что вуз не резиновый и может набрать только определенное количество детей. Остальные ( даже если у них проходной балл) просто не вписываются. И им даётся рекомендация по более низкому приоритету в другой вуз этой же специальности
Марина
Простите , но бюджетных мест объявлено 5 ,а по факту проходит 1 и тот по Квоте . Внимание вопрос : а куда делись 4 места? В приемной комиссии вуза сказали что наверное не проходите по балам широкого конкурса , я нашла список просчитала средний бал - у нас выше . Все как-то очень не понятно.
Людмила
по этой же специальности, мне обьяснили что перетягивают вузы где дети с более высоким баллом, т.е. мы подавали Полтава и Кременчуг ,не дали ни одного места на бюджет по специальности 242. Сейчас вообще непонятно,висит допущено и все...
Коментувати
Олена
Допоможіть розібратися.Зеленим коліром висвітилося РЕКОМЕНдовано Бюджет в Київський національний університет культури і мистецтв.В усіх інших вузах,що подавали відобразилост РЕКОмендовано до бюджету за приоритетом 5.Тобто,ми можемо пройти за бюджетом тільки до КНУКМ?Чи можливі якісь посунення в разі,якщо хтось відмовиться від місця в інших вузах?
Zzz
Для Олена: нет
Марина
Для Zzz : это с сайта оsvita.ua :Правила корректировки рейтингового списка : "Стоит отметить, что если абитуриент попадает на место государственного заказа по специальности с меньшим приоритетом, он не будет терять место в рейтинге по специальности с более высоким приоритетом и может попасть на бюджетную форму обучения на более приоритетную для себя специальность в случае автоматического освобождения места. В таком случае его заявление с меньшим приоритетом также будет аннулировано, что автоматически позволит попасть в «бюджетный список» другому по списку абитуриенту." Как быть с правилами или это для красивого словца .
Oksana Radaeva
Марина, ви просто неправильно зрозуміли. Весь цей перерозподіл місць проходить автоматично, до оголошення результатів. На одного вступника держава дає лише одне бюджетне місце. Не можна отримати декілька і потім думати-вибирати, адже на інше місце теж претендує якась дитина.
Коментувати
Андрій
Доброго дня! Де можливо поцікавитись про проходження дитини на навчання? Не можу найти рейтингових списків. Підкажіть будь ласка!
Влад
Для Андрій: в кабінеті треба дивитись, навіщо ви дивитесь рейтингові списки? Якщо там стоїть Допущено і немає рекомендаціі на бюджет, то берете документи і везете на контракт будь куди
Коментувати
Светлана
Такая неразбериха с этим бюджетом. На 43 бюджетных места в списке только 11 человек высвечивается и с разными приоритетами и баллами. А остальные где?
Комментатор
Для Светлана: мест обещали не 43, а не больше 43! Прошло по конкурсу только 11 человек Уостальных слишком низкий балл. .
Коментувати
Аlex
Те саме, що і у Наталії. Конкурсний бал - 175, рекомендації на бюджет немає, у наступний в списку - є. Вінницький НАУ, економіка
Комментатор
Для Аlex: а где вы это смотрите?
Аlex
Приорітети 1 і 2 для заочної і денної форми відповідно.
Аlex
Для Комментатор: https://vstup.osvita.ua/y2019/r3/77/568045/ тут
Коментувати
наталия
Як це,пріоритет 1і середній бал 182і дитина не попадае на бюджет?а в іншого пріоритет 5 і бали 180 і ця дитина проходить?факуоьтет один і той же і спеціальність
Комментатор
Для наталия: странно. А можно конкретнее. Хотелось бы разобраться
Влад
Той у кого 180 пройшов на іншу спеціальність за іншим пріоритетом, вилупіть нарешті очі і подивіться за яким пріоритетом з 180 рекомендовано на бюджет
Коментувати
Ann
Здравствуйте, если я верно поняла, то 26.07 до 18:00 должны быть результаты бюджета. Но уже 18:18, а в електронном кабинете написано только то, что допущено до конкурсу... Что это значит? То что я на бюджет не прохожу?
Лика
Для Ann: скорее всего, не приходите, если статус заяви не поменялся.
Коментувати
Ksanaks
Допоможіть будь ласка. Не можу знайти спеціальність " Образотворче мистецтво", код спеціальності 023. Дякую
Інна Помєльник
Де можна дізнатися результати конкурсу? І о котрій годині? Чи прийдуть результати на електроний кабінет вступника?
Влад
Для Інна Помєльник: в кабінеті до 18.00
Коментувати
Михайло Олексійчук
Як дізнатися поступили чи ні? А то вже неможливо бути у невідомості. В цьому широкому списку знашли себе, то що це значить???
Дуся
Для Михайло Олексійчук: Подивіться абіт пошук. Там є Олексійчук в Житомирську політехніку проходить. Це не ви?
Влад
Результати конкурсу завтра!
Коментувати
798
при видаленні сьогодні заяви в електронному кабінеті вступника на бюджет, чи встигають решта заяв взяти участь в конкурсі на бюджет? чи вступник взагалів втрачає шанс тоді розгляду вступу на на бюджет?
Влад
Для 798: Ви не можете видалити заяву.
Коментувати
Александр
Подскажите, пожалуйста. Не могу найти 122 специальность - "Компьютерные науки". Где она в рейтинге?
Оля
Пріоритетність - класно! А прохідний бал по широкому конкурсу ПОГАНО продумано, хоч і ввели всяких коефіцієнтів. Бачу по абітурієнту, який, мабуть, не поступить, бо по одній спеціальності: один пріоритет не пройде пороговий бал, хоч в ЗВО хватає місць, і по цій же спеціальності в іншому ЗВО пороговий бал пройде, але не хватить бюджетного місця. Одна спеціальність, ті самі ЗНО, але різні коефіцієнти. З іншою спеціальністю така ж ситуація. Думаю, це не один такий абітурієнт. В мене не хватає слів!!!!
!!!
Для Оля: але вступлять ті, хто краще вчилися і добре продумали пріоритети. Це справедливо.
VVV
Ті хто краще вчилися, молодці, - поступлять. А як непоганим (але не найкращим) правильно продумати пріоритет? Якщо вони подали заяви в регіональний ВНЗ, а не найпрестижніший, бо оцінили свої сили, а тепер через високий прохідний бал не проходять, навіть якщо є бюджетн місця в регіональному ВНЗ. Нехай, як раніше, з регіональних ВНЗ бюджетні місця забирають тільки в разі недобору, через непопулярність ВНЗ, а не через високий прохідний бал.
D
Так вони не пройшли б і якщо б подали у престижні ВНЗ. Треба оцінити свої сили і вибрати іншу професію, де бали потрібні менші. Або перездати ЗНО наступного року, попрацювавши трохи.
Коментувати
Оля
Щось з цим широким конкурсом не бачу логіки. Як бюджетне місце піде за абітурієнтом, якщо у більш пріоритетному ЗВО є максимальна кількість місць і всім абітурієнтам, що пройшли прохідний бал, їх не хватить. Вони підуть по іншому пріоритету на іншу спеціальність, а в менш пристижному ЗВО на цю спеціальність не зможуть попасти абітурієнти з балом чуть меншим прохідного і з їх ЗВО заберуть місця на бюджет. І діти не поступлять, ЗВО втратять місця. Добавляти в пристижний ЗВО? То КНУ Шевченка не є безрозмірним, а в областях лишити без бюджетних місць? Це ще більше буде спонукати виїзжати молодь, якщо в батьків є гроші, поїдуть в Польщі вчитись на контракті.
Нiна
Для Оля: а де ви бачите прохiдний бал??
Галина
Для Оля: а чому розумні діти з хорошими балами не повинні вступити, якщо регіонам потрібні контрактники? тим більше навчання в хорошому столичному виші не тотожно виїзду з регіону. я сама вчилась в Київському виші, а потім повернулась додому і працюю тут за спеціальністю (Київ як місце для життя не подобається). А безліч осіб зовсім без освіти виїздить в Київ на зоробітки. Як говорив мій тато (в минулому доцент та завідуючий кафедри в одному з вишів): "вчитись слід серед розумних. З дурнями деградуєш".
VVV
Я також бачу ситуацію, що в порівнянні з минулорічними прохідними балами абітурієнти, не досягають його і не пройдуть в свої регіонаьні ВНЗ, навіть якщо є бюджетні місця. Регіональні не такі вже й погані, наприклад, Тернопільський фінансово-економічний, місць там по 5-10. Хіба вже такий поганий ВНЗ, Ющенко там вчився. То ще забрати державні місця з нього, бо на економічні спеціалбності дуже високі прохідні бали?
Коментувати
Света
Поясніть,будь ласка, чому на абіпошук багато допущених абітурієнтів ,які мають по 2-4 зареєстровані заяви по кожному пріоритету. У деяких нарахувала заяв з пріоритетом аж 27, та ще й заяви без пріоритету.
Z
Для Света: однофамильцы
Игорь
Для Света: абитпоиск - это неофициальный сайт, и там может быть что угодно. Смотри этих абитуриентов на vstup.edbo.gov.ua/search. Уверен, что там такого не будет.
Коментувати