М. Поплавський: «Я мрію, щоб було модно вчитися в Україні»

В Університеті культури відбувся фінал конкурсу для абітурієнтів «Талановитим вхід без черги»

М. Поплавський: «Я мрію, щоб було модно вчитися в Україні»

В Університеті культури відбулось VIP-party з Михайлом Поплавським. Найкрутіша вечірка року для абітурієнтів проходила в рамках фіналу масштабного всеукраїнського конкурсу «Талановитим_вхід_без_черги 2019».

Тисячі вступників з усієї країни завітали до закладу вищої освіти, оскільки кожен з них мріє навчатися у найпрестижнішому та найкрутішому виші країни.

Креативні команди десяти факультетів Університету культури заздалегідь старанно готувались до найкрутішої VIP-вечірки року.

Для абітурієнтів провели інтерактивні майстер-класи, тренінги, квести, флешмоб, творчі зустрічі з відомими й успішними особистостями, зірковими випускниками університету, деканами, майстрами курсів та студентським активом.

Молодь була просто в захваті від такого прийому.

Серед чималої кількості конкурсантів з усієї України та більше ніж 2000 робіт учасників у першому етапі і майже 500 у другому, компетентне журі, а саме – представники професорсько-викладацького складу від кожного з обраних факультетів, студентський парламент та Михайло Поплавський особисто, обрали кращих із кращих – талановитих, креативних і цілеспрямованих переможців.

Окрім того, 5 додаткових переможних місць було і від співачки, актриси серіалу «Школа» та студентки Університету культури Анни Трінчер! Дівчина самостійно обирала переможців із 800 учасників.

Привітав обдаровану молодь і вручив переможцям дипломи на безкоштовне навчання Михайло Поплавський: «Я радий вітати кращих із кращих – найобдарованішу молодь країни в Університеті культури. Ви всі є переможцями! За талановитою молоддю – щасливе майбутнє нашої країни.

Ваш успіх розпочинається з Університету культури!

Атакуйте життя і щодня творіть свою історію успіху. Живіть по максимуму у своє задоволення.

Я мрію, щоб в Україні було модно бути українцем, я мрію, щоб було модно вчитися в українських університетах і щоб українці були успішними. Успішні українці – успішна Україна. Тримаймо разом українську хвилю!» – сказав Михайло Поплавський.

Цей день запам’ятався абітурієнтам шаленою енергетикою, яскравими враженнями, зірковими гостями, пізнавальними майстер-класами та дружнім спілкуванням з Михайлом Поплавським.

Вступники щиро дякували Михайлу Поплавському за унікальну можливість побувати в одному з найкращих університетів країни на VIP-party і відчути справжню студентську атмосферу вишу.

Талановита молодь обирає Університет культури!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

З @annatrincher_official на ВІП-паті обрали переможців конкурсу #талановитим_вхід_без_черги! У подарунок вони отримали сертифікати на навчання за рахунок університету! Всім іншим дякую за участь і чекаю студентами Університету культури! P. S. Прийом документів на вступ до університету розпочато! Консультації – за телефонами (044) 285-44-03, (044) 285-43-86 #поплавський #трінчер #університеткультури #кук #кнукім #абітурієнт2019

Публикация от Михайло Поплавський (@poplavskiy_michail)

Освіта.ua
11.07.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Поплавський
Так, так. Підтверджую, в мене справді брудні схеми, фотки - замануха, кульки - Шарія, повний разводняк. І мене все влаштовує. А якщо чесно. Та я наче і так все чесно написав
пора до прокуратури
У Поплавського відпрацьована схема - завалити саме на літній сесії по пів групи, а потім запропонувати перейти до приватного КУК, де його син є ректором. Поплавський створив брудний бізнес на долях дітей і грошах батьків. Він скупив все МОН і Гриневич, якщо закривають на це очі. Батькам і студентам необхідно вже об’єднуватися і йти у прокуратуру.
Вася
Для пора до прокуратури: То не поступайте туда. Сколько о нем уже пишут! Чего претесь? Потом жалуетесь.При чем тут МОН? Где ваши глаза были?
пора джо прокуратури
Для Вася: поступали до державного вузу, але 70% групи сесію не здали, діти не дурні, це відпрацьована схема сімейства Поплавського, а на другому курсі ви уявляєте - або іти у цю шарагу КУК, або втрачати час і заново поступати. Цей пройдисвіт заманює рекламою дітей, які клюють на ці всі шарики, одним словом разводняк, а потім їх нахабно за схемою, створюючи умови, нахабно переводить до вузу свого синка. МОН і міністерку він купив з потрохами, в нього скрізь договорняк, приватизував держаний вуз і створив сімейний бізнес.
Коментувати
Шарик
Прошу видалити з сайту світлини з червоними кульками. Оскільки це є нічим іншим, як агітацією скандального проросійського блогера Анатолія Шарія. Поплавський змусив цих бідолашних людей за 30 срібренників, піарити російського пропагандиста. Але нічого в них не вийде! Порошенко в Україні, а цих людей в Росію!
Артем
Для Шарик: мать, неси таблетки, батя слова херню несет Какой нахрен Шарий? Тут речь о студентах идёт, а не о политике!
Коментувати
Олена Ковальчук
Поплавский- антиреклама искусства. В другой стране на кухне пел бы. Стыдно смотреть на него и ему подобных.
развод по Поплавски
Стоит ли говорить об общежитиях на 8 человек, кишащих клопами и тараканами? Совершенно невозможные условия для учебы, уж поверьте. Даже при большом желании, учится в такой обстановке крайне сложно. А то, что вы останетесь там на все 4 года - ох, как не гарантировано! В любой момент вас могут не закрепить, чтобы заселить «любимых первокурсников». Мест то нет. Приходится выкручиваться.
правда о хитрожопых
По поводу зимней сессии можете не переживать - вам ее закроют, даже при очень низких баллах. Это же «стресс» для первокурсничков. Самое интересное начнется на летней сессии. Не удивляйтесь, если вас будет преследовать пересдача за пересдачей, потому что некоторым преподавателям вполне свойственно полностью валить группы. В моем случае из 44 человек с двойками на пересдачу отправили 37. В том числе бюджетников. Подумайте сами, возможно ли такое? Все бы ничего, если бы с этим же преподавателем не было следующего экзамена, который многие тоже успешно завалили. А знали ли вы о том, что если у вас имеется три пересдачи, то вас ставят перед фактом: отчисление или перевод в КУК. «зараз ми побачимо, хто з вас ще є студентами нашого університету, а хто вже ні» «я отримую задоволення, коли до мене приходять группи з двома та більше перескладаннями» «шановні студенти...або колишні студенти університету» Стандартные фразы проректора с учебной работы КНУКиИ. На апелляционной комиссии вас ждут унижения и запугивания. Тех, у кого три пересдачи даже не слушают. «ми говоримо вам до побачення» «але ви можете знову вступити до нашого університету на перший курс. або перевестися в КУК» Вы спросите зачем, особенно если это контракт? Все максимально просто - Поплавскому выгоднее, чтобы деньги шли напрямуюش ему в карман, чем государству (напомню, что КНУКиИ является государственным).
шок
Дуже м’яко стелять, поки ти абітурієнт, і розповідають про зіркове майбутнє. Насправді вже після літньої сесії зроблять все, щоб перевести в (КУК - це приватний університет сина Поплавського). Просто валять шавки Поплавського на сесіях по півгрупи! Фактично в університеті КНУКіМ дві пари в день, ви забудете що знали до цього, а в КУК зовсім одна пара!. Контракт, на хвилинку, планується 35000 грн в рік (за що?! дві пари???? які будуть знання???? ) Пишуть, за замовленням, гарні відгуки підлабузи Поплавського! НЕ ВІРТЕ! ПЕРЕВІРТЕ!
Поплавський
Класні діти, мені все сподобалось) Дуже талановиті Та і я в свої-то роки мочу ще ого-го)