Опубліковані перші рейтингові списки вступників

На сайті інформаційної системи Вступ.ОСВІТА.UA публікуються заяви, що були подані вступниками до вишів

Опубліковані перші рейтингові списки вступників

З метою оперативного інформування вступників, батьків та громадськості про конкурсну ситуацію у вишах, Інформаційна система «Вступ.ОСВІТА.UA» розпочала публікацію перших рейтингових списків вступників, які подають заяви до закладів вищої освіти.

Оновлення системи відбуватиметься тричі на добу. Станом на ранок 11 липня до навчальних закладів вже подано 343 тисячі заяв від вступників.

Абітурієнти, які вступають до вишів на базі повної загальної середньої освіти, подали більше 160 тисяч заяв. Вступники, які вступають до вишів після отримання базової загальної середньої освіти (9 клас) подали близько 150 тисяч заяв.

Загалом Вступ.ОСВІТА.UA надає інформацію про більше ніж 78 тисяч конкурсних пропозицій від всіх закладів вищої освіти України, що здійснюють прийом абітурієнтів для здобуття ступенів молодшого спеціаліста, бакалавра або магістра.

Зокрема, на сайті доступна інформація про конкурсні предмети для вступу на ту чи іншу спеціальність, ліцензовані обсяги, коефіцієнти, що застосовуються до конкурсних балів вступника тощо.

Окрім того, на сайті розміщена актуальна контактна інформація закладів освіти, а також файли з умовами прийому до кожного закладу вищої освіти.

Також онлайн-платформа надає доступ до статистичної інформації вступної кампанії 2018 року, що допоможе абітурієнтам зорієнтуватися та оцінити можливості вступу на бюджет на ту чи іншу спеціальність кожного закладу освіти.

ВСТУП.ОСВІТА.UA

Освіта.ua
11.07.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Світлана
Що означає у рейтинговому списку стан: "Допущено і дрібнішим шрифтом поруч : "Рек. на бюджет за пріор. 1"?
Максим
МОН ви серйозно якийсь вступник на історічному з 105 балами з історії на 6 місці
Алла
На сегодня 16.07 нет результатов дополнительной сессии зно по истории, вуз требует до 18.00 подать документы
Влад
Коли вже зарахують до вишу,скільки можна чекати?Пройшло іже 5 днів а з внз не телефонують
...
Для Влад: чому вам мають телефонувати? Ви вступаєте якось по іншому, не так, як передбачено в Умовах вступу до ЗВО у2019р.? Якщо ви звичайний абітурієнт, то результатом вступу буде зміна статусу в е-кабінеті на "Рекомендовано" 26 липня. А зарахують до ЗВО після виконання вимог для вступу до 31 липня.
Коментувати
Абітурієнт
Уже цілу добу у системі "Вступ" статус "Заява надійшла з сайту", інші заяви змінили статус на "Зареєстровано", на "Допущено". Підкажіть, будь ласка, який порядок розгляду (реєстрації) заяв , хвилюємося, що за добу наша заява не розглядалася.
Майже студент
Для Абітурієнт: В мене теж саме
Абiтурieнт
Для Майже студент: Будемо чекати, надiюсь, що завтра вже змiниться на "зареестровано". Заспокоюю себе, що заяв багато i час ще е
Наталія
В нас тиждень так висіла, не переживайте
Коментувати
Марина
Здравствуйте! Просмотрела все списки. Почему в списках нигде не учтен ГК? На системном анализе и автоматизации для первого и второго приоритетов он же должен учитываться?