Калькулятор для розрахунку конкурсного бала вступника

Освіта.ua пропонує скористатись калькулятором для розрахунку конкурсного бала вступника

Калькулятор для розрахунку конкурсного бала вступника

Освіта.ua пропонує абітурієнтам скористатись калькулятором для розрахунку конкурсного (рейтингового) бала при вступі на перший курс бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямувань).

У 2019 році конкурсний бал для конкурсного відбору на перший курс бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямувань) обчислюється на підставі балів за тести зовнішнього незалежного оцінювання, бала документа про повну загальну середню освіту та з урахуванням регіонального, галузевого, сільського та першочергового коефіцієнтів.

Також, до балів ЗНО та середнього бала атестата застосовуються вагові коефіцієнти, які встановлюються закладом вищої освіти для кожної конкурсної пропозиції.

Дізнатись коефіцієнти для розрахунку конкурсного бала абітурієнти можуть на сайті інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA», що здійснює інформаційний супровід вступної кампанії 2019 року.

Для того щоби скористатись калькулятором, абітурієнту необхідно заповнити бали тестів зовнішнього оцінювання, середній бал атестата, вагові коефіцієнти тощо.

РОЗРАХУНОК КОНКУРСНОГО БАЛА

Освіта.ua
03.07.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наталія
Я випускниця минулих років, щоб порахувати середній бал атестату треба додати всі оцінки разом з оцінками державної підсумкової атестації?
Виталий Хачатуров
Середній бал свідоцтва розрахований на калькуляторі 9,04, скільки писати в кабінеті вступника?
Анна
Для Виталий Хачатуров: 9
Коментувати
Карина
А якщо в атестаті записано 8,1 то скільки треба ставити при реєстрації до кабінету вступника. Допоможіть , як треба розраховувати і там внести цю цифру.?
...
Для Карина: середній бал рахуєте самі, додаєте всі оцінки і ділите на їх кількість. Округлюєте до десятих і записуєте.
Коментувати
Франсуа Вієт
Виконую на замовлення: ► Алгебра та геометрія (шкілька програма) ► Лінійна алгебра та аналітична геометрія ► Дискретна математика ► Математичний та комплексний аналіз ► Диференціальна геометрія ► Диф. рівняння та рівняння в частинних похідних (РЧП/РМФ) ... та багато іншого ... Facebook: fb.com/fviete Isnt/Telegram: @fviete
Ірина
Поясніть,чому Львівський політехн.унів.не враховує бал за атестат,і як рахувати КБ?
...
Для Ірина: "Також, до балів ЗНО та середнього бала атестата застосовуються вагові коефіцієнти, які встановлюються закладом вищої освіти для кожної конкурсної пропозиції." Це справа ЗВО, чи надавати коефіцієнт атестату. ЛП для деяких конкурсних пропозицій встановлює К4 на рівні 0.
Ірина
Дякую
Коментувати
Иван Пархоменко
Середній бал свідоцтва розрахований на калькуляторі трохи не співпадає з балом, розрахованим програмою. Який бал ставити в електронній заяві?
Влад
Для Иван Пархоменко: той, який Ви вважаєте правильним. Округлений до десятих. Як ви розраховуєте, напишіть.
Иван Пархоменко
Калькулятор нарахував середній бал 7,91, а програма по обчисленню середнього бала свідоцтва 8. Який ставити не зрозуміло.
Влад
Правильно 7,9. Округлення до десятих
Коментувати
Анна
Добрый день ,подскажите пожалуйста могу ли я подать заявление на международные экономические отношения с баллами Укр 186 математика 188 Анг язык 146 , или же можно выбрать географию 180 ? Или программа на пропустит 146 Анг язык
Влад
Для Анна: на скільки я знаю треба Укр. Мова, іноземна, географія. Ці зно у Вас є. Чому програма не пропустити англійську? Я Вас не розумію
Влад
На вибір можна географію або математику. По іншому Ви ніяк заяву не зробите. Можна замість географіі математику. Там бал вище
нап
На цю спеціальність обмеження у 130 балів. Тобто подати зможете. Пройти на бюджет вже важче. А от на всі спеціальності галузі Управління та адміністрування у Вас набагато більше шансів отримати бюджетне місце, бо там замість іноземної можна подати географію.
Коментувати