Реалізація права на вступ до вишу без ID-картки

Вступники, які не мають ID-картки, можуть одержати спеціальну довідку в підрозділі ДМС і подати її до вишу

Реалізація права на вступ до вишу без ID-картки

Для вступників, які з певних причин, зокрема релігійних, не отримали паспорт громадянина України у формі ID-картки, прийом документів до вишів буде відбуватись на підставі свідоцтва про народження та листа територіального підрозділу Державної міграційної служби України. Про це повідомив гендиректор директорату вищої освіти і освіти дорослих МОН Олег Шаров.

«Важливим питанням кожної кампанії є вступ випускників 9-го класу, що з певних причин не отримали паспорт громадянина України у формі ID-картки. На сайті МОН розміщено лист-роз'яснення з цього питання, де докладно описано, як вони можуть вступити до вишів», — зазначив Олег Шаров.

«Перш за все, вступники мають звернутися до місцевого підрозділу Державної міграційної служби та отримати там відповідну довідку, яка підтверджуватиме їхнє українське громадянство», - підкреслив генеральний директор директорату вищої освіти і освіти дорослих МОН.

Загалом такі вступники мають подати до приймальних комісій такі документи:

  • заяву на ім’я керівника закладу про дозвіл на подання свідоцтва про народження та листа територіального підрозділу ДМС з інформацією про належність особи до громадянства України замість документа, що посвідчує особу і громадянство;
  • свідоцтво про народження;
  • лист територіального підрозділу ДМС з інформацією про належність особи до громадянства України;
  • заяву на ім’я керівника закладу про те, що вступник поінформований щодо неможливості без отримання документа, який посвідчує особу і громадянство, реалізувати право на отримання стипендії, студентського квитка, документа про здобуту освіту.

Освіта.ua
01.07.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Випускник попередніх років
А якщо в мене є паспорт, але простий, виданий до введення біометрики?