Вступна кампанія – 2021: гарячі лінії з питань вступу

Інформаційні телефонні лінії працюватимуть впродовж активного періоду вступної кампанії

Вступна кампанія – 2021: гарячі лінії з питань вступу

Розпочали роботу консультативні лінії та приймальня громадян щодо проведення вступної кампанії в 2021 році.

Консультативні лінії допомагають отримати відповіді щодо проведення вступної кампанії, зокрема, реєстрації електронних кабінетів та подання заяв, сертифікатів ЗНО, надання пільг тощо.

Для кожної категорії запитань працюватимуть телефонні лінії в Міністерстві освіти і науки, урядовому контактному центрі, ДП «Інфоресурс», Державній службі якості освіти.

Гаряча лінія МОН – 0-800-50-45-70 за графіком: понеділок–четвер з 9:00 до 17:00; п’ятниця з 9:00 до 16:00; субота й неділя – вихідний.

Також у зазначені терміни прийом та оперативне надання відповідей на звернення громадян буде здійснюватися за електронною поштою vstup2021@mon.gov.ua.

Урядовий контактний центр – 15-45.

Для вступників з ТОТ — 0-800-50-44-25.

Також діти, які перебувають на непідконтрольній території, можуть скористатися каналами зв’язку (098) 079-69-73 – Viber, Whatsapp, Telegram.

Для людей з порушеннями слуху – (095) 200-85-73 (Viber, Whatsapp, Telegram).

Ці лінії є безкоштовними.

Щодо роботи електронних кабінетів та подання електронних заяв:

  • +38 (044) 290-18-13;
  • +38 (095) 281-13-54;
  • +38 (067) 551-24-74;
  • +38 (093) 342-38-63.

Також з питаннями щодо електронних кабінетів та подачі електронних заяв можна звертатись на електронну пошту vstup@inforesurs.gov.ua.

Питання щодо документів про повну загальну середню освіту:

  • +38 (044) 481-47-66;
  • +38 (044) 481-47-67.

Питання щодо сертифікатів ЗНО:

+38 (044) 486-09-62.

Вступ до закладів професійної освіти:

  • +38 (044) 287-89-14;
  • +38 (044) 287-82-09.

З питань порушення вимог законодавства та запобігання порушень прав на вступ до закладів освіти:

  • +38 (044) 236-33-58;
  • +38 (044) 236-34-31.

Приймальня громадян працюватиме у приміщенні Міністерства освіти і науки за адресою м. Київ, бул. Шевченка, 16, каб. 401 за графіком: понеділок–четвер з 9:00 до 17:00; п’ятниця з 9:00 до 16:00; субота й неділя – вихідний.

БІЛЬШЕ ПРО ВСТУПНУ КАМПАНІЮ

Освіта.ua
23.06.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Віра
Доброго дня. Підкажіть за які особливі заслуги абітурієнт за спеціалізацією 017 , матиме додаткові 10 балів. Є членом збірної України, та презер України
Дана
Доброго дня. Маю бажання реєструватися на спеціальну сесію ЄВІ, скажіть якщо я щаркєструюся в одному закладі освіти, то можу я подавати документи до інших навчальних закладів, чи тільки туди де я реєструвалася на спеціальну сесію ЄВІ?
Валя
Доброго дня, чому написано що допущено , але невказано сільський коефіцієнт з чим це може бути пов’язано ,чи має це якесь значення до зарахуванн
Галина
Для Валя: а Ви точно маєте право на коефіцієнт і подали документ, який це підтверджує?
Коментувати
Ирина
Какую роль играет золотая медаль в рейтинговой таблице претендентов? По какому принципу расставлены ученики с одинаковым средним балом ЗНО?
Якось так
Для Ирина: 1). ЖОДНОЇ ролі. 2). Рейтинговий список вступників, які мають право на зарахування за квотами та які мають право на зарахування на загальних умовах, впорядковується таким чином: спочатку за конкурсним балом — від більшого до меншого; потім за пріоритетністю заяви від 1-ї до останньої; в останню чергу за середнім балом свідоцтва (атестата) – від більшого до меншого.
Коментувати
вступник
ТЕРМІНОВО!!! НА ГАРЯЧІЙ ЛІНІЇ НЕ ВІДПОВІДАЮТЬ!!! Доброго дня! Якщо на початку подачі електронних заяв був завантажений не той пдф файл з додатком, але при цьому заклад освіти зареєстрував заяву, а сьогодні додаток підвантажено вірно, то чи треба тепер заяву заново подавати? Вступ на магістратуру.
Павліна
Доброго дня!!!! Скажіть, будь ласка, чому одні вищі навчальні заклади враховують середній бал атестата ,а інші не враховують????
Галина
Для Павліна: це їх рішення. Хороші виші знають, що бал атестату ні про що не говорить. Приклад з життя мого сина: він мав з біології 6-ки (в атестаті не пам’ятаю що) і одночасно призове місце в олімпіаді. І я не вважаю, що шкільні оцінки були не справедливі, бо вони ставляться за виконання певної роботи, а він і домашку часто не робив, і контрольну міг не встигнути доробить, і взагалі вчительку не любив. Але загальний рівень знань предмету мав значно вищий ніж шкільні оцінки
Коментувати
Юлія
На сайті вступ юа, середній бал атестату порахували 8.3 (163), а насправді 10.6. Як так порахували і що нам потрібно зробити?
Якось так
Для Юлія: жоден сайт не рахує Ваш середній бал Свідоцтва! Цей бал перевіряє і корегує у разі потреби Приймальна комісія ЗВО, куди Ви подали свою першу заяву.
Коментувати
Марина
У рейтинговому списку на обрану спеціальність у мене немає балу за "Інші показники конкурсного відбору". Вона з’явиться пізніше автоматично чи я щось упустила?
Илья Петров
Добрый день. В таблице рейтинга на поступление "Харківський фаховий коледж інформаційних технологій Державного університету телекомунікацій" У части абитуриентов учтено 2 предмета а у части только один. В итоге проходные баллы некорректны. Горячая линия предлагает целый день послушать музыку. Как мне узнать поступил я или нет?
Галина
Для Илья Петров: дайте ссилку
Коментувати
Валентина
Добрий день. Скажіть будь ласка, якщо потрібно подати заяви до ВНЗ та коледжу вони продаються одночасно на 5 бюджетних місць або заяви до коледжу подаються окремо після 23.07.2021
Антон
На сайте вступ юа во всех заявах написали, что мой ср бал на 0.1 выше чем на самом деле (9.77 я округлял к 9.8, везде написано 9.9) Что делать в таком случае?
Елена
Добрый день. Ошибочно поставили приоритетности неправильно в заявки . Что в этом случаи делать ?
Инна
Если удаляешь заяву с первым приоритетом, то второй приоритет расмматривается на равных правах с перывым приритетом других поступающих
Тарас
Для Инна: Якщо скасовуєте заяву з першим пріоритетом, то розгляд Ваших заяв починається з другого пріоритету. Пріоритети просто показують в якому порядку розглядати Ваші заяви і ніяк не залежать від пріоритетів інших учасників.
Коментувати
Тамара
Коли можна подавати документи до вузу на контракт, якщо не проходиш на бюджет,а прохідний бал вищий середнього для контракту? Дякую.
Тарас
Для Тамара: Якщо 28 липня не отримали рекомендацію на бюджет, то можете везти оригінали документів на контракт у вибраний ЗВО. Але врахуйте, що перші дні будуть черги з тих, хто отримав бюджет. Тому краще ще кілька днів почекати. Перед тим як їхати можете зателефонувати в приймальну комісію і уточнити, в який час найзручніше привезти документи.
Коментувати
Вікторія
Таке питання, якщо в електронному кабінеті в мене є пільги, а в рейтингу не показує, чи зарахують мені квоту?
Ігор
Скажіть будласка чи однакова рахуються бали зно з укр мови і здані у коледжі тести З української?
Тарас
Для Ігор: Бал за ЗНО домножують на коефіцієнт 1,25. Тобто бал ЗВО важить більше, ніж бал за іспит у коледжі. Наприклад, 100 балів ЗНО - це те ж, що 125 балів за іспит у коледжі, 150 балів ЗНО = 187,5 балів за іспит у коледжі і т. д.
Коментувати
Леонид
Здравствуйте! В случае,если подал заявление на бюджет в конкретный факультет,но не проходишь на него,нужно ли подавать отдельное заявление на контракт на этот факультет?
Тарас
Для Леонид: Всі заяви на бюджет одночасно дійсні і на контракт. Тому окремих заяв подавати не потрібно.
Коментувати
Степан
При подачі заяви, необхідно сертифікат з укр. мови, при підтягуванні сертифіката показує окремо з мови і ще один з мови і літератури. В сертифікаті з мови і літератури у нас кращий бал ніж в просто з мови. Чи можем подати сертифікат з мови і літератури ?
Тарас
Для Степан: Так, на спеціальності де конкурсним предметом є українська мова можна обирати результат з української мови або з української мови та літератури.
Коментувати
Галина
Добрий день. Ми вчора подали 5заяв на бюджет. У двох з них ми допущені до конкурсу, а у трьох у графі ’’стан’’ - написано, що ми ’’Зареєстровані в ЄДЕБО’’. Що це може означати і коли нас допустять до конкурсу. Дякую
Галина
Для Галина: коли приймальна комісія навчального закладу перегляне та перевірить Вашу заяву. До 28 липня точно
Галина
Дякую
Коментувати
Віктор
Скажіть будь ласка чому заяву яка була подана у перший день залишили в статусі зареєстровано закладом освіти хоча абітурієнти які подавали заяви пізніше вже допущені і з нижчими балами ( різниця у 20-30 балів) і чи означає це що дитина ще може бути допущена, при цьому по кількості місць у ВНЗ вже набрано 100 із 100 допущено?
Якось так
Для Віктор: це означає, що Вам варто подзвонити в приймальну комісію і уточнити ситуацію. А допущених може бути і 1000 осіб на 100 місць ліцензійного обсягу. Тому не накручуйте себе.
Віктор
Дякую.
Коментувати