Вступна кампанія - 2020: гарячі лінії з питань вступу

Інформаційні телефонні лінії працюватимуть впродовж активного періоду вступної кампанії

Вступна кампанія - 2020: гарячі лінії з питань вступу

Розпочали роботу консультативні лінії та приймальня громадян щодо проведення вступної кампанії в 2020 році.

Консультативні лінії допомагають отримати відповіді щодо проведення вступної кампанії, зокрема, реєстрації електронних кабінетів та подання заяв, сертифікатів ЗНО, надання пільг тощо.

Для кожної категорії запитань працюватимуть телефонні лінії в Міністерстві освіти і науки, Урядовому контактному центрі, ДП «Інфоресурс», Державній службі якості освіти:

Гаряча лінія МОН — 0 800 50 45 70 (БЕЗКОШТОВНО!);

Урядовий контактний центр — 1545;

Для вступників з ТОТ — 0 800 50 44 25;

Щодо роботи електронних кабінетів та подання електронних заяв:

  • +38 (044) 290-18-13;
  • +38 (095) 281-13-54;
  • +38 (067) 551-24-74;
  • +38 (093) 342-38-63.

Питання щодо документів про повну загальну середню освіту:

  • +38 (044) 481-47-67

Питання щодо сертифікатів ЗНО:

  • +38 (044) 486-09-62

Вступ до закладів професійної освіти:

  • +38 (044) 287-89-14

З питань порушення вимог законодавства та запобігання порушень прав на вступ до закладів освіти:

  • +38 (044) 236 33 58;
  • +38 (044) 236 34 31.

Приймальня громадян працюватиме у приміщенні Міністерства освіти і науки за адресою м. Київ, бул. Шевченка, 16, каб. 401 у пн-чт 9:00 – 18:00, у пт 9:00 – 16:45. 

БІЛЬШЕ ПРО ВСТУПНУ КАМПАНІЮ

Освіта.ua
30.06.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юлия
Добрый вечер!Скажите пожалуйста как правильно можно подать дркуметны: Поступаем на дневное отделение на контракт и на заочное на бюджет...куда продавать оригинальные документы и куда в первую очередь ???Спасибо большое.
Галина
Для Юлия: ви вчиняєте економічно не обгрунтовано. Навчання на денній формі значно дорожче заочної. Треба на бюджет вступати на денне, а на заочне на контракт. Оригінали несіть туди, куди подаєте раніше (вступ на заочне зазвичай проходить пізніше). Потім візьмете їх під розписку на 3дні і покажете їх в другому місці (куди здаєте копію). А ще треба буде взяти довідку з І місця, що оригінали у них (її покладуть до особової справи в ІІ місці.
yulya_sheva
Для Галина: Дякую Вам за відповідь!!!
Коментувати
Влад
Які документи потрібно подавати для зарахування на бюджет ? -
Дарина
Добрий день,а якщо у мене є чорнобильське посвідченння,але в нашому регіоні відмінили чорноб. зону то я можу вступити за квотою?
Галина
Для Дарина: Ви цьогорічний випускник-відмінник? Беріть документи й ідіть в приймальну комісію. Якщо ні, то жодної квоти
Коментувати
Яна
Пільга ,,дитина шахтаря" потрібно подавати її разом з оригіналами документів вже в університеті, чи воно має відображатися в електронному кабінеті вступника??? Буду вдячна за відповідь
Влад
Для Яна: з оригінали документів. Хоча щоб дитину перевели, треба щоб спочатку когось вигнали. Надія вмирає останньою..
Влад
Для Яна: знаю людей, які вже на 3 курсі і все чекають, коли ж станеться те диво
Коментувати
Мари
Здравствуйте, как часто обновляется сайт вступ инфо? Когда можно будет посмотреть списки магистров 2020
Юрий
Для Мари: когда пройдет зачисление в магистратуру
Коментувати
Настя
Чому на вашому сайті на сторінках університетів вказано недостатньо інформації? Візьмемо до прикладу Національний медичний університет імені О.О. Богомольця. Там вказано 11 пропозицій денної форми навчання, а переглянути можна лише 1, заочної форми 3 пропозиції, а переглянути не можна жодну? І так з усіма мед. університетами, які я переглядала... До речі, кілька місяців тому інформація про деякі спеціальності була там доступна, але тепер її видалено... Навіщо?? Де знайти дані про конкурс минулих років на певну спеціальність? Типу середній бал зно на бюджет, контракт на різні спеціальності університетів
Влад
Для Настя: обирайте на освітній ступінь не бакалавр, а магіст, а потім выбирайте не на основі ПЗСО, а на основі молодшого спеціаліста і всі 11 там є. Тільки що перевірив.
Влад
Для Настя: тобто окремо дивіться на магістра на основі ПЗСО і окремо на магістра на основі молодшого спеціаліста, окремо на бакалавра. Пробуйте
Галина
Для Настя: Що означає "можна перегянути" можете дати ссилку, де Ви дивитесь. Результати вступної кампанії 2019 року можна подивитись https://vstup2019.edbo.gov.ua/
Коментувати
Артем
Куди можна прийти на бюджет с такими балами: Укр.мова- 180, Англ.мова- 167, Історія України - 179?
Влад
Для Артем: нікуди
Галина
Для Артем: на вчителя мови, в тому числі англійської, історії. На мистецькі спеціальності (але через творчий конкурс), гуманітарні науки (філософію, історію, релігієзнавця), політолога, журналіста. Корочше дивіться http://ru.osvita.ua/consultations/bachelor/10025/
Влад
Для Галина: на журналіста в минулому році 191 мінімальний був на бюджет.
Коментувати
Галина
При внесенні середнього балу атестата 9,9 замість коми на комп’ютері вибиває крапка(9.9). Чи є це помилка?
Тетяна
Хочемо в НУБІП на агронома . ЗНО 150 балів , математику не писали , чи можемо пройти на бюджет?
Влад
Для Тетяна: не можете навіть подати заяву. Математика основний предмет
Влад
Для Тетяна: Ви що не цікавилися які предмети здавати для вступу?
Коментувати
Виталий
Добрый день , вопрос следующего характера, учитывается ли бал за зно , внесённый в аттестат ( писали отказ , но сделали ошибку и внесли ) на оценку конечную при расчёте балла за аттестат . Какой балл сейчас максимальный за аттестат и учитывается ли он при поступлении. спасибо !
Влад
Для Виталий: так, результати ДПА у формі ЗНО враховуються в середній бал атестату. В деякі ЗВО враховуються, залежить від ЗВО. У всих по різному. А що до питання який бал зараз максимальний за атестат, то це 12, чи що Ви мали на увазі не зрозуміло.
Коментувати
Евеліна
Чи можна з іншого медичного коледжу перевестися сюди,але я там на державному місці,чи зможу я і тут бути на державном
Влад
Для Евеліна: сюди і тут це де?
Коментувати
Viktoria
Скажіть будь ласка,чи можу я претендувати на державне місце ступеня бакалавра чи магістра медичного спрямування ВУЗа, якщо на даний час ще вчусь в коледжі на державному, але на молодшого спеціаліста того ж спрамування? І чи потрібно відшкодовувати кошти?
Влад
Для Viktoria: на скільки я знаю, то на 2 чи 3 рурс на бакалавра беруть тільки на контракт. Так як бюджетні місця вже зайняті бакалаврами
Viktoria
Планую поступати на перший курс...мені лише цікаво чи маю я право претендувати на держ і це рахуються як РІЗНІ рівні (молодший спеціаліст і бакалавр) чи однаков?і, якщо однакові то мені тільки на контракт, бо наскільки я знаю - друга освіта завжди платна якщо за однаковими рівнями
Студент
Не потрібно нічого відшкодовувати . Це різні рівні. 100 процентів перевірено. Особисто знаю 6 таких студентів. Можете претендувати на бюджет
Коментувати
Люда
Чи враховується при вступі те, що абітурієнт з сім’ї, де є 5 дітей до 18 років включно з абітурієнтом?
Влад
Для Люда: при вступі ні, має право на перевід з контракту на вакантне місце за конкурсом.
Коментувати
Аліна
Можете підказати чи можна в Острозькій академії на початкову освіту поступити на бюджет? Чи тільки на контракт?
989
Для Аліна: А Ви самі не можете подивитись? Вам хтось це мусить робити? Будь-яка робота має бути оплачувальна.
Коментувати
Роман
Доброго дня. Якщо я дитина-сирота, я пройшов ЗНО з певних предметів. Я можу подавати документи онлайн (разом з документом про статус сироти) чи мені потрібно приносити документи в паперовій формі. Якщо в паперовій , то в яких числах я можу це зробити ? А також, документи нести до вузів в які я притендую на бюджет (тобто лише 5) чи й на контракт потрібно нести в паперовій формі? Поясніть, будь ласка!
Галина
Для Роман: Ви подаєте лише в паперовій формі. он-лайн внести документи, які підтверджують квоту неможливо. Телефонуйте до приймальної комісії і взнавайте до якого числа треба подати. На контракт жодні пільги не діють тому туди документи нести не потрібно. Вам у 1-му виші створять кабінет і спитаєте як Вам бути з тими заявами, що на контракт (хоча навіщо Вам це потрібно незрозуміло, бо якщо Ви можете оплаувати контракт, то можете вступити на контракт туди, куди не пройдете на бюджет)
Коментувати
Зоя Бобкова
Реєстрація електронних кабінетів до вступу на магістратуру тільки 1 серпня? Чи є які інші терміни, які ховають від загального доступу?
Олег
Почему на сайте нет факультета гостинично-ресторанное дело Жилищно-комунальный колледж Городского хозяйства им.Бекетова Харьков??? Это так надо?
Галина
Для Олег: на якому сайті? в коледжах взагалі не буває факультетів. В цьому коледжі є спеціальність "готельно-ресторанна справа"
Коментувати
Людмила
Здравствуйте, почему страница обновляется только один раз в сутки? (а написано что 3 раза должна)
Олег
Чому у КММК витягують «за вуха» своiх знайомих з 6,1 балом атестату , на творчому конкурсi виставляють аж 198 , а в тих, у кого аттестат бiльше 10 - явно зрiзують, виставивши по 120-130 балiв? Чи це я тiльке таке бачу?
Анна
Здравствуйте снова. Почему оставляете вопрос без ответа???. Не является нарушением отсутствие рейтинга после первого сданного вступительного экзамена? учитывая то, что другие учебные заведения выставили рейтинговые списки на следующий день после экзамена.Тем более руководство колледжа обещало озвучить результаты первого экзамена на следующий день. А сейчас от них поступает информация, что только после того, когда будут сданы все экзамены. Чего они могут ждать? Что мешает? Абитуриент имеет право своими глазами увидеть свой экзаменационный лист с результатом?
Евгения
Для Анна: Вы задаете вопрос, на который здесь не дают ответы, это информационный сайт, здесь новости, а задавать подобного рода вопросы нужно на гарячую линию МОН. Здесь пишут комментарии на ту или иную новость посетители сайта.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!