Вступна кампанія - 2020: гарячі лінії з питань вступу

Інформаційні телефонні лінії працюватимуть впродовж активного періоду вступної кампанії

Вступна кампанія - 2020: гарячі лінії з питань вступу

Розпочали роботу консультативні лінії та приймальня громадян щодо проведення вступної кампанії в 2020 році.

Консультативні лінії допомагають отримати відповіді щодо проведення вступної кампанії, зокрема, реєстрації електронних кабінетів та подання заяв, сертифікатів ЗНО, надання пільг тощо.

Для кожної категорії запитань працюватимуть телефонні лінії в Міністерстві освіти і науки, Урядовому контактному центрі, ДП «Інфоресурс», Державній службі якості освіти:

Гаряча лінія МОН — 0 800 50 45 70 (БЕЗКОШТОВНО!);

Урядовий контактний центр — 1545;

Для вступників з ТОТ — 0 800 50 44 25;

Щодо роботи електронних кабінетів та подання електронних заяв:

  • +38 (044) 290-18-13;
  • +38 (095) 281-13-54;
  • +38 (067) 551-24-74;
  • +38 (093) 342-38-63.

Питання щодо документів про повну загальну середню освіту:

  • +38 (044) 481-47-67

Питання щодо сертифікатів ЗНО:

  • +38 (044) 486-09-62

Вступ до закладів професійної освіти:

  • +38 (044) 287-89-14

З питань порушення вимог законодавства та запобігання порушень прав на вступ до закладів освіти:

  • +38 (044) 236 33 58;
  • +38 (044) 236 34 31.

Приймальня громадян працюватиме у приміщенні Міністерства освіти і науки за адресою м. Київ, бул. Шевченка, 16, каб. 401 у пн-чт 9:00 – 18:00, у пт 9:00 – 16:45. 

БІЛЬШЕ ПРО ВСТУПНУ КАМПАНІЮ

Освіта.ua
30.06.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оксана
Доброго дня! Якщо вибрав для здачі рівень стандарту, а для вступу потрібно рівень ЗНО, як змінити ,якщо уже термін для зміни закінчився
Оксана Баранник
Добрый день, подскажите, в институты с спецификации.обучени?... ?м(Нац.полицияУкраины)... заявление подаётся отдельно. Мы его подали, но можем ли мы с 1 июля подавать ещё заявления через освита юа в обычные ун-ты на бюджет?
Влад
Для Оксана Баранник: можете
Якось так
Для Оксана Баранник: заяви через освіта юа НЕ ПОДАЮТЬСЯ.
Павлович
Для Оксана Баранник: Для того,щоб кудись подавати заяви,потрібно це робити з електронного кабінету вступника. А на сайті освіта.юа є поради,як це робити: https://osvita.ua/consultations/64931/
Коментувати
Оксана Баранник
Добрый день, подскажите, в институты с спецификации.обучени?... ?м(Нац.полицияУкраины)... заявление подаётся отдельно. Мы его подали, но можем ли мы с 1 июля подавать ещё заявления через освита юа в обычные ун-ты на бюджет?
Яна
Добрый день, скажите , если дочь заканчивает школу в этом году в штатах , но поступать будет в Украине ( мы граждане Украины) какая процедура поступления. Из всего , что нашла на сайте, это то, что надо подавать заявление в бумажном виде . Где будет правильно сделать перевод ее американского аттестата? И какие ещё нужно предоставлять документы для поступления .
Влад
Для Яна: дзвоніть по всим питанням в приймальну комісію університету
Коментувати
Вероника
Добрий день. В цьому році я закінчую 9 клас і хочу вступати в КУТЕП (коледж), але, на жаль, інформація на сайті є лише за 2020 рік. У мене є кілька запитань ... Коли буде день відкритих дверей? Який прохідний бал на менеджмент? І як можна з вами зв’язатися все обговорити? Сподіваюся ви не залишите моє повідомлення поза уваги)
Галина
Для Вероника: з вами? Дитинко, це освітній портал, а не сайт якогось коледжу. Знайдіть їх сайт, там будуть контакти. Дзвоніть за вказаними на їх сайті телефонами
Коментувати
Вікторія
Доброго дня, а ким і де я можу працювати після закінчення магістратури КНУТД по спеціалізації промислова фармація? Чи зможу я працювати в аптеці провізором? Lzre.
Галина
Для Вікторія: а хіба для цього не достатньо коледжу?
Коментувати
Аліна Бродська
Доброго дня, підскажіть будь ласка, чи можна поступити на державне після 9 класу на фінансиста?
Галина
Для Аліна Бродська: після 9 класу вступ до коледжу. Шукайте коледж де є спеціальність і бюджетні місця
Коментувати
Валентин
Здравствуйте,моя жена учится последний год в вашем учереждении,на заочном.На протяжении всего обучения я плачу деньги,так вот мой вопрос,какого хрена вы подымаете выпускникам тариф оплаты,денег захотелось?Я не заради этого вас защищаю и пытаюсь хоть что то зарабаботать ту копейку что бы прокормить и одеть свою семью,а вы и это пытаетесь забрать!!
Влад
Для Валентин: в Вашем учреждении--це де? Куди Ви пишете? Це освітній портал, така собі сторінка, де пишуть новини освіти, це не якийсь університет, де навчається Ваша дружина.
Коментувати
Ольга
Ольга Добрий день! Моя дитина хоче поступити до вас на спеціальність "архітектура і містобудування". Хочу записати її на поскорені курси по творчому конкурсу. Дізнатись чи можливо надання гуртожитку на час курсів. Реєстрація на сам творчий конкурс. Який необхідно мати пакет документів і коли їх подавати. Дитина після 11 класів
Галина
Для Ольга: Чому Ви питаєте це тут, а не у виші? звідки ж ми знаємо до якого вишу Ви вступаєте і які там умови
Коментувати
Оля
Добрий день!моя дитина закінчує школу за кордоном,по нахилу морське,чи зможе поступити,в Україні на міжнародне право,по контракті,чи потрібно здавати ЗНО.
Галина
Для Оля: Ваша дитина громадянин України? Тоді треба зно. Ні. Тоді подивіться на сайті мон є інформація про вступ в Україну іноземців.
Ольга
Добрий день! Моя дитина хоче поступити до вас на спеціальність "архітектура і містобудування". Хочу записати її на поскорені курси по творчому конкурсу. Дізнатись чи можливо надання гуртожитку на час курсів. Реєстрація на сам творчий конкурс. Який необхідно мати пакет документів і коли їх подавати. Дитина після 11 класів
Влад
Для Ольга: скажіть будь ласка, а куди Ви зараз пишите і від кого чекаєте відповідь? Вступити до Вас це куди?
Коментувати
Мария
Добрый день,у меня диплом младшего специалиста 1994 года выпуска,я могу поступить на контракт в медколледж на фармацию на заочную форму обучения на курс , получив младшего бакалавра? Сдав только специальность? Спасибо
Галина
Для Мария: як це здати спеціальність? У Вас вже є якась медична освіта? То навіщо Вам коледж? І ще Ви дивились? Там точно є саме "молодший бакалавр" а не "фаховий молодший бакалавр"? Та ще й заочна форма? Згідно бази едбо немає в медколеджах ступеню молодшого бакалавра. А на фахового молодшого бакалавра можна з атестатом та вступними іспитами з ук. Мови і біології вступати. Рівень не відноситься до вищої освіти, тому не вимагає зно
Коментувати
Олена
Доброго дня , скажіть будь ласка планую в 2021 році йти на комп’ютерні науки який рівень математики треба здавати профільний чи стандарт?
Alice
Добрый день! Подскажите, если я хочу в 2021 на Маркетинг, нужно сдавать математику - профильный или стандартный уровень?
Олег
Добрий день. Я військовий зсу за контрактом. Хочу вступити в університет МВС на заочну форму навчання. Що для цього потрібно?
Диана
Здравствуйте,а можно к вам перевестись с колледжа в колледж по середине учебного года
Влад
Для Диана: к Вам це куди? На портал освіти?
Коментувати
Кристина
Можно поступить на базе высшего юридического образования? Если да то на каких условиях?
Віталій
Доброго дня ,у зв’язку з переїздом до Польщі можливо повернути гроші за навчання ? Поступав 2 неділі назад , заплатив за рік , зараз не моє можливості навчатися. Можливо повернути гроші не планую навчатися дальше ?
Наталія
Доброго вечора! Я навчалась у Балтському педагогічному училищі з 1986 - 1990 рр. Скажіть, будь ласка, чи входять мені роки навчання до загальгого трудового стажу? Дякую.
Економіст
Для Наталія: навчання зараз до трудового стажу не зараховується.
Коментувати
Олександр
Добрий день, скажіть чи може людина отримати документ про середню освіту, з вишу, якщо невідомо до якого вузу він зараз входить, мова йде про Одеський інститут легкої промисловості,
Економіст
Для Олександр: зробіть запит на МОН
Економіст
Для Олександр: СТОП! а до чого тут документ про середню освіту? інститут надає документ про вищу освіту.
Коментувати
Людмила
Дитина навчається на 3 курсі в коледжі та хоче перевестися на індивідуальну форму навчання (вчиться на бюджеті) при переведенні на індивідуальну форму потрібно платити за навчання
&&&
Для Людмила: переведення на індивідуальний графік не тягне за собою зміни форми навчання. Просто студент відвідує заняття та здає контролі за індивідуальним графіком
Коментувати