Вступна кампанія - 2020: гарячі лінії з питань вступу

Інформаційні телефонні лінії працюватимуть впродовж активного періоду вступної кампанії

Вступна кампанія - 2020: гарячі лінії з питань вступу

Розпочали роботу консультативні лінії та приймальня громадян щодо проведення вступної кампанії в 2020 році.

Консультативні лінії допомагають отримати відповіді щодо проведення вступної кампанії, зокрема, реєстрації електронних кабінетів та подання заяв, сертифікатів ЗНО, надання пільг тощо.

Для кожної категорії запитань працюватимуть телефонні лінії в Міністерстві освіти і науки, Урядовому контактному центрі, ДП «Інфоресурс», Державній службі якості освіти:

Гаряча лінія МОН — 0 800 50 45 70 (БЕЗКОШТОВНО!);

Урядовий контактний центр — 1545;

Для вступників з ТОТ — 0 800 50 44 25;

Щодо роботи електронних кабінетів та подання електронних заяв:

  • +38 (044) 290-18-13;
  • +38 (095) 281-13-54;
  • +38 (067) 551-24-74;
  • +38 (093) 342-38-63.

Питання щодо документів про повну загальну середню освіту:

  • +38 (044) 481-47-67

Питання щодо сертифікатів ЗНО:

  • +38 (044) 486-09-62

Вступ до закладів професійної освіти:

  • +38 (044) 287-89-14

З питань порушення вимог законодавства та запобігання порушень прав на вступ до закладів освіти:

  • +38 (044) 236 33 58;
  • +38 (044) 236 34 31.

Приймальня громадян працюватиме у приміщенні Міністерства освіти і науки за адресою м. Київ, бул. Шевченка, 16, каб. 401 у пн-чт 9:00 – 18:00, у пт 9:00 – 16:45. 

БІЛЬШЕ ПРО ВСТУПНУ КАМПАНІЮ

Освіта.ua
30.06.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ксения
Добрій день! 1).Почему по состоянию на 16.06.2021г. на https://vstup.osvita.ua информация о стоимости обучения в ВУЗах за год не соответствует той, которую размещают сами ВУЗы на своих сайтах? Это за 2,5 недели до вступительной компании?!! 2).После выявленных несоответствий по оплате, можно ли, в принципе, доверять другой, опубликованной информации на этом сайте? 3).Почему ни один из указанных телефонов не отвечает?
Надія
Доброго дня, підскажіть будь ласка чи є бюджетним навчання на журналіста в УДА ?
Валентина
Добрий день.При вступі на базі молодшого спеціаліста на бакалавра треба здавати фаховий іспит що це
Світлана
Доброго дня. У мене диплом спеціаліста. Потрібна вища педагог. освіта" початкокові класи." Що потрібно здати для вступу на заочний відділ.
Галина
Для Світлана: вступні іспити. взнавайте у виші які саме
Коментувати
Наталія
Добрий день, підскажіть будь-ласка для вступу на акушер гінеколог можна місля 9 класу?
Галина
Для Наталія: на гінеколога ні, бо це лікар. а на акушерку можна.
Коментувати
Антон
Доброго дня, підкажіть будь ласка, якщо для вступу в університет потрібне лише ЗНО з української мови, а я зареєстрований на українську мову та літературу, як це може вплинути на вступ? Чи будуть вираховуватися бали окремо за мову та за літературу?
Влад
Для Антон: так, будуть окремо бали за мову і за мову і літературу
Коментувати
Синчук Анастасія
Добрий день! Підкажіть, будь ласка, чи можу я вступити до вас на магістратуру з дипломом бакалавра "Захист та карантин рослин"?
Влад
Для Синчук Анастасія: до вас це куди?
Коментувати
Елена
Добрый день! Абитуриент со статусом ВПО подаёт лично письменное заявление на поступление в ВУЗ на бюджет,или можно в электронной версии?
Вероніка
Доброго дня,я вибрала для ЗНО українську мову та літературу,історію,біологію.Для ДПА вибрала математику.Якщо я ДПА з математики не здаватиму,то інші предмети не анулюються? Планую поступати на педагогічний факультет(дошкільна освіта)за трьома предметами,які вибрала для ЗНО,ДПА з математики не потрібно.
Ольга
Для Вероніка: якщо Ви не складаєте ДПА з математики, то по іншим предметам також за ДПА в свідоцтві буде запис "звільнено"
Вероніка
Доброго дня,планую вступати на педагогічний факультет ЗНО буду складати з трьох предметів,але першим по графіку в мене йде ДПА з математики,якщо я не здаватиму його,то чи буде допущено і зараховано ЗНО з тих трьох предметів???
Коментувати
Ірина
Доброго дня,я вибрала для зно математику ,українську мову та літературу,біологію.Для дпа вибрала історію .Якщо я дпа з історії не здаватиму, то інші предмети не анулюються?Поступати буду в Прикарпатський університет ім.В.Стефаника за трьома предметами, які вибрала для зно,дпа з історії для вступу не потрібно .
Якось так
Для Ірина: Оцінки ДПА чи їх відсутність не впливають на ЗНО.
Коментувати
Дмитро
Доброго дня хочу вступити на адміністративне, але не можу залишити електронне повідомлення, бо сайт не грузе там де для вступу
Ольга
Для Дмитро: яке електронне повідомлення? На якому сайті?
Коментувати
Нікіта
Доброго дня, я хочу поступити до ЗНТУ на спеціальність 151 чи можу я поступити вибравши предмети у формі ЗНО. Коли була я обирав предмети чіткої інформації не було.
Галина
Для Нікіта: як це не було! вступають до вишів лише за ЗНО, іншого варіанту вступу немає
Влад
Правила вступу були ще в жовтні 2020, реєстрація на ЗНО була в лютому 2021. Ви не реєструвалися на ЗНО чи не ті є ЗНО, що потрібно? Нічого не зрозуміло з Вашого допису.
Коментувати
Діана
Доброго дня , підскажіть будь ласка , якщо я відмовилася від ДПА , але планую вступати вищий заклад , це буду впливати на поступлення ?
Влад
Для Діана: Від ДПА Вас звільнили на законодавчому рівні. Вступають по ЗНО, а не по ДПА
Коментувати
Юлія
Доброго дня я хотіла запитати то у вас платне навчання на образотворче мистецтво чи є безплатне і які потрібні предмети на ЗНО на спеціальність образотворче мистецтво
Галина
Для Юлія: Ви зараз до кого звертаєтесь? Де є платне чи безкоштовне навчання? Ви куди хочете вступати? в коледж, університет? дивіться на сайтах закладів або на сайті едбо.
Коментувати
lazarewaoksi@gmail.com
Добрый день скажите пожалуйста, с какого числа можно подавать документы?и какой проходной бал на международные отношения?спасибо
Галина
Для lazarewaoksi@gmail.com: всі терміни вступної кампанії розписані в умовах вступу на 2021 рік, затверджених МОН України. Спочатку здайте ЗНО, зареєструйте електронний кабінет, а потім подаєте заяви. Документи здають вже за результатами вступної кампанії. Прохідний бал буде відомий за її результатами і залежить від того, як здадуть ЗНО та з якими балами подадуть заяви. А якщо Ви про бал з яким можна подавати заяви, то він може в кожному закладі відрізнятись, і це треба дивитись або на сайтах закладів або на сайті едбо.
Коментувати
Таня
Підскажіть будь-ласка, чи мають право подавати документи в паперовому вигляді батьки дитини, якщо вона тимчасово відсутня в країні? Але дитина вже повнолітня ? Чи можливо потрібно доручення ?
Галина
Для Таня: ні. потрібна особиста присутність, навіть неповнолітніх, а повнолітніх тим більше. А батьки при вступі, якраз, не потрібні. Ваша "дитина" має визначитись, що в пріоритеті: вступ чи перебування в іншій країні.
Таня
За дорученням нотариусу продають і квартири і не тільки, то чому подати документи не можна за дорученням ? А якшо дитина в той момент буде закордоном на операції чи буде якась дуже поважна причина? То, що вмирати Але треба бути присутнім ? Абсурд ....
Коментувати
Тетяна
Доброго дня.Так, як на 2021 рік відмінили здачу ДПА,то скажіть,будь ласка,чи потрібні для вашого закладу оцінки атестації ДПА.Бо до прикладу,при вступі закордон ( до певних закладів) оцінки ДПА потрібні,не зважаючи на те,що в Україні підписаний указ про звільнення від підсумкової атестації? Завчасно дякую за відповідь.
Влад
Для Тетяна: для вашого, це якого? Ви пишете на сайті новин освіти. В Україні для вступу потрібно ЗНО, а не ДПА.
Коментувати
Оксана
Доброго дня! Якщо вибрав для здачі рівень стандарту, а для вступу потрібно рівень ЗНО, як змінити ,якщо уже термін для зміни закінчився
Оксана Баранник
Добрый день, подскажите, в институты с спецификации.обучени?... ?м(Нац.полицияУкраины)... заявление подаётся отдельно. Мы его подали, но можем ли мы с 1 июля подавать ещё заявления через освита юа в обычные ун-ты на бюджет?
Влад
Для Оксана Баранник: можете
Якось так
Для Оксана Баранник: заяви через освіта юа НЕ ПОДАЮТЬСЯ.
Павлович
Для Оксана Баранник: Для того,щоб кудись подавати заяви,потрібно це робити з електронного кабінету вступника. А на сайті освіта.юа є поради,як це робити: https://osvita.ua/consultations/64931/
Коментувати
Оксана Баранник
Добрый день, подскажите, в институты с спецификации.обучени?... ?м(Нац.полицияУкраины)... заявление подаётся отдельно. Мы его подали, но можем ли мы с 1 июля подавать ещё заявления через освита юа в обычные ун-ты на бюджет?