Вступна кампанія - 2020: гарячі лінії з питань вступу

Інформаційні телефонні лінії працюватимуть впродовж активного періоду вступної кампанії

Вступна кампанія - 2020: гарячі лінії з питань вступу

Розпочали роботу консультативні лінії та приймальня громадян щодо проведення вступної кампанії в 2020 році.

Консультативні лінії допомагають отримати відповіді щодо проведення вступної кампанії, зокрема, реєстрації електронних кабінетів та подання заяв, сертифікатів ЗНО, надання пільг тощо.

Для кожної категорії запитань працюватимуть телефонні лінії в Міністерстві освіти і науки, Урядовому контактному центрі, ДП «Інфоресурс», Державній службі якості освіти:

Гаряча лінія МОН — 0 800 50 45 70 (БЕЗКОШТОВНО!);

Урядовий контактний центр — 1545;

Для вступників з ТОТ — 0 800 50 44 25;

Щодо роботи електронних кабінетів та подання електронних заяв:

  • +38 (044) 290-18-13;
  • +38 (095) 281-13-54;
  • +38 (067) 551-24-74;
  • +38 (093) 342-38-63.

Питання щодо документів про повну загальну середню освіту:

  • +38 (044) 481-47-67

Питання щодо сертифікатів ЗНО:

  • +38 (044) 486-09-62

Вступ до закладів професійної освіти:

  • +38 (044) 287-89-14

З питань порушення вимог законодавства та запобігання порушень прав на вступ до закладів освіти:

  • +38 (044) 236 33 58;
  • +38 (044) 236 34 31.

Приймальня громадян працюватиме у приміщенні Міністерства освіти і науки за адресою м. Київ, бул. Шевченка, 16, каб. 401 у пн-чт 9:00 – 18:00, у пт 9:00 – 16:45. 

БІЛЬШЕ ПРО ВСТУПНУ КАМПАНІЮ

Освіта.ua
30.06.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олег
Добрий день. Я військовий зсу за контрактом. Хочу вступити в університет МВС на заочну форму навчання. Що для цього потрібно?
Диана
Здравствуйте,а можно к вам перевестись с колледжа в колледж по середине учебного года
Кристина
Можно поступить на базе высшего юридического образования? Если да то на каких условиях?
Віталій
Доброго дня ,у зв’язку з переїздом до Польщі можливо повернути гроші за навчання ? Поступав 2 неділі назад , заплатив за рік , зараз не моє можливості навчатися. Можливо повернути гроші не планую навчатися дальше ?
Наталія
Доброго вечора! Я навчалась у Балтському педагогічному училищі з 1986 - 1990 рр. Скажіть, будь ласка, чи входять мені роки навчання до загальгого трудового стажу? Дякую.
Економіст
Для Наталія: навчання зараз до трудового стажу не зараховується.
Коментувати
Олександр
Добрий день, скажіть чи може людина отримати документ про середню освіту, з вишу, якщо невідомо до якого вузу він зараз входить, мова йде про Одеський інститут легкої промисловості,
Економіст
Для Олександр: зробіть запит на МОН
Економіст
Для Олександр: СТОП! а до чого тут документ про середню освіту? інститут надає документ про вищу освіту.
Коментувати
Людмила
Дитина навчається на 3 курсі в коледжі та хоче перевестися на індивідуальну форму навчання (вчиться на бюджеті) при переведенні на індивідуальну форму потрібно платити за навчання
&&&
Для Людмила: переведення на індивідуальний графік не тягне за собою зміни форми навчання. Просто студент відвідує заняття та здає контролі за індивідуальним графіком
Коментувати
Дима
Скажите пожалуйста как найти группу в телеграмме по специальности, потому что никто не приглашает, скоро 1 октября а я и мои друзья, которые поступили со мной не могут найти эту группу? буду очень благодарен за ответ :)
Влад
Для Дима: куди поступили? По якій спеціальності? Ви куди по Вашому пишете, в університет!????
Влад
Для Дима: дзвоніть в університет і там питайте.
Коментувати
Ольга
Скажите, пожалуйста, в каких случаях ВУЗ может превышать лицензионный объем при поступлении. Например, на в единой базе указано 30 человек на бюджет и контракт, а там уже 31 человек к приказу. Законно ли это?
Укроп
Для Ольга: головне по випуску , щоб було ладно.
Микола
ВУЗи не перевищують ліцензійні місця, а перекидають невикористані місця з інших спеціальностей на факультеті і не використані заочні місця також можуть перекинути на денну форму. В вузі, де вступив син, на обрану ним спеціальнісь, ліцензійний обсяг становив 40місць,а взяли 45 чоловік. Все нормально, це дозволяється.
Коментувати
Катерина
как узнать в какой ты группе, на который час ехать и что с собой нужно брать? заранее спасибо за ответ ❤️
Микола
Для Катерина: Всі виші вже створили в телеграмі групи по спеціальностях. В них присутні представники деканату, куратор і студ.рада. Там можна отримати відповіді на всі запитання стосовно навчання і поселення в гуртожиток.
Дима
Скажите пожалуйста как найти группу в телеграмме по специальности, потому что никто не приглашает, скоро 1 октября а я и мои друзья, которые поступили со мной не могут найти эту группу? буду очень благодарен за ответ :)
Коментувати
сергій
в особистому кабінеті по числу поданих оригіналів ми 58 а подзвонили і нам сказали що ми 85.це на контракт як таке можливо
Микола
Для сергій: Нічого не зрозумів. В особистому кабінеті взагалі не видно на якому ви місці, тим більше по кількості поданих оригіналів. Дивіться інформацію на Єдебо, тільки ж враховуйте, що в конкурсі на контракт беруть участь не лише ті хто подав оригінали, а й ті хто подав копії і відправляв документи електронкою, а в анкетах таких абітурієнтів не буде стояти +.
Коментувати
Валерий
Не понятна ситуация с копиями документов. Считали, что если подано заявление в электронном кабинете, то мы уже участвуем в конкурсе. Оказалось, что для участия в конкурсе на контракт необходимо подать оригиналы. Но, почему-то в конкурсе участвуют и абитуриенты с поданными копиями. (Ни в одних правилах поступления не сказано про копии документов и правила их подачи!) Причем, отследив данных абитуриентов, обнаружили, что они подавали копии в разные ВУЗы разных городов. То есть, как и в прежнее время нужно было совершать турне по городам, чтобы разбрасывать свои копии для участия в конкурсе. Тогда, зачем этот электронный кабинет. Причем на сайте Освита не указываются копии, а зафиксированы только оригиналы и поэтому нет возможности спрогнозировать поступление в тот или иной ВУЗ. Что теперь делать?
Микола
Для Валерий: вчора вже всі вузи виклали списки тих кого вже зарахували на контракт, якщо у вас в особистому кабінеті не з’явився статус "до наказу контракт" то впершу чергудзвоніть в приймальні комісії тих вузів куда ви подали документи, оригінали чи копії, і запитайте в них чи залишилися ще ліцензійні місця, чи буде ще проводитися добір і чи потрапляєте ви до прохідного списку, також ця інформація є на ЄДЕБО, якщо ви не проходите, то дивіться в яких ще вузах, із тих в які ви подавали заяви в електронному кабінеті, лишилися вільні місця і хутчіш везіть документи до них.
Влад
Цікаво, якмВи могли відслідкувати, хто куди подав копіі. Та і не хотять вузи брати копіі, може одиниці. В конкурсі беруть участь оригінали.
Влад
Оригінали приймати почали ще в середині серпня на контракт, Ви все проспали?
Коментувати
Маша
Добрий день,зарахування на платнтка коли буде? Тому що,декілька студентів вже рекомендовано,а ті кого допущено,мають ще чекати?
Микола
Для Маша: рекомендовано контракт, це ще не зараховано, ви можете подавати документи, оригінали чи копії і якщо на дану спеціальність буде більше бажаючих ніж місць, то будуть відбирати по балах, "до наказу контракт" означає, що ви вже вступили. Списки всих кого зарахували на контракт були оприлюднені вчора, ще буде добір на вільні місця
Коментувати
Юлия
Добрый день! Подскажите, пожалуйста, статус "рекомендовано бюджет" еще не гарантия того, что ты попадешь на бюджет? В учебном заведении, куда мы подали документы, (медицинский колледж) 30 бюджетных мест, мы были 30-ми, но абитуриент впереди нас изменил выбранную специальность и мы попали на 31 место. В личном кабинете и на сайте https://vstup.edbo.gov.ua/ по-прежнему статус "рекомендовано (бюджет)", а в приказ о зачислении мы, соответственно не попали.
Влад
Взагалі то гарантія. Вы документи занесли?
Юлия
Да. Они были поданы давно, именно оригиналы, сын изначально определился и с учебным заведением и со специальностью. Подали документы и ждали куда пройдем - на бюджет или контракт. И как теперь нам быть?
Коментувати
Людмила
Скажіть, будь ласка, ліцензійний обсяг на дизайн 40 чоловік,а заяв подано 69, рекомендовано на контракт перших 40 чоловік, то з них відберуть тільки тих,хто подав оригінали, чи доберуть до 40 з тих , хто нижче по списку
Влад
Для Людмила: всі ті хто в списку вже давно могли подати документи в інші вузи. Ер уть тих, хто подав оригінали
Влад
Для Людмила: Беруть*
Людмила
Так, дійсно. Перед нами подали в інші вузи. Всього 26 чоловік подали оригінали з 69. Ми у списку 65.. Оригінали ми також подали. Тепер не знаємо,що робити
Коментувати
Віка
Доброго дня. Вступали до коледжу, здали екзамени. Нас зачистили , але не на ту спеціальність, що ми писали заяву. Хочемо забирати документи, але не знаємо чи є ще можливість кудись вступити. Чи йде ще набір студентів?
boygallery@gmail.com
Добрый вечер. Подскажите пож., как восстановить ЕВИ - сертификат? заранее благодарны.
Галина
Для boygallery@gmail.com: Дзвоніть в центр оцінювання
Коментувати
Ірина
Скажіть будь ласка, вступна компанія вже закінчена? Дякую. Нас дотримали до кінця літа, а першого вересня сказали що класу не буде, забирайте документи.
Галина
Для Ірина: у вашому населенному пункті одна школа? Ще може бути прийом в ПТУ
Коментувати
Наталія
Доброго вечора. Вранці результати за перший екзамен були на сайті. А зайшовши ввечері на сайт, щоб подивитися чи немає результату за другий екзамен бачу, що взагалі немає про мене жодної інформації. Як це зрозуміти?
Галина
Для Наталія: впевнені що зайшли туди? подивіться в свій електронний кабінет
Коментувати
Софія
Добрий день! Скажіть Будь ласка, прийшла сьогодні подавати документи в Політехнічний Університет, а мене немає в списку!Як мені тепер подати документи на контракт? Дякую!
Якось так
Для Софія: А в особистому кабінеті і в ЄДЕБО який статус заяви?
Влад
В якому списку немає?
Софія
Для Якось так: Помилка сертифіката зараз написано
Коментувати