Правильний вибір підготовчих курсів - запорука успіху

Скористайтесь системою довузівської підготовки КПІ ім. Ігоря Сікорського та вступіть до омріяного університету

Правильний вибір підготовчих курсів - запорука успіху

З перших днів своєї 120-річної історії Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського славиться всесвітньо відомими науково-інженерними школами, своїм особливим інноваційним підходом до навчання і до створення нової техніки, випускниками, які своїми досягненнями змінювали світ, своєю особливою атмосферою творчості, поваги до інженерної і педагогічної праці, взаємною підтримкою і допомогою членів свого колективу.

З київською політехнікою пов'язана доля багатьох всесвітньо-відомих конструкторів, вчених, державних діячів, працівників культури, мистецтва та спорту. Серед них славетний хімік Дмитро Менделєєв, механік Степан Тимошенко, авіаконструктори Ігор Сікорський, Костянтин Калінін, Олександр Мікулін та Архип Люлька, підкорювачі космосу Сергій Корольов та Володимир Челомей, фахівець у галузі мостобудування і зварювання Євген Оскарович Патон та продовжувач славних традицій свого батька Борис Євгенович Патон – багаторічний Президент Національної академії наук України, легендарний футболіст і тренер Валерій Лобановський, видатний співак і керівник національної опери України Анатолій Мокренко, видатний державний діяч, двічі керівник уряду України Віталій Масол. І це лише деякі імена, хоча перелік видатних політехніків можна продовжувати довго.

Інститут моніторингу якості освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського

Базовим навчально-науковим структурним підрозділом нового типу з питань незалежного моніторингу якості освіти та з питань доуніверситетської підготовки є Інститут моніторингу якості освіти КПІ імені Ігоря Сікорського (ІМЯО). Його засновником та першим директором був талановитий вчений і педагог, професор Василь Васильович Ясінський.

У рамках своєї діяльності Інститут особливу увагу приділяє розвитку освітньої, навчальної, науково-методичної та науково-дослідницької роботи. Підготовка слухачів з фундаментальних дисциплін здійснюється на основі унікального методичного забезпечення, яке враховує як вимоги ЗНО, так і вимоги спеціалізованих університетських програм.

Серед слухачів доуніверситетської підготовки постійно ведеться ґрунтовна професійно-орієнтаційна робота, яка дозволяє їм прийняти усвідомлене рішення при виборі своєї майбутньої професії. До цієї роботи залучені кафедри, факультети, інститути та наукові підрозділи університету, а також представники вітчизняних та зарубіжних провідних компаній, організацій, установ, підприємств.

Упродовж усіх років пошук та відбір талановитої учнівської молоді для подальшого навчання в університеті ІМЯО КПІ ім. Ігоря Сікорського проводить в тісній співпраці з провідними ліцеями, гімназіями, школами міста Києва та регіонів України.

Потужна та розгалужена моніторингова система інституту дає змогу досліджувати та контролювати якість залишкових знань та рівень підготовки студентів університету на всіх етапах навчання. Ця система - інноваційний підхід до моніторингу якості підготовки фахівців в університеті.

Доуніверситетська підготовка

Правильний і своєчасний вибір підготовчих курсів є гарантією успішної здачі ЗНО та вступу до обраного університету. Таким університетом вже впродовж 120 років є Київський політех. Сьогодні за рейтингом «ТОП-200 України», КПІ визнаний найкращим університетом нашої країни.

Додатковий рік, проведений в стінах університету, знайомство з його славною історією та традиціями, спілкування з провідними вченими та викладачами неоціненно збагачує життєвий досвід та допомагає абітурієнту в подальшому плавно адаптуватись до рівня вимог факультетів та інститутів КПІ ім. Ігоря Сікорського.

З першого жовтня кожного року розпочинається навчальний рік довгострокових підготовчих курсів. Заняття поділяються на вечірні, дистанційні, курси вихідного дня з терміном навчання від 4 до 8 місяців для випускних класів, 14-16 місяців для десятикласників, 21 місяць для учнів дев’ятих класів. Формат навчання слухачі обирають за власним бажанням.

Інтенсивний курс

Для слухачів, які вивчали обрані дисципліни тільки на шкільних уроках або не визначилися з конкурсними предметами на початок навчального року, але їм необхідно оцінити рівень своїх знань, Інститут пропонує інтенсивний курс з окремих предметів (математика, фізика, українська мова та література). За рахунок інтенсивності навчання і великого відсотку самостійних завдань, термін навчання дозволяє, щоб обсяг матеріалу був такий же, як і на річних курсах. Курс стартує 1 лютого 2019 року.

Модульні експрес-курси

Основна мета експрес-курсів - систематизувати наявні знання, що в свою чергу додасть впевненості і позбавить від страху екзаменаційних випробувань майбутніх абітурієнтів. Викладачі Інституту моніторингу якості освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського допоможуть розібратися в специфіці і уникнути типових помилок, що традиційно роблять абітурієнти.

Модульний експрес-курс «Фінальна підготовка до ЗНО» здійснюється за трьома предметами (математика, фізика, українська мова та література) та проходитиме безпосередньо напередодні кожного іспиту ЗНО. Протягом семи занять старшокласники повторюють матеріал в інтенсивному режимі, вирішують кілька варіантів завдань, розбирають типові помилки школярів на ЗНО, отримують консультацію з виконаних тестів тощо.

Відмінність та особливість підготовчих курсів КПІ ім. Ігоря Сікорського полягає в тому, що, не зважаючи на різноманітні форми і терміни навчання, вони створюють єдину систему підготовки абітурієнтів до вступу на всі спеціальності університету.

Адаптаційний курс для першокурсників

Багаторічний досвід свідчить, що адаптаційний процес першокурсників пов'язаний з рішенням цілого спектру різних проблем. Зміна звичного способу життя, інші навчальні навантаження і вимоги, нова атмосфера та стосунки, нова соціальна роль, - це лише деякі зміни, що набувають особливої гостроти в перший рік навчання.

Тому Інститут моніторингу якості освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2017 році започаткував Адаптаційний курс для першокурсників КПІ.

Усунення прогалин з фундаментальної підготовки шляхом здобуття та систематизації знань допоможе слухачам курсу адаптуватись до розуміння основ Вищої математики (фізики, хімії), а також підвищити ефективність засвоєння матеріалу університетських дисциплін.

До викладання залучені висококваліфіковані викладачі університету, що дозволяє повністю синхронізувати програму додаткових занять з програмою викладання відповідних університетських дисциплін. А бонусом стануть, за результатами проходження курсу, додаткові бали до семестрового рейтингу з відповідної дисципліни.

Незаперечні пріоритети

Які незаперечні пріоритети навчання в порівнянні з іншими навчальними закладами? Що отримають слухачі по закінченню підготовчих або адаптаційних курсів КПІ ім. Ігоря Сікорського?

«За 28 років існування системи доуніверситетської підготовки КПІ ім. Ігоря Сікорського близько 85 000 слухачів закінчили підготовчі курси. Висока якість надання освітніх послуг, перевірені методики і прийоми навчання, високий рівень матеріально-технічного забезпечення, вміння організувати освітній процес та висококваліфікований професорсько-викладацький склад надає кожному слухачу впевненість у якості отриманих  знань та ряд інших переваг, - зазначила кандидат фізико-математичних наук, директор Інституту Марія Перестюк. - А саме:

  • Зручність. Творче опрацювання запропонованого матеріалу, в якому ефективно підібрані приклади, вправи, дає можливість слухачу не лише якісно підготуватися до ЗНО, а й підняти свій рівень фундаментальної підготовки до рівня вимог університетських програм, що в КПІ є традиційно високим.
  • Швидкість. За мінімальний час навчання кожен слухач має можливість поглибити і систематизувати знання, отримати професійний підхід в методиці організації навчального процесу з позитивним результатом.
  • Доступність. Доступна вартість навчання в порівнянні з середньоринковою на освітньому ринку, гнучка система оплати.

Бонуси

Кожен, хто закінчив наші курси і планує вступати на природничо-математичні та інженерно-технічні спеціальностей КПІ, до загального рейтингу, за результатами комплексного моніторингу якості підготовки, отримує додаткові рейтингові бали.

І, звичайно ж, імідж КПІ ім. Ігоря Сікорського як одного з кращих університетів України і справжнього світового бренду».

Контакти

Телефони: (044) 204-90-53; (097) 710-14-58; (063) 514-32-52.

Facebook: https://www.facebook.com/eqmi.kpi/

e-mail: eqmi@kpi.ua.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
18.12.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів