Зручне заочне та знижка 20% на навчання в МАУП
PR

Відвідайте День відкритих дверей у Інституті журналістики, дизайну та архітектури 17 листопада 2018 року

Зручне заочне та знижка 20% на навчання в МАУП

Ви - креатор за покликанням, все своє життя мрієте створювати щось суспільно корисне, застосовуючи для цього лише слово, графіку або креслення? Змалечку марите журналістикою, дизайном чи архітектурою? Що ж, вам з радістю допоможуть здійснити свою мрію і стати студентом престижного вишу за одним з цих напрямків вже у цьому році! Якісна європейська освіта та диплом державного зразка, вступ без ЗНО за необхідності, зручна заочна форма навчання та реальні перспективи успішного працевлаштування – те, що ви можете отримати, обравши навчання в Інституті журналістики, дизайну та архітектури МАУП.

Роль ЗМІ в сучасному світі складно перебільшити. Це також стосується дизайну, який ми, самі того не розуміючи, бачимо скрізь і завжди. Архітектуру ж взагалі називають монументальним літописом життя, одним з найстаріших видів мистецтва, затребуваність якого з кожним роком тільки зростає. Тому не дивно, що вибір даних спеціальностей залишається як ніколи актуальним серед абітурієнтів, які мріють у подальшому не тільки займати престижну і високооплачувану посаду, але й змінити світ на краще, зробити його кращим, зручнішим і цікавішим. Розповімо докладніше про кожну з цих спеціальностей.

Професія журналіста - досить серйозна і відповідальна справа, яка водночас насичена цікавими подіями, зустрічами з відомими людьми, креативною складовою. Основна мета цієї спеціальності полягає у підготовці висококваліфікованих кадрів з гнучким і гострим розумом, здатних схопити головну суть, швидко аналізувати інформацію й обирати найважливіше з неї. Але журналістика - це також ерудиція і відмінне володіння словом, тому особливу увагу в нашому Інституті ми приділяємо філологічній підготовці студентів. Реклама та зв’язки з громадськістю, економічна та міжнародна журналістика, тележурналістика і тревел журналістика – ця галузь охоплює величезну нішу знань, тож ви обов’язково знайдете саме той напрямок, який припаде вам до душі, розкриє весь потенціал та згодом стане справжнім життєвим покликанням.

Ще одна затребувана спеціальність, у межах якої можна реалізувати власні креативні ідеї - це дизайн (графічний і веб-дизайн, а також дизайн середовища). На даному напрямку професійної підготовки навчають фахівців, здатних майстерно перетворювати навколишній простір, проектувати гармонійне й функціональне оточення людини, надавати будь-якій речі свій унікальний стиль і власну візуалізацію. До переліку інтересів майбутніх професіоналів входять практично всі сфери життєдіяльності людини: їх зовнішня форма, внутрішній зміст, функціональна залежність та зручність використання.

Якщо ж ви любите малювати, фантазувати та конструювати, але у більш глобальному значенні, радимо звернути увагу на нашу нову спеціальність - «Архітектура та містобудування». Створення видатних шедеврів архітектури, які залишать слід у світовій історії, проектування комфортабельних житлових кварталів або ультрасучасних офісних та розважальних центрів – усе це чекає на вас, варто лише обрати цю спеціальність. Підготовка фахівців за даним напрямком в Інституті здійснюється в спеціалізованих кабінетах та обладнаних лабораторіях фізики та схемотехніки, комп’ютерної графіки та 3D-моделювання, дизайну та мультимедійних технологій. Під час навчання студенти співпрацюють з Національною Спілкою архітекторів України, а найкращим випускникам ми пропонуємо стажування в провідних європейських компаніях.

Отже, які переваги Інституту журналістики, дизайну та архітектури Міжрегіональної Академії управління персоналом? Навички та знання, отримані в ході навчання в Інституті - це унікальна можливість подальшого кар’єрного росту для молодих фахівців, які хочуть займати ключові посади в передових інформаційних, дизайнерських чи будівельних корпораціях України та світу. Практичні заняття проходять у сучасних 3D-лабораторіях та студіях з найновішим мультимедійним обладнанням. До того ж, обравши заочну форму, ви матимете можливість комфортно поєднувати навчання з роботою або подорожувати, навчатись за іншими напрямками чи вдосталь приділяти увагу улюбленому хобі. І головне – у вас є чудова можливість отримати вищу освіту без сертифікату ЗНО за допомогою спільної програми Університету менеджменту у Варшаві (Польща) та МАУП. Докладну інформацію про програму читайте за посиланням.

Скоріше визначайтесь, реєструйтесь за посиланням і долучайтесь до рядів успішних та перспективних студентів Інституту журналістики, дизайну та архітектури! Якщо ж ви спершу хочете особисто відчути всі переваги навчання в МАУП та отримати знижку 20% на навчання, ласкаво просимо на відвідини Дня відкритих дверей, що відбудеться 17 листопада.

Станьте на крок ближче до своєї мрії!

Телефони приймальної комісії: (044) 490-95-05, (044) 494-47-47.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
05.11.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів