Як отримати якісну другу вищу освіту в Україні

Здобуваючи другу вищу освіту в КІБіТ, людина отримує сучасні якісні знання за обраним фахом

Як отримати якісну другу вищу освіту в Україні

Сучасні технології створюють професії, які вимагають додаткової освіти. Тож якісна друга вища освіта стає трендом.

Кому потрібна друга вища освіта?

Отримати другу вищу освіту прагнуть насамперед люди, які відчувають потребу у поповненні здобутих раніше знань, що стрімко втрачають актуальність у сучасному світі. Разом із ними за другим дипломом йдуть ті, хто не знайшов себе у попередній професії або ж прагне поліпшення кар’єри чи винагороди за працю. Інших мотивує глибока професійна криза, спричинена відсутністю прогресивного розвитку. А є й такі, що втомилися від нестабільності випадкових підробітків і прагнуть отримати престижніший фах.

Окрема група здобувачів другої вищої освіти – жінки, які перебувають у відпустці по догляду за дитиною чи щойно вийшли з неї і хочуть актуалізувати професійні знання, отримати більш сучасну спеціальність або ж глибоке розуміння бізнесу задля відкриття власної справи.

Як поєднати навчання й роботу?

Раніше класична система отримання другої вищої освіти в Україні передбачала обов’язкові начитки та сесії протягом двох-трьох тижнів пару разів на рік. Таким чином, виникали деякі труднощі, оскільки це спричиняло «випадання» з процесу основної діяльності (роботи чи бізнесу) на певний час. При цьому отримані академічні знання мали переважно теоретичний характер і не завжди допомагали у щоденній практиці.

Наразі ситуація значно покращилася, оскільки у провідних приватних заклади вищої освіти запроваджено сучасні програми отримання другої вищої освіти у форматі mini MBA. Так, студенти таких програм у Київському інституті бізнесу та технологій успішно поєднують навчання із основною діяльністю, оскільки воно побудоване за модульним принципом. При цьому підхід до кожного є абсолютно індивідуальним і гнучким.

Друга вища освіта у форматі mini MBA дозволяє фахівцю отримати другий диплом зі спеціальності, яка є актуальною на ринку праці. Такі бізнес-програми сьогодні вже користуються попитом серед українських підприємців малого та середнього бізнесу, керівників середньої ланки (заступники начальників структурних підрозділів усіх рівнів, наприклад), а також тих, хто просто вирішив докорінно змінити своє життя.

У чому переваги другої вищої освіти у форматі mini MBA?

Кожен з тих, хто приходить в КІБіТ для отримання другого диплому, вже на початковому етапі навчання розуміє, що сучасний висококваліфікований фахівець зобов’язаний оперативно приймати рішення, швидко знаходити правильний вихід із кризових ситуацій, постійно розвиватися та вдосконалювати свої знання за всіма напрямами. Адже у сучасному світі, що змінюється щодня, межі професій та галузей все частіше є штучними і розмитими. У цьому контексті отримати другу вищу освіту у форматі mini MBA – це здійснити вагомий внесок в успішне майбутнє.

У Київському інституті бізнесу та технологій здобувачі другої вищої освіти отримують лише сучасні знання в межах програм, які є актуальними і індивідуальними. Кожна така програма формується під групу студентів, які вступили до закладу вищої освіти, та їхніх бізнесових та професійних потреб. Під час занять разом із менторами група розглядає практичні кейси, отримує та виконує завдання, щоб вчитися застосовувати здобуті знання у повсякденному житті. При написанні дипломної роботи студенти проводять детальний аналіз власного бізнесу або певної ланки компанії під пильним оком бізнес-тренерів, а також створюють прогресивні сценарії виходу із кризових ситуацій на ринку.

«Кожен студент програм другої вищої освіти у форматі mini MBA отримує персонального професійного ментора, який супроводжує його протягом усього періоду навчання і є фактично особистим бізнес-тренером. Предмет розгляду та аналізу на модулях – власний бізнес людини, діяльність структурного підрозділу чи навіть нова бізнес-ідея. Наша кінцева мета – розробка реального практичного кейсу, який управлінець використовуватиме у щоденній роботі», – коментує переваги отримання другої вищої освіти у провідному інституті України Ольга Кушнір, перший проректор КІБіТ.

Крім того, здобуваючи другу вищу освіту в Київському інституті бізнесу та технологій, людина не просто отримує сучасні якісні знання за обраним фахом, але й може їх постійно оновлювати та вдосконалювати у майбутньому. Таким чином, заклад вищої освіти надає можливість Lifelong Learning – вчитися протягом життя. Крім того, навчання в межах таких програм сприяє появі нових ділових контактів, ідей для розвитку бізнесу, спільних проектів.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
17.08.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів