Прийом до закладів ПТО продовжений до 1 жовтня

Причиною продовження строків прийому є необхідність виконання регіонального та держзамовлення

Прийом до закладів ПТО продовжений до 1 жовтня

Міністерство освіти ухвалило рішення про продовження прийому громадян на навчання до закладів професійної освіти до 1 жовтня 2018 року. Відповідний лист підписаний заступником міністра Павлом Хобзеєм.

Причиною продовження строків прийому на навчання у МОН пояснюють необхідністю виконання закладами професійної (професійно-технічної) освіти регіонального та державного замовлення.

Як відомо, 10 серпня Громадська рада при Міністерстві освіти і науки звернулась до міністра освіти Лілії Гриневич з пропозицією продовження термінів прийому вступників до професійно-технічних навчальних закладів та можливого коригування обсягів державного та регіональних замовлень.

Зокрема, у Громадській раді, посилаючись на інформацію з регіонів, зазначили, що з різних причин частина потенційних учнів професійно-технічних навчальних закладів не подали документи до приймальних комісій.

Раніше, генеральний директор директорату професійної освіти МОН Ірина Шумік, повідомила, що заклади професійної освіти зарахували близько половини від запланованої кількості вступників. За інформацією відомства, прогнозований обсяг регіонального замовлення в 2018 році складає понад 110 тисяч учнів.

Освіта.ua
15.08.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів