Список рекомендованих на бюджет оприлюднять 1 серпня

1 серпня на сайті Вступ.ОСВІТА.UA буде оприлюднено списки абітурієнтів рекомендованих на бюджет

Список рекомендованих на бюджет оприлюднять 1 серпня

Рейтинговий список вступників, які вступають на основі сертифікатів ЗНО на перший курс для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на основі повної загальної середньої освіти за денною формою навчання буде оприлюднений 1 серпня до 12.00 на сайті Вступ.ОСВІТА.UA.

Рейтинговий список вступників, із зазначенням рекомендованих до зарахування, буде сформований на основі конкурсного бала за кожною конкурсною пропозицією.

Вступники, які отримали рекомендації на місця державного або регіонального замовлення, мають виконати вимоги до зарахування до 18.00 години 06 серпня (подати оригінали документів).

Зарахування вступників, які отримали рекомендації за державним або регіональним замовленням проводиться не пізніше 12.00 години 07 серпня.

Зарахування вступників, які отримали рекомендації на навчання за рахунок цільових пільгових державних кредитів, за кошти фізичних та/або юридичних осіб проводиться не пізніше 30 вересня.

Переведення на вакантні місця державного, регіонального замовлення та на місця за рахунок цільових пільгових державних кредитів осіб, які зараховані на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб на основі повної загальної середньої освіти проводиться не пізніше 18 серпня.

Рейтинговий список вступників буде сформовано за категоріями в такій послідовності:

  • вступники, які мають право на зарахування за результатами співбесіди;
  • вступники, які мають право на зарахування за квотами;
  • вступники, які мають право на зарахування на загальних умовах.

Вступники, які мають право на зарахування за результатами співбесіди, впорядковуються у списку за алфавітом. У межах інших категорій рейтинговий список вступників впорядковується за конкурсним балом від більшого до меншого. У випадку однакового рейтингового бала рейтинговий список впорядковується за пріоритетністю заяви від 1 до останньої та за середнім балом додатка до документа про здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень від більшого до меншого (у випадку однакового проритета).

Вступ.ОСВІТА.UA

Освіта.ua
30.07.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів