Першою розглядають заяву з найвищим пріоритетом

Послідовність розгляду заяв вступника при адресному розміщенні державного та регіонального замовлення

Першою розглядають заяву з найвищим пріоритетом

Послідовність розгляду заяв вступника при адресному розміщенні державного та регіонального замовлення визначається встановленими ним пріоритетностями.

Це стосується заяв вступників поданих для вступу на бюджетну форму навчання, яких цього року можна подавати максимум 7 на 4 спеціальності. Кожній заяві вступник присвоює пріоритет від одного до семи.

Заяви вступників розглядаються відповідно до пріоритетностей. Першою буде розглянута заява з найвищою пріоритетністю. Попри те, що в ній може бути найнижчий конкурсний бал та вона подана найпізніше. Якщо вступник за рейтинговим балом не потрапляє на бюджетні місця за своєю найвищою приорітетністю, наступною буде розглядатись його заява з нижчою приоритетністю і так далі до заяви з пріоритетом «7».

Якщо вступник анулював заяви з першими пріоритетностями, то найвищою в нього буде наступна пріоритетність. Наприклад, заяви з пріоритетностями «1» та «2» скасовані, отже найвища в даному випадку буде заява з пріоритетом «3». Саме з неї почнеться розгляд заяв вступника, й ця заява розглядатиметься одночасно на рівні з першою пріоритетністю інших вступників.

У цьому разі відсутність заяв з «1» та «2» пріоритетністю жодним чином не робить заяву з пріоритетністю «3» такою, що розглядається пізніше.

Якою не була б пріоритетність заяви – до неї дійде черга. Коли заяви будуть розглядатись, має значення тільки конкурсний бал, що встановлений у відповідній заяві на відповідну конкурсну пропозицію.

Детальніше про алгоритм розгляду заяв дивіться у відео:


З метою оперативного інформування вступників та батьків про конкурсну ситуацію у вишах Інформаційна система «Вступ.ОСВІТА.UA» тричі на добу оновлює дані про хід вступної кампанії.

Освіта.ua
19.07.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Аліна
Якщо я хочу поставити на 1 і на 2 пріорітет один і той самий ВУЗ, але на різні спеціальності, так можна?
Наталія
Подали на бюджет п’ять пріорітерів. Чи можна ще сьогодні відмовитися (скасувати) пріорітет №3 щоб мати ймовірну можливість поступити у ВУЗ (по 5-му пріоритету). В обидвох випадках входжу у широкий рейтинговий список і входжу у максимальну кількість державних місць.
Тарас
Для Наталія: Вже ні. Можливість скасовувати заяви була до 18:00 23 липня.
Коментувати
Наталія
Чи можна ще скасувати перший пріоритет та вступати по другому пріоритету на бюджетну форму навчання ?
Анна
Підскажіть, будь ласка, кщо першим пріоритетом взяли на контракт чи анульовується другий пріоритет?
Юлина
Що буде якщо подати 6 заявок на бюджет ?
Оксана
Добрий день подала 5 заяв на контракт, але потым відмінила одну і втратила право на 4 преорітет, тепр хочу подати заяву на інший виш, а мені пише що така приорітетність вже існує, яку цифру треба вказувати, нажимаю 6, ставить автоматично 5, ставлю 3- те саме"Вже існує". Не ставить нічого або прочерк не можна пише укажіть преорітетність, що робити?
Валерія
Чи можна буде відмовитись від вступу в ВНЗ за першим пріоритетом якщо більше до вподоби той який поставили другим або третім?
Вікторія
Для Валерія: якщо хочете відмовитись робіть це вже якщо маєте великі шанси вступити за 2 пріоритетом ,бо якщо вступите за першим ,то другий буде доступним тільки на контракт.
Коментувати
Володимир
Як подати заяви по новій коли подав 5заяв з приоритетністю і скасував їх?І при подачі нових вибиває що заява з такою приоритетністю вже є?
Вікторія
Для Володимир: якщо ви були допущені до конкурсу,то бюджет в цьому році вам не світить ,якщо ж ні можна замінити скасовані заяви іншими
Коментувати
Ольга
Чи зараховують автоматично на контракт, якщо не пройшов на бюджет, чи треба подавати 2 заяви (на контракт і на бюджет одночасно)
Роман
В деяких вступників можна побачити 0 (нульовий) пріоритет. Підскажіть будь ласка що це означає і яким чином можна було б подать таку заявку?
Галина
Для Роман: дайте ссилку
Євгеній
Галина, ось https://vstup2020.edbo.gov.ua/offer/696607/
Коментувати
Тамара Співак
Якщо мене рекомендовано до зарахування в один університет,але я чекаю відповіді від іншого,до якого хочу вступити більше,чи не втрачу я місце в першому?Боюсь нк потрапити(
Влад
Для Тамара Співак: не треба нічого чекати, вже всі давно поїдають на контракт, а Вы все чекаєте. На контракт хто перший, того і тапки
Коментувати
Антон
Я 1825 у списку з балом 151.062 та 7.9, з пріор. №1 і мені не рекомедовано на бюджет, але після мене 1834 учаснику з балами 150.654 та 7.3, з пріор. №3 пише "Рек. на бюджет за пріор. #1", тобто він пройшов на бюджет з нижчими балами,а я з вищими ні?
Влад
Для Антон: Вам вже відповідали на це питання! У номера 1834 рекомендація за першим пріоритетом, Ви читати вмієте? Не за третім на вашій спеціальності, а за 1 на іншій спеціальності, де його балів для бюджету достатньо!
Коментувати
Олена
Якщо не пройшли на бюджет за жодним пріоритетом,чекати 6 .о9.рекомендацій на контракт,чи можна вже везти документи на контракт?
Влад
Для Олена: нужно
Коментувати
Софія
Доброго дня! Якщо в заяву було подано лише на заочну за кошти фізичних осіб, а в мене достатньо балів для вступу на денну і державне. чи є можливість зміни пріоритету?
Влад
Для Софія: ні
Коментувати
Ірина
Чи можна подавати оригінальні документи, якщо написано рекомендовано на бюджет за пріорітетністю #1?
Влад
Для Ірина: навіть треба до 31 серпня
Коментувати
Diana
Чи можу я вступити за 4 пріоритетом якщо я проходжу за 1 пріоритетом, (просто передумала вступати за тією спеціальністю)???
Мура
Для Diana: здається ви автоматично не проходите на інші пріоритети, якщо потрапили на 1й.Але до подачі оригіналів документів можна зателефонувавши в прийомну комісію вузів дізнатися чи можна якось це зробити. Точно не знаю, самій цікаво
Влад
Для Diana: за 4пріоритетом тільки на контракт
Коментувати
Оля Крус
хто перейде на державне людина, яка має 164 бали, але подала в університет 1 пріоритетність чи людина яка має 180 балів, але подала 2 пріоритетність? ( університет і факультет один і той же)
Якось так
Для Оля Крус: пройде (точніше - буде вищою в рейтинговому списку) людина з вищим балом, навіть, якщо в неї 5 пріоритет.
Коментувати
руслан
чому окремі вузи вказують одну кількість на БЮДЖЕТ а приймають менше в декілька разів чи це законно
Комментатор
Для руслан: указывают количество людей, которых вуз может принять на бюджет. А фактически берет только тех, у кого проходной балл. Остальные места идут в другие вузы детям с более высокими баллами
Коментувати
Ирина
подскажите пожалуйста как работает зачисление на коммерцию. У ребенка есть рекомендация к зачислению на бюджет, но в тот ВУЗ , который хочет он подавал документы на коммерцию. В этом ВУЗЕ из поданных заявлений 251, 90 рекомендованы на бюджет, он в списке 144, всего лицензионных мест 220. Перед ним есть дети, у которых статус ДОПУЩЕНО РЕКОМЕНДОВАНО НА БЮДЖЕТ. Может ли он рассчитывать на место в ВУЗЕ (коммерция)?
Zzz
Для Ирина: он в списке 144й. А мест всего 220? Почему вы сомневаетесь? Конечно, он проходит, несите документы, если уверены
Коментувати
Сергій
Якщо я зараз скасую заяву по 1 пріоритеті, то мені прийде пропозиція на бюджет від 2 пріоритету(якщо пройшов)?
...
Для Сергій: ви не можете скасувати заяву.
Вася
Чому?
Влад
Для Вася: тому що це нічого не дасть і це можна було зробити до 22 серпня, бюджет вже всим наданий, що б це по вашому змінило?
Коментувати