Школа архітектури запрошує на навчання
PR

Приватний виш, організований групою архітекторів та бізнесменів, пропонує нову модель профосвіти

Школа архітектури запрошує на навчання

Харківська школа архітектури - це приватний ВНЗ, організований групою відомих харківських архітекторів та бізнесменів, який пропонує принципово нову модель професійної освіти. Ключовими принципами організації навчального процесу в ХША є:

  • актуальні знання, акумуляція передових знань та професійних досвідів з усього світу, що забезпечується за рахунок участі у навчальній роботі запрошених фахівців із різних країн -- лідерів у своїй професії. Так до викладання на першому році навчання залучені теоретики та практики з України, Польщі, Великої Британії, Нідерландів. На наступних курсах кількість іноземних викладачів зростатиме.
  • творче середовище. Команда ХША у своїй діяльності виходить з концепції освітнього закладу як дружнього середовища, відкритого для творчості, експериментів, обміну ідеями. Головним структурним елементом створення середовища є студія, де кожен студент має вільний доступ до свого постійного місця, обладнаного усім необхідним для роботи. Тут не лише вчать, тут студент вчиться, спілкується.
  • відповідальність. Принцип відповідальності є одним із важливих стрижнів як освітньої програми ХША, так і стосунків між усіма учасниками навчального процесу. Зміст навчальних дисциплін, практика у громадських організаціях, курсове проектування, допоміжні заходи, ініційовані ХША спрямовані на виховання професійної відповідальності. Останнє передбачає усвідомлення майбутніми архітекторами необхідності врахування у своїй діяльності різноманітних соціокультурних, економічних, екологічних факторів та активної громадської позиції.

Стратегія ВНЗ впроваджується з розумінням контекстів архітектурної освіти та середовища - міські простори знаходяться у глибокій кризі, тож існує стабільний попит на професіоналів галузі, які завдяки перейманню актуальних навичок професії від найкращих українських та закордонних практиків будуть здатні запропонувати рішення для зміни ситуації.

Однією з класичних проблем українських освітніх архітектурних програм є фрагментованість знань та фокус на проектування відокремлених будівель. Рішенням цього в ХША є сучасний формат навчання - Студії, навколо яких сфокусована практична освітня діяльність студента. Розвиток навичок, гуманітарних знань, професійних підходів та інструментів знаходять своє призначення тут, де кожен зі студентів цілодобово має доступ до свого робочого простору.

Будучи приватною освітньою інституцією, інститут має бізнес-план, орієнтований на наступні 10 років, та в цьому році запускає ліцензовану МОН України освітню програму бакалавра Архітектури та містобудування, щороку приймаючи до 45 абітурієнтів, а в 2019 планує до запуску магістратуру для майбутніх лідерів професії.

Три з половиною роки навчання студентів будуть проходити в Харкові, за адресою: вул. Конторська, 5, де в будинку з унікальною історією студентам надані студії з цілодобовим доступом.

Школа має сучасне технічно-матеріальне забезпечення, а саме:

  • унікальну бібліотеку сучасної літератури про світову архітектуру та культуру;
  • новий комп’ютерний клас з сучасним обладнанням, необхідними програмами, що дозволяють виконувати завдання та вести дослідження;
  • студії та обладнана майстерня, де всім ідеям студентів негайно будуть надані можливості для втілення;
  • для абітурієнтів з інших міст буде надана можливість проживання в гуртожитку та спортивний зал, який доступний в 15 хвилинах від інституту;
  • готується запуск простору для відпочинку та кафе.

Завдяки можливостям ХША під час навчання студенти будуть працювати над актуальними викликами професії в сучасному освітньому просторі, які пропонує інститут. Також готується практика в передових архітектурних бюро України та інших країн.

Після закінчення випускники зможуть працювати в органах планування міст, громадських організаціях, українських або міжнародних бюро. Для лідерів професії готується магістратура, яка дозволить вийти на нові рубежі професії або допоможе запустити власне бюро.

Двері інституту ХША відкриті для абітурієнтів-випускників шкіл творчих напрямків, які хочуть зв’язати своє майбутнє з архітектурою, а також осіб, налаштованих посилити свої навички, починаючи працювати в професії і незадоволені рівнем існуючих знань.

ДЕТАЛЬНІШЕ                     ВСТУПИТИ

Вступ можливий після творчого конкурсу, співбесіди та ЗНО.

Освіта.ua
16.07.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів