Виші мають підготуватись до вступу магістрів

Стартував підготовчий етап роботи з реєстрації вступників для участі в ЗНО при вступі до магістратури

Виші мають підготуватись до вступу магістрів

4 травня розпочався підготовчий етап роботи з реєстрації вступників для участі в єдиному фаховому вступному випробуванні та єдиному вступному іспиті, результати яких використовуватимуться при вступі до магістратури.

За інформацією Українського центру оцінювання якості освіти, підготовчий етап передбачає реєстрацію користувачів (реєстраторів), які упродовж основного етапу реєстрації будуть формувати й оформлювати екзаменаційні листки.

Реєструвати користувачів мають відповідальні за реєстрацію в закладі вищої освіти адміністратори за допомогою сервісу «Реєстрація магістрів», який розміщено на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Вхід до сервісу здійснюватиметься за логіном і паролем, які будуть надсилатися регіональними центрами оцінювання якості освіти на електронні адреси адміністраторів вишів.

Для полегшення роботи з сервісом Український центр оцінювання якості освіти рекомендує адміністраторам вишів використовувати інструкцію, яку вони отримають разом із логіном і паролем.

Також, з 10:00 10 травня до 17:00 11 травня 2018 року реєстратори можуть ознайомитися з особливостями роботи сервісу «Реєстрація магістрів». У цей період програма реєстрації вступників працюватиме в тестовому режимі, з 14 травня 2018 року відповідний сервіс працюватиме в робочому режимі.

Освіта.ua
07.05.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів