УБС надає можливість навчання в Польщі та Україні
PR

Університет банківської справи та Краківський економічний університет запровадили програму подвійного диплому

УБС надає можливість навчання в Польщі та Україні

Міжнародні можливості Університету банківської справи розширюються. Окрім програм академічної мобільності, за якими студенти можуть, з отриманням європейської стипендії, навчатись у Польщі, Люксембурзі, Латвії, Литві, Чехії та інших країнах, у 2018 році вступники до УБС зможуть паралельно навчатися та отримати диплом бакалавра одного з кращих економічних Університетів Центральної та Східної Європи - Краківського економічного університету (Cracow University of Economics).

За словами ректора університету Анжели Кузнєцової, українські студенти отримають доступ до європейських програм підготовки майбутніх фінансистів та менеджерів, найновіших наукових досліджень та проходження практики у відомих європейських компаніях за кошти ЄС.

У свою чергу, проректор університету з міжнародного співробітництва Олексій Другов зазначив, що студенти протягом перших двох років навчання здобуватимуть освіту в Україні - Києві, Львові, Харкові або Черкасах. У цей час до програми їх підготовки входитиме частина дисциплін Краківського економічного університету та посилене вивчення мови. З цього року, доречі, студенти УБС зможуть навчатись на повністю англомовній програмі бакалаврату. Далі студенти навчатимуться в одному з найгарніших та найулюбленіших студентами європейських міст - Кракові.

Така схема організації навчання дозволяє протягом одного циклу навчання отримати два дипломи бакалавра і знизити вартість освіти у європейському закладі вищої освіти більше ніж удвічі. Отримати якісну освіту та диплом престижного європейського університету можна за ціною меншою, ніж 3 000 євро за весь цикл навчання.

Окрім того, студенти УБС можуть навчатись за бюджетною формою і отримувати стипендію, навіть перебуваючи на навчанні у Польщі. Усі студенти цих програм також забезпечуються проживанням у сучасних гуртожитках двох університетів. Отримавши ж два дипломи, вони зможуть без усіляких обмежень влаштуватись у будь-яку європейську компанію, відповідно до отриманого фаху.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефонами: (067) 979-74-63, звертатися до Наталії Дунас.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
24.04.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів