Тиждень святкових знижок на освіту у МАУП
PR

На честь 29-річчя МАУП з 20 по 26 березня дарує знижку у розмірі 20% на сучасну європейську освіту

Тиждень святкових знижок на освіту у МАУП

На честь 29-річчя Міжрегіональної академії управління персоналом цілий тиждень, з 20 по 26 березня, вам дарують святкову знижку у розмірі 20% на сучасну європейську освіту.

Навчання в МАУП дає вам можливість опанувати сучасні професії в сфері ІТ-технологій, інтернет-маркетингу, політології, міжнародного права і багатьох інших. У майбутньому це допоможе вам стати затребуваним і високооплачуваним фахівцем і побудувати успішну кар'єру.

Крім того, в МАУП існують такі зручні форми навчання, як заочна та дистанційна, отже за необхідності ви можете поєднувати навчання із роботою.

І головне – у вас є чудова можливість отримати вищу освіту без сертифікату ЗНО за допомогою спільної програми Університету менеджменту у Варшаві (Польща) та МАУП. Зарахування відбувається на основі атестату про повну середню освіту та за результатами співбесіди. По закінченню першого курсу кожен студент може обрати навчання на другому курсі в МАУП або продовжити навчання до ступеню бакалавра в Польщі. Більше інформації за посиланням.

Використайте свій унікальний шанс отримати знижку на навчання прямо зараз!

Телефони приймальної комісії: (044) 490-95-05, (044) 494-47-47.

Відкрийте себе в МАУП!

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
20.03.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів