У КУК пройшла зустріч з ведучими Євробачення

У КУК відбулась атмосферна зустріч Михайла Поплавського із ведучими конкурсу «Євробачення 2017»

У КУК пройшла зустріч з ведучими Євробачення

У Зірковому клубі лідерів Київського університету культури відбулась атмосферна зустріч Михайла Поплавського із ведучими міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення 2017» Володимиром Остапчуком, Тимуром Мірошниченком і Тетяною Тереховою.

На зустрічі імпозантні ведучі розповіли про конкурс «Євробачення 2017», підготовку і закулісне життя, поділились своїми враженнями та досвідом.

«Євробачення 2017» – епохальна подія для України. Це іміджевий проект. Це велика перемога нашої держави.

Я з великим задоволеннями дивився відкриття Євробачення, яскравий автентичний виступ ведучих із творчими колективами Університету культури – Українським народним хором ім. Станіслава Павлюченка та Ансамблем народного танцю «Київ». Талановита студентська молодь гідно і масштабно продемонструвала багатство традицій української культури», – наголосив Михайло Поплавський.

Розповідаючи про роботу на Євробаченні Тетяна Терехова зазначила, що багато років вона і Тимур є коментаторами конкурсу. Також Тетяна була ведучою на червоній доріжці Євробачення і наразі має на меті випустити свій фільм, як українці провели Євробачення.

«На мою думку, конкурс відбувся на найвищому рівні. З точки зору логістики це було найкраще Євробачення за 7 років. Всі готелі були переповнені зарубіжними гостями. 92% закордонних гостей хочуть завітати до України ще раз. Це найкраща реклама для нашої країни. Проект відбувся на всі 100%», – сказала Тетяна Терехова.

«Ми зробили найкраще Євробачення за всю його історію. І можемо пишатися тим, що у нас це вийшло. Я, Володимир Остапчук і Олександр Скічко вносили багато ідей до сценарію конкурсу, були його співавторами, зумівши знайти підхід до глядачів, намагались показати справжню українську душу», – зауважив Тимур Мірошниченко.

Ще один талановитий ведучий Євробачення Володимир Остапчук розповів про те, як пройшов кастинг на міжнародний проект та що найбільше його вразило.

«В університеті я здобув філологічну освіту, багато років працював диктором, теле- і радіоведучим. Знаю декілька іноземних мов. І от одного дня мені зателефонували з каналу «UA:Перший» та запросили на кастинг. Я проходив співбесіду з шоу-продюсером проекту Стюартом Барлоу і таким чином був запрошений одним із ведучих конкурсу.

Мене надзвичайно вразила атмосфера Євробачення. Всі конкурсанти виявились надзвичайно відкритими і щирими. Ми були однією дружною родиною. Це колосальний досвід, незабутні емоції та шалений драйв», – поділився Володимир Остапчук.

У свою чергу, Михайло Поплавський зазначив: «Це було потужне видовище. Мене переповнювала гордість за нашу неньку Україну.

Імідж успішної України на конкурсі «Євробачення 2017» – це велика заслуга ведучих. Вони зробили це шоу атмосферним і показали справжню українську душу. Вітаю із цим талановитих ведучих. Це творчий прорив. Дякую Тетяні Тереховій, Володимиру Остапчуку, Тимуру Мірошниченку і всім, хто долучився до проведення «Євробачення 2017». Ви – великі молодці!».

Зустріч із справжніми професіоналами своєї справи – харизматичними ведучими «Євробачення 2017» – була наповнена яскравими емоціями та позитивом. І завершилась крутими селфі в Зірковому клубі лідерів.

Освіта.ua
29.05.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів