Контрактники при вступі обирають право

Спеціальність «Право» найпопулярніша при вступі за кошти фізичних та юридичних осіб

Контрактники при вступі обирають право

Традиційно серед контрактників найбільш популярною залишається спеціальність «Право». На навчання за цією спеціальністю зараховано більше 19,3 тис абітурієнтів, які будуть навчатися за кошти фізичних і юридичних осіб. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.

Другу та третю позиції за популярністю серед контрактників посідають спеціальності «Менеджмент» та «Фінанси, банківська справа та страхування».

«Зараз ми бачимо, що у ТОП-10 найбільш популярних спеціальностей серед контрактників є 5 спеціальностей, що також потрапили до рейтингу за найбільшою кількістю бюджетних місць. Спеціальність «Середня освіта» у рейтингу за кількістю бюджетників займає першу сходинку і до нас надходило багато запитань щодо того, чи виправдано це. Зараз ми бачимо, що навчатися на вчителів середньої школи діти готові не лише за бюджетні кошти, а й платити за контракт», - зазначив директор департаменту вищої освіти МОН Олег Шаров.

Окрім середньої освіти одразу до обох рейтингів входять спеціальності «Право» – перша сходинка за кількістю контрактників та сьома за кількістю бюджетників, «Фінанси банківська справа та страхування» – третя та п’ята сходинки, «Облік і оподаткування» – п’ята та восьма сходинки, та спеціальність «Медсестринство» – друга та восьма позиції відповідно.

Наразі це лише оперативні дані, які не включають абітурієнтів, що вступають на інші, окрім денної, форми навчання, усіх пільговиків тощо. Попередні підсумки вcтупної кампанії будуть обговорюватись у вересні на Колегії Міністерства освіти і науки, саме тоді будуть опубліковані результати вступу 2016 року.

Освіта.ua
16.08.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів