Як зміниться список зарахованих на бюджет

У Міністерстві освіти надано роз'яснення щодо змін списку зарахованих на бюджет до ВНЗ

Як зміниться список зарахованих на бюджет

У Міністерстві освіти і науки надано роз'яснення щодо змін списку зарахованих на бюджет до ВНЗ після 18 години 5 серпня.

Зокрема, у Міністерстві освіти повідомили, що список бюджетників, які вступають на денну форму бакалаврату не "підтягуватиметься", навіть якщо хтось з рекомендованих до зарахування відмовиться від свого бюджетного місця.

У відомстві зазначили, що зарахування вступників на місця державного замовлення, які звільняються внаслідок невиконання вступниками вимог до зарахування на базі повної загальної середньої освіти для здобуття освітніх ступенів молодший бакалавр, бакалавр (магістр медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямувань), шляхом просування списків не проводиться. Невикористані місця державного замовлення повертаються відповідному державному замовнику.

Місця держбюджету, від яких відмовляться абітурієнти, використають для того, щоб забезпечити місцями пільгові категорії, а саме абітурієнтів, чиї батьки (батько) загинули захищаючи державу під час АТО.

Вищі навчальні заклади можуть звертатися до своїх державних замовників – це може бути як МОН, інші міністерства або місцева влада – щоб вони виділили додаткові місця для навчання вступників пільгових категорій, передбачених Законами України, Указами Президента України та постановами Кабміну, що не пройшли на бюджет та зараховані на контракт.

Натомість, рейтинговий список абітурієнтів, які вступають у вищі навчальні заклади на здобуття будь-якого іншого освітньо-кваліфікаційного рівня та/або не на денну форму навчання може змінюватись. Таким чином, якщо ці абітурієнти не виконають умов до зарахування – наприклад, не принесуть у визначений термін оригінали своїх документів - ВНЗ можуть зараховувати нижчих за рейтингом вступників на звільнені місця.

Списки зарахованих на бюджет будуть оприлюднені до 12 години 6 серпня. Відповідний список "контрактників" оприлюднять 12 серпня.

Освіта.ua
05.08.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів