КІБС надає абітурієнтам знижку на навчання
PR

Київський інститут банківської справи пропонує своїм абітурієнтам знижки на навчання

КІБС надає абітурієнтам знижку на навчання

Київський інститут банківської справи, що проводить підготовку бакалаврів і магістрів за спеціальностями «Облік і оподаткування» та «Фінанси, банківська справа і страхування» пропонує своїм абітурієнтам знижки на навчання.

Зокрема, випускники шкіл та коледжів, які навчались на відмінно, отримують 50% знижку на навчання. Інші абітурієнти отримують 20% знижку на навчання за умови надання пріоритетності інституту при вступі.

Також Київський інститут банківської справи сприяє своїм студентам у працевлаштуванні під час та після здобуття освіти. Значна кількість студентів інституту починають заробляти свої перші гроші вже з другого курсу.

Інститут готує фахівців не тільки для банківської сфери, багато випускників і студентів працюють в фінансових і страхових компаніях, аудиторських фірмах, державних і комерційних підприємствах.

Вищий навчальний заклад знаходиться в тісному контакті з багатьма фінансовими установами, до яких направляє студентів на роботу.

Таким чином, студенти на момент отримання диплома державного зразка вже мають певний досвід роботи. Усі студенти живуть в прекрасному гуртожитку престижного району Києва (Оболоні) в трьох або чотиримісних кімнатах з усіма зручностями. Вартість проживання становить всього 50 грн на місяць.

Контакти: Київ, вул. Ризька, 12. тел.: (044) 453-86-20, (067) 506-94-22.

Більше про навчальний заклад

Завжди актуальна інформація і новини інституту в групі соціальної мережі Вконтакте.

Освіта.ua
19.07.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів