Літній семестр у Вісконсинському університеті
PR

Літній семестр дозволяє студентам університету піднятися на більш високий академічний рівень

Літній семестр у Вісконсинському університеті

Літо – довгоочікуваний час відпочинку студентів. Проте чи всі вони влітку надають перевагу розвагам? Дехто йде працювати, а дехто використовує цей час для навчання. Наприклад, у Вісконсинському міжнародному Університеті (США) в Україні зараз розпочався літній семестр, який дозволяє студентам піднятися на більш високий академічний рівень.

На сьогоднішній день майже всі європейські та північноамериканські вищі навчальні заклади пропонують літні семестри. Тенденція поширилася й на Україну : все більше ВНЗ відкривають літні курси, а у ВМУУ навчання влітку практикується вже багато років поспіль. У 2016 році університет пропонує такі курси, як: бухгалтерський облік, математика та статистика http://www.wiuu.edu.ua/uk/litnij-semestr-z-kursu-buhgalterskij-oblik/.

Особливістю літніх курсів перш за все є їх короткостроковість. На відміну від стандартного семестру літній триває приблизно шість тижнів (а іноді навіть менше – три-чотири тижні), але при цьому студенти вивчають такий же обсяг матеріалу.

Літні класи мають ряд переваг. По-перше, це можливість наздогнати пропущені предмети або просунутися вперед в навчальній програмі. Деякі студенти також використовують літні курси для поліпшення середнього балу. По-друге, малий розмір академічних груп дозволяє викладачеві приділити більше уваги кожному студенту. А фокус на меншій кількості предметів дає прекрасні результати в навчанні.

Улітку дуже легко відвикнути від звичного академічного навантаження. Але літній семестр дозволяє студентам не забути пройдений раніше матеріал і з легкістю адаптуватися до більш напруженого осіннього семестру, тобто – «залишитися у формі». Крім цього, літні класи зазвичай не такі формальні, атмосфера менш наповнена стресом, ніж у звичайному семестрі. Невимушене спілкування, яким наповнені такі заняття, є важливим фактором, що позитивно впливає на весь процес навчання http://www.wiuu.edu.ua/uk/intensiv-kurs-z-matematiki/.

Літній семестр не підійде, можливо, лише тим студентам, що працюють та мають нормований робочий день, оскільки інтенсивність навчання вимагає значних витрат часу не лише на відвідування класів, але й на самостійну або групову підготовку.

І хоча вибір предметів у літньому семестрі невеликий, переваги такого виду навчання очевидні: це визнають як студенти, так і викладачі. Студенти ВМУУ із задоволенням користуються можливістю продовжувати навчання влітку, залишатися соціально активними та підвищувати свій академічний рівень.

Освіта.ua
15.07.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів