КІБС сприяє студентам у пошуку роботи
PR

Студенти Київського інституту банківської справи влітку працюють у банках та фінансових установах

КІБС сприяє студентам у пошуку роботи

Банкіри, економісти, бухгалтери — на таких посадах працюють студенти інституту під час літніх канікул та отримують при цьому не лише гідний заробіток, а й безцінний досвід роботи. ВНЗ орієнтується на роботодавця і дає можливість поєднувати навчання та роботу уже з першого курсу.

Студентка четвертого курсу Київського інституту банківської справи Марина Нечипорук, уже рік, як працює в банківській сфері та отримує хорошу заробітну плату.

«Найголовніше для мене те, що я здобуваю професійний досвід і отримую стаж роботи за спеціальністю. Разом з іншими студентами я проживаю в гуртожитку, оплачуючи всього 50 грн щомісяця. Ураховуючи теперішні ціни на житло в столиці, наш гуртожиток є кращою альтернативою у всіх значеннях. По-перше, це комфортне проживання: кімната з усіма зручностями, власна кухня, душова. Також те, що в кімнаті проживає 3-4 студенти, тому черг, щоб приготувати їжу чи сходити у душову, немає, як це буває у студентських гуртожитках, де санвузол розрахований на поверх», — розповідає Марина.

Вона вступила до Київського інституту банківської справи одразу на третій курс після навчання в коледжі. Але, навчаючись на третьому курсі, Марина вже почала працювати в UniCredit Bank менеджером з обслуговування клієнтів.

Якщо в інших вузах студенти самі шукають, де їм прилаштуватись, то в КІБС — навпаки. Інститут сприяє працевлаштуванню. А сьогодні студенти все частіше шукають додатковий заробіток влітку.

«Моя знайома минулого року влаштувалась офіціанткою із заробітною платою 1500 грн. Вона навчається на економічному факультеті, але в іншому вузі. Дуже мало студентів знаходять влітку роботу за спеціальністю. Той, кому потрібен цінний досвід, може розраховувати хіба що на безкоштовне стажування чи символічну заробітну плату. А я влітку продовжуватиму працювати в банку, здобувати стаж, а за кілька років сподіваюся, що стану гарним фахівцем та піду на підвищення. Незабаром я отримаю диплом бакалавра. У моїх планах — вступити до магістратури КІБС, адже саме це те місце, де я зможу паралельно з навчанням будувати свою кар’єру в банківській сфері», - резюмує студентка.

На замітку абітурієнту

Київський інститут банківської справи готує бакалаврів і магістрів за спеціальністю «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа та страхування».

КІБС пропонує знижки на контрактній формі навчання:

  • Для відмінників! Школярі і випускники коледжів, які навчалися на відмінно, отримують 50% знижку на навчання!
  • Інші абітурієнти отримують 20% знижку на навчання за умови надання пріоритетності інституту при вступі.
  • Плата за висококомфортабельний гуртожиток з усіма зручностями всього 50 грн на місяць!

Контакти:
м. Київ, вул. Ризька, 12.
тел.: (044) 453-86-20,(067) 506-94-22;
www.kibs.kiev.ua

Завжди актуальна інформація і новини інституту в групі соціальної мережі «ВКонтакте».

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Ліцензія: серія ЄС № 458449 від 26.06.2014 року, видана Міністерством освіти і науки України.

Освіта.ua
08.06.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів