Форум "Вступ 2015" для батьків вступників

4 квітня батьки та майбутні абітурієнти запрошуються на форум з питань вступної кампанії

Форум "Вступ 2015" для батьків вступників

Не секрет, що наш найкращий порадник і друг – це наші батьки. Їхні любов і життєвий досвід нерідко оберігають нас від необдуманих рішень і вчинків, ми завжди можемо на них розраховувати. І звичайно ж, наші батьки поруч з нами в один із найбільш відповідальних і важливих періодів життя – під час вступу у вищий навчальний заклад.

Саме для того, щоб рідні могли бути не лише найтурботливішими помічниками абітурієнтів, а й найбільш обізнаними консультантами з питань вступу, організовується форум «Вступ 2015» для батьків майбутніх студентів і самих вступників.

На форум запрошуються батьки та майбутні вступники для того щоб дізнатися все про вступну кампанію цього року, поставити запитання спеціалістам з приводу освітньої реформи, особливостей складання зовнішнього незалежного оцінювання, освітніх програм за кордоном, тенденцій ринку праці в найближчі роки, проблеми вибору «школа чи коледж, ПТУ, технікум» та інших питань.

З учасниками форуму спілкуватимуться фахівці в галузі вищої освіти, які нададуть відповіді на будь-які запитання стосовно вступу в університети і коледжі. Зокрема, в якості експерта запрошена директор Київського регіонального центру оцінювання якості освіти Світлана Сакаєва.

Зі старшокласниками – учасниками форуму працюватимуть спеціалісти з профорієнтації, психологи і тренери з особистісного розвитку. Вони допомагатимуть школярам психологічно підготуватися до тестування та державної підсумкової атестації, розкажуть, як правильно обирати професію.

Жодне із запитань не залишиться без уваги. Уже зараз ви можете надсилати їх через спеціальну форму на сайті форуму. Відповіді будуть озвучені під час заходу. Крім того, підписавшись на сторінку форуму в мережі Facebook, ви кожного дня зможете отримувати цікаву та актуальну інформацію про вступ.

Щоб стати учасником заходу, слід обов'язково зареєструватися на сайті форуму. Вартість участі для дорослих – 50 грн. Участь для учнів 9–11 класів безкоштовна.

Форум проходитиме 4 квітня, у суботу, за адресою: м. Київ, вул. Лагерна, 30–32, будівля Університету «КРОК» (поблизу ст. м «Берестейська»).

Зв'язатися з організаторами форуму можна за телефоном (044) 455-56-90 (вн. 157) або електронною поштою: vstup.forum.2015@gmail.com.

Освіта.ua
20.03.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів