Університет «КРОК» відкриває двері вступникам
PR

28 лютого 2015 року відбудеться консультаційна зустріч із старшокласниками – учнями 9 і 11 класів

Університет «КРОК» відкриває двері вступникам

28 лютого 2015 року в Університеті «КРОК» і Коледжі економіки, права та інформаційних технологій відбудеться зустріч із старшокласниками – учнями 9 і 11 класів. Для гостей навчальних закладів проведуть екскурсію, розкажуть про програми навчання та умови вступу.

В Університеті і Коледжі отримують професії майбутні економісти, маркетологи, фінансисти, бухгалтери та аудитори, логістики і менеджери з зовнішньоекономічної діяльності, психологи, юристи, фахівці в галузях туризму, нерухомості, комп'ютерних наук, міжнародних відносин.

Завітавши на День відкритих дверей, школярі зможуть дізнатися про спеціалізовані програми навчання, їхні особливості та переваги. Ці програми вирізняють Університет «КРОК» і Коледж економіки, права та інформаційних технологій серед інших навчальних закладів України. Вони дозволяють отримувати додаткові знання і навички, вивчати дисципліни англійською мовою, паралельно навчатися на двох напрямах підготовки, вчитися за спільними з іноземними університетами програмами й отримувати, відповідно, два дипломи.

Під час заходу співробітники приймальної комісії розкажуть про нюанси нового законодавства у сфері освіти та дадуть відповіді на запитання майбутніх абітурієнтів.

Знайомство з «КРОКом» буде відбудеться за адресою навчального закладу: м. Київ, вул. Лагерна, 30–32 (7–10 хвилин пішки від станції метро «Берестейська»).

Початок заходу об 11.00. Попередня реєстрація учасників відкрита на сайті університету.

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: (044) 455-57-57, 455-57-07.

Освіта.ua
24.02.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів