"КРОК" запрошує на День відкритих дверей ONLINE
PR

Дізнайтесь про найбільш актуальні для вступників питання та основні зміни до правил прийому до вишів

"КРОК" запрошує на День відкритих дверей ONLINE

29 січня на сайті Університету «КРОК» транслюватиметься День відкритих дверей в онлайн-режимі.

Цей захід буде цікавий як майбутнім абітурієнтам вузу, так і всім, хто цікавиться темою вступу до вищих навчальних закладів у 2015 році. Адже вестиме трансляцію автор популярного в Україні освітнього блогу «Учись» Костянтин Чабала. Під час прямої трансляції він відповість на найбільш актуальні для вступників запитання, розповість про особливості вступу в цьому році, про основні зміни до правил прийому і головні нюанси нового Закону України «Про вищу освіту».

Зокрема, мова буде йти про поділ тестів за різними рівнями, відміну медичної довідки, оцінювання результатів тестування, зарахування за пріоритетом заяв, можливість вступу лише за результатами двох тестів, особливості дистанційного навчання тощо.

Також, ведучий Дня відкритих дверей розкаже про переваги підготовки до вступу на денних і дистанційних курсах та про перспективи, що відкриваються для студентів спеціалізованих освітніх програм.

Крім того, кожен бажаючий може поставити фахівцю власні запитання. Для цього слід заповнити спеціальну форму на сайті університету. Глядачі, які скористаються цією формою, завчасно отримають нагадування про подію, а відповіді на їхні запитання прозвучать під час трансляції 29 січня. Початок Дня відкритих дверей ONLINE – о 13.00 29 січня 2015 року.

Запрошуємо до цікавого спілкування в зручному форматі!

Детальніша інформація за телефонами: (044) 455-57-57, 455-57-07.

Освіта.ua
23.01.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів