Дистанційне навчання – освіта, на відстані кроку
PR

Директор Центру дистанційного навчання Університету "КРОК" про програму дистанційної освіти

Дистанційне навчання – освіта, на відстані кроку

Дистанційною освітою цікавиться багато людей, проте на сьогодні далеко не кожен абітурієнт готовий обрати віддалене навчання. Серед причин – відсутність необхідної інформації про дистанційні програми і традиційно низький рівень довіри до всього відносно нового. То чи варто вчитися вдома і чи дійсно дистанційна освіта може бути якісною? Із цих питань починаємо розмову з директором Центру дистанційного навчання Університету "КРОК" Антоном Заболоцьким.

- Будь-яка освіта повинна бути якісною. Дистанційна освіта в Університеті "КРОК" – це втілення багаторічного досвіду навчання у більш зручному для студента форматі. Переваги такої форми здобуття знань очевидні – економія часу та фінансів для поїздки у навчальний заклад, можливість навчатись у вільний від роботи час.

Чий досвід використано під час створення Центру?

- Центр працює за підтримки Швейцарського національного наукового фонду. Це вимагає від нас дотримуватися найвищих світових стандартів. Також використовується вже існуючий досвід роботи з дистанційного навчання вузів України та СНД.

Які спеціальності пропонує здобути Центр і на кого орієнтоване дистанційне навчання?

- За освітньо-кваліфікаційним рівнем "бакалавр" це "Економіка підприємства", "Фінанси та кредит", "Менеджмент". За освітньо-кваліфікаційним рівнем "магістр" – "Управління інноваційною діяльністю", "Управління фінансово-економічною безпекою", "Якість, стандартизація та сертифікація". Дистанційна освіта орієнтована на всіх, хто має бажання вчитися і самостійно опановувати обрану спеціальність.

Як проходить процес навчання?

- Навчання здійснюється виключно дистанційно – за допомогою сучасних інформаційно-комунікаційних технологій. Університет контролює навчальний процес та оцінює результати роботи студента. Він надсилає студенту необхідні матеріали, посилання на корисні ресурси тощо. Також навчальний заклад надає рекомендації щодо послідовності вивчення предметів і термінів виконання завдань.

Яким чином випускники підтверджують свої знання і який документ про освіту вони отримують?

- Підтвердження здобутих знань відбувається на державному іспиті, захисті дипломного проекту (якщо це передбачено). Тільки для цих елементів навчання передбачена очна форма. Випускники отримують дипломи про вищу освіту державного зразка.

Яка процедура вступу? Чи можна надсилати документи поштою або через мережу Інтернет?

- Присутність абітурієнта необхідна. Крім усього іншого, вступник має особисто укладати контракт на навчання з навчальним закладом. Терміни подання документів однакові для вступників на заочне і на дистанційне навчання. Прийом документів стартує 18 липня.

Чи планується найближчим часом відкриття нових освітніх програм для тих, хто бажає здобувати знання віддалено?

- Відкриття нових спеціальностей – це лише питання часу. Сучасна освіта не повинна стояти на одному місці, вона в першу чергу має бути орієнтована на потреби студента.

Освіта.ua
16.07.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!