IT-освіта за стандартами Microsoft і Cisco
PR

Сертифіковане навчання від Microsoft і Cisco в рамках програм бакалавра та спеціаліста

IT-освіта за стандартами Microsoft і Cisco

Щоб підвищити свою конкурентоспроможність на ринку праці багато студентів і випускників IT-напрямку українських вузів проходять додаткове навчання за програмами таких лідерів індустрії як Microsoft і Cisco.

При цьому майбутні програмісти та системні адміністратори отримують не тільки найпередовіші знання та навички, а й міжнародну сертифікацію, яка значно збільшує шанси на престижне працевлаштування, як в Україні, так і за кордоном.

Донедавна таке навчання вимагало додаткових витрат часу і грошей окрім витрат на одержання безпосередньо вищої IT-освіти. Так було до тих пір, поки Інститут комп'ютерно-інформаційних технологій, створений з ініціативи Межрегіональної академії управління персоналом, не включив сертифіковане навчання від Microsoft Academy і Cisco Network Academy в свої програми бакалавра та спеціаліста.

Завдяки такому підходу, студенти отримують не тільки глибокі знання у сфері IT і державний диплом, а й професійне стажування у відомих IT-компаніях України, а також міжнародні сертифікати (до 20 різних сертифікатів Microsoft і до 4 від Cisco), визнані як в Україні, так і за кордоном.

Інститут комп'ютерно-інформаційних технологій отримав офіційний статус Microsoft IT Academy і розробив такі нові інтегровані програми навчання як «Прикладне програмування» та «Мережеві технології та системне адміністрування».

При цьому комплектація комп'ютерних класів, рівень підготовки викладацького складу та використання оригінальних навчальних матеріалів відповідають вимогам корпорації Microsoft. Крім усього іншого така співпраця дає повний доступ до ліцензійного програмного забезпечення, як для студентів - системних адміністраторів, так і для програмістів не тільки під час занять в аудиторіях, але і в домашніх умовах.

Статус Cisco Network Academy дозволяє Інституту реалізувати міжнародну програму навчання, яка орієнтована на мережевих адміністраторів. Інститут закуповує фірмове обладнання - маршрутизатори, комутатори та ін., що дозволяє студентам навчатися на цьому обладнанні у власній лабораторії Cisco.

Базові курси, передбачені програмою міністерства освіти, як і у всіх престижних вузах, викладають кандидати та доктори наук, а програми Microsoft і Cisco читають IT-практики, що працюють у провідних IT-компаніях - фахівці, які мають міжнародну сертифікацію і статус тренера.

«За програмами Microsoft і Cisco ми співпрацюємо з першою десяткою компаній-лідерів IT-індустрії України: їхні фахівці викладають, а ми направляємо наших студентів на переддипломну практику і після закінчення навчання працевлаштовуємо в ці компанії, - розповідає директор Інституту Галина Єрмоленко. - Окрім співпраці з Microsoft і Cisco ми плануємо відкрити тестовий центр Certiport, Prometric та VUE, де студенти зможуть пройти міжнародну сертифікацію, визнану в усьому світі».

При інституті також працює Центр комп'ютерного навчання і міжнародного тестування, який створений для того, щоб люди, які не мають наміру здобувати вищу освіту або хочуть просто перекваліфікуватися, змогли отримати професійну кваліфікацію, підтверджену міжнародним сертифікатом Microsoft або Cisco, без прослуховування таких загальних курсів як філософія чи правознавство.

Інститут комп'ютерно-інформаційних технологій - навчальний заклад нового покоління, спеціально створений для підготовки IT-фахівців високої кваліфікації на базі партнерських програм навчання від Microsoft і Cisco. Своїм випускникам він дає не тільки передові знання та престижні документи про закінчення від лідерів індустрії, а й реальні шанси на працевлаштування у провідні IT-компанії.

Павло Петриченко, Освіта.ua

Освіта.ua
31.03.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!