МОН впроваджує "перехресний вступ" у вишах

Навчальним закладам рекомендовано розширити можливості прийому до магістратури

МОН впроваджує "перехресний вступ" у вишах

Міністерство освіти і науки пропонує вищим навчальним закладам розширити можливості прийому на навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра та здійснювати прийом вступників на основі бакалавра з іншої галузі знань. Про це йдеться у листі освітнього відомства, що підписаний міністром освіти і науки.

Пропозиція міністерства викликана приведенням у відповідність до європейської практики підходів до організації магістерської підготовки.

Прийом на навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра на основі бакалавра з іншої галузі знань може бути здійсненим за всім спектром спеціальностей за винятком медичних спеціальностей та спеціальності "правознавство".

У Міносвіти зазначають, що за умови прийняття навчальними закладами рішення здійснювати прийом вступників у магістратуру на основі бакалавра з іншої галузі знань, вищі навчальні заклади мають внести відповідні зміни до додатка № 4 Правил прийому до ВНЗ у 2014 році "Перелік напрямів для прийому на навчання осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра, для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста (магістра)".

Як відомо, минулого року, питання "перехресного вступу" на магістерські програми стало предметом судових суперечок між Національним університетом "Києво-Могилянська академія" та екс-керівником Міністерства освіти і науки.

Освіта.ua
20.03.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!