Розпочалась "перша хвиля" зарахування вступників

Вищі навчальні заклади України сформували перші рейтингові списки абітурієнтів

Розпочалась "перша хвиля" зарахування вступників

1 серпня приймальні комісії усіх вищих навчальних закладів оприлюднюють перший список абітурієнтів, які рекомендовані до зарахування на навчання за кошти державного бюджету. Із ним можна ознайомитися на стендах приймальних комісій.

Зазначимо, що рейтинговий список – це список усіх абітурієнтів, які подали документи до вищого навчального закладу, із зазначенням рейтингового бала та рейтингового місця кожного абітурієнта. Такий список сформовано у кожному навчальному закладі та за кожною окремою спеціальністю.

Рейтингові списки також мають бути публікуватися на сайтах вищих навчальних закладів.

Ті абітурієнти, які мають бажання навчатися у ВНЗ, де їх було рекомендовано 1 серпня, протягом наступних чотирьох днів – до 4 серпня включно, повинні подати до приймальних комісій оригінали необхідних документів.

У понеділок 5 серпня до 12 години рейтингові списки мають оновитися, з них будуть виключені вступники, які не подали в період з 1 до 4 серпня оригінали документів до вищого навчального закладу. У підсумку їх місця займуть абітурієнти, які знаходились нижче у списку та сформується другий рейтинговий список.

Загалом, приймальні комісії вищих навчальних закладів прийматимуть рішення про рекомендування до зарахування на навчання на місця державного замовлення у три етапи: у перший, п’ятий та восьмий дні після останнього дня прийому заяв, тобто 1-го, 5-го та 8-го серпня 2013 року. В кожен з цих днів абітурієнт має можливість опинитись у списку рекомендованих для зарахування на бюджет.

Не пізніше 11 серпня навчальні заклади мають видати накази про зарахування абітурієнтів на бюджетну форму навчання.

Варто зазначити, що згідно з Умовами прийому (п.16.4.), офіційним повідомленням про надання рекомендацій до зарахування (тобто офіційним оприлюдненням рейтингового списку) вважається оприлюднення відповідного рішення на стендах приймальної комісії вищого навчального закладу.

За повідомленням Міністерства освіти і науки, станом на 1 серпня у ВНЗ України зареєстровано 2 200 100 заяв від 703 800 абітурієнтів.

Освіта.ua
01.08.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!