КНУКіМ визначить орієнтири з культури і мистецтв

Заступник міністра Євген Суліма відвідав Київський національний університет культури і мистецтв

КНУКіМ визначить орієнтири з культури і мистецтв

Під головуванням першого заступника міністра освіти і науки України Євгена Суліми в Київському національному університеті культури і мистецтв (КНУКіМ) відбулася виїзна робоча нарада представників Міністерства освіти і науки України з Вченою радою вишу: проректорами, директорами інститутів, деканами та завідувачами кафедр.

Нарада проходила за участю директора Департаменту вищої освіти МОН України Юрія Коровайченка, директора Департаменту наукової діяльності та ліцензування МОН України Олександра Якименка та ректора КНУКіМ Михайла Поплавського.

На засіданні Вченої ради КНУКіМ перший заступник міністра освіти і науки України акцентував увагу на ключових питаннях стратегічного розвитку вищої освіти в Україні. Зокрема йшла мова про методи підвищення якості та змісту навчального процесу, використання креативних підходів, роль інноваційних технологій у підвищенні якості знань студентів, більш активне впровадження дистанційної освіти, створення глобальної наукової школи у вишах та підготовку власних профільних наукових кадрів.

Євген Суліма поставив перед Вченою радою університету ряд завдань. "Київський національний університет культури і мистецтв, як провідний навчальний заклад культурно-мистецької сфери, має затвердити державні стандарти вищої освіти з напрямів "Культура" і "Мистецтво", радикально оновити зміст і форми навчання та відповідно до вимог часу сформувати кадровий потенціал", - зазначив перший заступник міністра освіти.

Також, під час наради Суліма запропонував залучати інвесторів до розвитку науки та організації навчального процесу в Україні, створити необхідні умови для інтеграції вишів України до світового освітянського простору шляхом активізації процесів інтеграції науки і освіти, залучати до наукових досліджень талановиту молодь, проводити фундаментальні наукові дослідження та впроваджувати прикладні розробки з орієнтацією на пріоритетні для держави напрями.

У рамках візиту представники Міністерства освіти і науки перевірили роботу приймальної комісії КНУКіМ, поцікавилися кількістю поданих заяв від абітурієнтів та ефективністю системи електронного вступу. Делегація відзначила відмінну організацію прийому абітурієнтів у Київському національному університеті культури і мистецтв, а також відвідала інноваційні навчальні лабораторії вишу.

Ректор КНУКіМ Михайло Поплавський подякував представникам Міністерства освіти і науки України за візит і надання практичної та методичної допомоги вишу.

Перший заступник Міністра освіти і науки України Євген Суліма побажав науково-педагогічному колективу КНУКіМ успіхів, нових звершень, творчих та наукових досягнень вишу.

Розміщено на правах реклами

Освіта.ua
12.07.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів