Д. Ламза: МОН впоралося з поставленим завданням

Якщо дитині щось буде незрозуміло, будуть труднощі в опрацюванні тем, вона може звертатися до ВШО

Д. Ламза: МОН впоралося з поставленим завданням

Автор: Дмитро Ламза, директор спеціалізованої школи № 210, м. Київ.

Якщо моя думка цікава – то тримайте!

Всі чули, що в Україні з 8 по 24 січня буде «Локдаун», або, як його назвав КМУ, «Великі канікули».

Як би не назвали, але після зимових канікул діти мають повернутися до освітнього процесу. Другий семестр розпочнеться дистанційно, і діти, вчителі, батьки знову поринуть в IT - індустрію. І зараз кожній школі важливо максимально підготуватися до цього періоду, зробити так звані роботи над помилками. Саме цим займається колектив, який я очолюю.

І що я бачу! МОН не гаяв часу і почав робити свою роботу над помилками.

Багато галасу з'явилося навколо Нової «Всеукраїнської школи онлайн», яку нещодавно презентувало Міністерство освіти і науки України та Міністерство цифрової трансформації України.

Після того, як офіційно оприлюднили ВШО, я до неї поставився досить стримано і критично, вважав, що нічого хорошого у нашому МОН не запропонують.

Але те, що я побачив, змінило мою уяву про цю школу. Бо тепер, якщо дитині щось буде незрозуміло або будуть труднощі в опрацюванні тієї чи іншої теми, вона може спокійно звертатись до ВШО. Мені як вчителю теж є що там робити, бо я побачив у цій школі великий і змістовний матеріал.

Згадую нашу телефонну розмову з т. в. о. міністра освіти і науки України Сергієм Шкарлетом, який сказав, що скоро у нас буде власна школа онлайн, наші діти зможуть навчатися на своїй платформі. Я вважав, що йдеться про далеке майбутнє.

Але сьогодні переконався, що розмова стала реальністю. Команда спеціалістів зробила колосальну роботу, яка здатна сьогодні полегшити життя всіх учасників освітнього процесу.

На платформі доступні матеріали для учнів 5-11 класів:

  • відеоуроки;
  • тести;
  • матеріали для самостійної роботи з 18 основних предметів: українська література, українська мова, біологія, біологія та екологія, географія, всесвітня історія, історія України, математика, алгебра, алгебра і початки аналізу, геометрія, мистецтво, основи правознавства, природознавство, фізика, хімія, англійська мова та зарубіжна література.

Всеукраїнська школа онлайн — це сучасний онлайн-ресурс для змішаного та дистанційного навчання учнів 5-11 класів з матеріалами, що відповідають державній програмі.

Це платформа, яка не дозволить здобувачу освіти сумувати. Саме тут дитина матиме змогу максимально збагатити свої знання.

Мені дуже приємно, що міністерство впоралось з поставленим перед ним завданням. Насправді, тепер ми можемо радіти і хизуватися, адже маємо свою школу онлайн. Залишається удосконалити платформу і навчити педагогів нею користуватися.

До старту, панове! Нас чекають великі справи!

Посилання на ВШО! Раджу користуватися!

Оригінал

Освіта.ua
14.12.2020

Популярні блоги
І. Лікарчук: вчитися мають ті, хто хоче здобути освіту Повна загальна середня освіта повинна бути не обов’язковою, а загальнодоступною
Д. Ламза: ніхто не хоче йти в освіту або школа без учителів Від Кабінету Міністрів немає жодних дій щодо підвищення значимості професії вчителя
С. Колебошин: 3000 спартанців (задача про молодих вчителів) 3000 молодих вчителів на 15000 шкіл, що в середньому – 1 новий вчитель на 5 шкіл
І. Совсун: як надовго ще вистачить запалу учителів? Існує гігантська прірва між переможцями світових олімпіад і базовим рівнем українських шкіл
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Денис
Що робити дітям, які не мають доступу до Інтернет? Навесні були телеуроки. Обіцяли їх продовжити у вересні. Але прийшло нове керівництво зі своїми проєктами.
Олена
Для Денис: Действительно! Но что делать, если дома несколько детей?...или если пропало электричество или вообще сельская местность? МОН было в простом селе? Да и что это вообще за обучение дома? ...Лечится тоже дома? Ракеты собирать, дома? Лишь 10 процентов детей активно стремятся к знаниям самостоятельно, очень рада за них, но что делать остальным? Или это очередной план государства сократить расходы в сфере образования (в том числе и на зп учителей) или поставить крест на будущем поколении
Коментувати