О.Мірошниченко: коли вчителі починають боятись гаджетів?

У педуніверситетах існує спеціальна навчальна програма виховання ненависті до всіх технічних новинок?

О.Мірошниченко: коли вчителі починають боятись гаджетів?

Автор: Олександр Мірошниченко, актор, режисер, драматург.

ПИТАННЯ

Я от просто розмірковую. Ну от де виникає той момент, коли майбутні вчителі починають боятись гаджетів?

Я ж розумію, що в побуті вони здебільшого і комп’ютери, і планшети, і смартфони поважають. В усякому разі молодше та середнє покоління. Себто – в реаліях приватного життя для них гаджети - це норма. І не лише для ігор. Хоча б для того, щоб написати гнівний пост про шкоду гаджетів – вони використовують гаджети.

А от відносно дітей – все по-іншому. Гаджет - ворог! Гаджет заважає навчальному процесу! З гаджетами потрібно вести нещадну боротьбу! Конфіскувати, забороняти, ігнорувати.

Ось у мене і питання. Це в педуніверситетах їх так налаштовують? Це якась спеціальна навчальна програма виховання ненависті до всіх технічних новинок?

Так, може, є сенс ввести нову програму? По вмінню використовувати гаджети в навчальному процесі? Бо якось тупо виходить. Ведуть боротьбу з тим, що потрібно використовувати для навчання. Ну і для розваг, звичайно. Але хіба діти не мають права на розваги?

Оригінал

Освіта.ua
10.05.2019

Популярні блоги
І. Лікарчук: педагогам шкіл не повинні урізати зарплату Чому скорочення бюджетних видатків у освіті потрібно робити за рахунок тих, хто проводить уроки?
Тамара Горіха Зерня: ми втратимо багато абітурієнтів Держава б мала зараз максимально спростити умови вступу і розширити державне замовлення
О. Істер: спрощена процедура ЗНО вимагає корекції Пропозиція «випускники складатимуть мультипредметний онлайн-тест» вимагає корекції
І. Лікарчук: українська система ЗНО стала на шлях стагнації Врятувати систему ЗНО від краху чи зникнення зможуть лише нові команда та технології
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
гість
зміст статті цілком в дусі освітньої політики "кляті вчителі, бідні діти". Подібні твердження призвели до деградації освіти на всіх рівнях.І,якось дивно ми йдемо до Європи, не тим,так би мовити,кінцем.
Cirius
Чого забагато - те шкідливо. Коли мій онук половину дня валяється на дивані з гаджетом я зі страхом думаю, скільки болячок чекає його у майбутньому. Якщо розтовстілому п.Мірошниченку це до лампочки то мені ні, бо я хочу бачити дитину здоровою, а не з покаліченою психікою та здоров’ям. Ігнорувати гаджети безглуздо, а от забороняти їх, коли є шкода для здоров’я вкрай потрібно, а головне не привчати дітей жити у віртуальній реальності, бо буденне життя це не суцільні розваги. І вийміть п. Мірошниченко з рота свою люльку, бо пропагуєте дуже шкідливу для здоров’я звичку( рак легенів).
serj
Коли "Автор: Олександр Мірошниченко, актор, режисер, драматург" перестане боятися гаджетів? УЯВІМО: йде спектакль, один актор читає роль, інші в телефонах (не я ж відповідаю!!!, я все чую!!!) Або "Чи молилася ти..." ой, мама телефонує, чекайте, я зараз. Так що дядьку смокчіть свою люльку ліпше мовчки
qwerty_qwert
Для serj: Підтримую на 100%!!! :)
Коментувати
Олеся
Недавно заходила в школу подруга со своим сыном. Живут в Германии, ребенок ходит там в школу. Ему было интересно посмотреть на школу в Украине. Фраза, которую он повторил раз 20: "У вас дети могут пользоваться на перемене телефоном?!!" Не стала пояснять, что у нас и на уроках они часто ни в чем себе не отказывают. Зачем травмировать ребенка.
Олег
Як тільки МОН в черговий раз обсереться, так відразу ж цей пан, як щось із табакерки вискакує. Відволікаючий момент, так би мовити.
Випускник
Парламент Франції ухвалив закон, що забороняє учням у віці від трьох до 15 років використовувати мобільні телефони та інші наявні підключення до інтернету пристрої. Але ж п. Мірошніченко розумніший, ніж цілий парламент Франції!
Vlad
Беда, коль пироги начнет печи сапожник, А сапоги тачать пирожник,... Крылов И.А. Щука и Кот
sergey1979
На ЗНО дозволять гаджети, тоді й страх пропаде.
Денис
Може всяки "." припинять лізти не в свою справу? До автора: привези в Україну Оскар або Пальмову гілку.
Учитель
Чому в престижних американських школах за викорисатння мобільних телефонів під час навчального процесу уведено систему штрафів? Бо американці тупі, бо в американців проблеми з технологіями?