В. Громовий: про «педагогічних папуасів» у вишиванках

Може, краще не вишиванки готувати, а інтенсив з англійської перед поїздкою за кордон проходити?

В. Громовий: про «педагогічних папуасів» у вишиванках

Автор: Віктор Громовий, освітній експерт, заслужений вчитель України.

Контрольний постріл у скроню нашим «педагогічним папуасам».

Понад рік тому страшенно образив свою шановану колегу (пишу без іронії, вона справді гарний директор школи).

Я лише запитав: навіщо ви поїхали на з'їзд авторитетної європейської асоціації освітян у вишиванках?

  • Як навіщо? Ми відразу ж домовились між собою, що вся наша делегація буде у вишиванках, щоб усі бачили, що ми з України.
  • А ви поцікавились, який там прийнятий дрес-код на таких зібраннях? Це ж не якийсь етнофестиваль…Чи був ще хтось там в етноодязі?
  • А чому ми маємо бути, як усі?! Хай вони з нас беруть приклад. Була ще одна дівчина-мусульманка у хустинці.
  • Тобто ви в етноодязі й лише одна мусульманка на тисячу делегатів…
  • Так, зате з нами всі фотографувались і на нас звертали увагу. Шкода, що ми англійської не знаємо, там не було перекладу, то не могли второпати, про що йшла мова на з'їзді. Так хоч себе показали...
  • То, може, краще було не вишиванки готувати, а інтенсив з англійської перед поїздкою пройти?! Бо, якщо я одягнусь як папуас і приїду туди в котеку* замість трусів, зі мною теж всі будуть фотографуватись, але…

*Чоловіки в Новій Гвінеї прикривають свій пеніс спеціальним футляром – котеку (на жаль, фото ФБ не пропускає).

P.S. А тепер можете мене каменувати...

Оригінал

Освіта.ua
07.12.2018

Популярні блоги
І. Лікарчук: педагогам шкіл не повинні урізати зарплату Чому скорочення бюджетних видатків у освіті потрібно робити за рахунок тих, хто проводить уроки?
Тамара Горіха Зерня: ми втратимо багато абітурієнтів Держава б мала зараз максимально спростити умови вступу і розширити державне замовлення
О. Істер: спрощена процедура ЗНО вимагає корекції Пропозиція «випускники складатимуть мультипредметний онлайн-тест» вимагає корекції
І. Лікарчук: українська система ЗНО стала на шлях стагнації Врятувати систему ЗНО від краху чи зникнення зможуть лише нові команда та технології
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Катерина
Абсолютно правильна позиція автора! Уже тошнить від цих пафосних речей Патріотів у вишиванках, які під ними ховають убогі, лицемірні, корумповані душі. А ще коли бачиш таких вчителів, директорів шкіл, які насправді нас.ли на цих учнів. Іх цікавить власний імідж, ПОКАЗУХА.
qwerty_qwert
Напевно, Ви дуже добре вивчили англійську, що втяли такий допис. Щоб бути папуасом, не обов’язково котеку натягувати :)
Випускник
Для qwerty_qwert: Судячи з мінусів, яких тут наставили, папуасів на цьому сайті набагато більше, ніж українців)))
Студент
Для qwerty_qwert: Підтримую! Розізлили Ви конкретно "папуасів" , значить, Ви на вірному шляху).
Коментувати
Випускник
Тут усі вже з глузду з’хали, чи що? Національний одяг українців називати непристойним одягом! Не сумніваюся, що у європейців не могло виникнути навіть думки про порівняння його з котеку, бо лише хвора на голову людина могла до такого додуматися. А якщо здорова, то для чого такі порівняння? Може справа у кацапському сарафані?
Володимир
Для Випускник: Чому ви дивуєтеся? Громовий - недолюстрований чинуша з ЦК ЛКСМУ. Чого іншого від нього можна було чекати?
Виктор Кислый
Ага я так и вижу. Как американская делигация входит в зал в ковбойских нарядах,Шотландцы в килтах с голой жопой .А русские в косоворотках и лаптях.И говорят : А що? это наше националне вбрання! XD
Коментувати
Ірина
А ще освітянські папуаси пофарбували школи, паркани, лавочки, спортмайданчики та все що фарбується в кольори державного прапора. Мабуть вождям це подобається.
bela
Эй умные, давай комменты на английском писать. Заодно и покажете свою европейскисть. Let us start people, who’s the smartest here?
Остап
Для bela: Fortuna non penis - in manus non recipe
bela
Не зачет.
Коментувати
Я
А англійську хоч на середньому рівні дійсно треба знати, як не крути, це міжнародна мова. І вчителі, вони ж вчителі, а отже, здатні до навчання, мають ії опанувати хоч на елементарному рівні.
Я
Все правильно автором сказано, має бути звичайний класичний стиль, і такий є в гардеробі будь-якого учителя. І, дійсно, вишиванки на наукових зібраннях недоречні. Так же вони бувають недоречні на деяких урочистостях, чомусь зараз це стало як необхідність: жодне свято не обходиться без вишиванки, навіть державне. І,до речі, вишиванка нині коштує дорожче, ніж звичайна класична спідниця чи брюки. А таке знайдеться в будь-якому гардеробі. І вишиванка- це аж ніяк не прояв патріотизму, він прявляється у справах. "Любіть Україну ВСІМСЕРЦЕМ СВОЇМ І ВСІМИ СВОЇМИ ДІЛАМИ",- а не вишиванками. Тож у всьому має бути здоровий глузд, шановні.
Лілія
Для Я: Я повністю підтримую Вас.
Коментувати
Second
Громовий, злазь із ситних грантів- та мерщій в школу. Втричі носа нам- темним ватникам, совкам примітивним! ДАЙОШ!!
NeVat
А яке свиняче діло до цього громидлу? Заздриш? Як хочуть так і їдуть. Чому вату цікавить хто що одягає? Дивуєшся що не твій ватник - ото дійсно сприйняли б як папуаса - що не далеко від правди.
Віконт
Тупорила лжеінтелігенція, що тут скажеш. Постояти за свої права не вміють, страйку організувати не в змозі, а ось повипендрюватися ті прихвостні перші!
Випускник
А на з’їзд виявляється треба було дрес-код... Он воно що, а у наших учительок грошей на дрес-код не вистачило, тому і поїхали у вишиванках. До чого б ще придертися п. Громовому, щоб так голосно пукнути? п. нічого оригінальнішого не знайшов, як прирівняти вишиванку до котеку. Ну розумний, аж страшно!
1
Для Випускник: Ну так, якщо грошей не вистачає, можна було б домашній халат напялить. А то ще й дрес-код якийсь там. І чому це не можна прирівняти " вишиванку до котеку". Ви хочете сказати, що наше - це геніально, а чужий національний одяг - це фуфло? То це вже, знаєте, попахує, як мінімум, неповагою до інших націй.
Випускник
Для 1: Це попахує рашистською ненавистю до всього українського
Громовідвід
Для 1: Ти разом зі своїм Громовим спочатку навчися поважати українську націю. А то навіть ФБ не пропускає його дебільні фото рашистського походження (див. перше з них), а цей лжеосвітній сайт чомусь їх друкує. Та ще й дозволяє всяким хорхам писати назву держави з малої букви та всяким придуркам ставити плюси на їхні відгуки.
Коментувати
Про
Автор добре підмітив, шароварщина вона і в африці шароварщина.
1
Власть меняется - пора тюбетейку менять. Ничего достойного показать не в состоянии, так хоть тряпки напялить и (правда, не к месту)патриотично раздувать щоки. А, вообще-то, этот пост уже был то ли год назад, то ли еще раньше.
&
Громового лично не знаю,поэтому и судить,как ниже в комментах,его личность,-не могу) Ну а суть проблемы он подметил точно. " Королевство кривых зеркал". И это, казалось бы,интеллигенция поехала на этот съезд. Что уж говорить о " менее развитых": хамелеонство и приспособленчество... Всё с ног на голову почему-то.
Сасівка
Громовий певно з похмілля рубонув правду- матку! В усьому винуваті вишиванки і кури на смітнику... Одні гранти вічні!!
Громовідвід
Для Сасівка: Та трєпло він нещасне, цей Громовий.
Коментувати
Местный
Партия сказала ехать в вышиванках - значит поедут в вышиванках, лишь бы владыка был доволен.
Правда
Краще обгадити Громового, ніж признатися у незнанні англійської. Поїхали собі альфа-самки себе показати. Жаль, що ми на рівні совкової провінційності існуємо і не усвідомлюємо цього. Змінюємо одяг за викликом часу, а суть лишається та сама.
Володимир
Для Правда: Неправда!
Правда
Фільм "Дежавю". Другий сезон.
Коментувати
Освітянин
Для Громового. Не розумію суті вашої статті. Ви пишете для того щоб вас не забули що ви є? Чи хочете просто обпаклюжити вчителя? Чи просто стало одиноко і вирішили про себе нагадати? Невже в освіті немає більше проблем ніж одежа учителя? Подивіться останні новини: Відбулись вибори до агентства із якості вищої освіти. В Україні створили Нацагентство кваліфікацій іт.д. Скільки створюється непотрібних структур, органів, комісій і всякої іншої нечисті які дублюють одна одну, заставляють робити непотрібну роботу, звітуватися про проведену позакласну роботу, звіти з виховної роботи в обовязковому порядку з фото бо не довіряють слову вчителя. А ми дискутуємо про хоч щось святе, яке залишилося у неньки-України - Вишиванку
Родион
Для Освітянин: Вся вчорашня місцева ригівська нечисть вже 4 роки ходить в вишиванках.
Остап
Страшно мені стає від слів отого пана, котрий себе іменує освітянином. Віє від них підвалами самих високих будинків у колишньому царстві-государстві. І певне ж сидить отакий освітянин (звичайно-ж у вишиванці) у якомусь кабінеті, малює плани з впровадження НУШ, рапортує про успішну реалізацію начерків МОН і їх величностей. А скільком ще й долю переламає. А зачем нам этот ТАИТИ - мы и здесь хорошо питаемся!
Коментувати
Дмитро
при чому тут вишиванки та англійська мова? Яким чином діловий костюм допоміг би їм вивчити англійську? ))) Ніякого дресс-коду на з’їзд європейської асоціації освітян немає. Вони ж не голими поїхали )))
хорхе
Для Дмитро: Ти тупий чи просто не можеш догнати суті поставленого питання? Все правильно написав автор. Папуаси вони і в україні папуаси!))
Родион
Для Дмитро: ЦИТ: "при чому тут вишиванки та англійська мова" В лжепатріотів в голові вишиванки та шаровари, а для англійської звивин і місця не вистачає.
Коментувати
Володимир
Не великий гріх для самобутніх вчителів.