В. Громовий: Фейсбук стає небезпечним для освітян

За критичні пости можна запросто вилетіти з роботи, а за лайки під ними потрапити в опалу

В. Громовий: Фейсбук стає небезпечним для освітян

Автор: Віктор Громовий, освітній експерт, заслужений вчитель України.

Підловили... або чому методи 37-го року не працюють у інформаційну еру.

Обережно, Фейсбук стає небезпечним для українських освітян.

За критичні пости можна запросто вилетіти з роботи, а за лайки під ними потрапити в опалу.

«Старший брат» слідкує за нами... попри те, що зараз не орвелловський антиутопічний «1984-й», а наш цілком реальний 2018-й.

Будуємо демократичну школу!? Реформуємося ж ми, гей!?

Спіймали на гарячому, склали акт... А от про існування сервісу автопостінгу «Hootsuite», яким скористався опальний вчитель, не знали.

Чи, може, видамо інструкцію, що «Hootsuite» у нас можуть вільно використовувати лише штатні дуполизи в новоствореному Міністерстві правди. Іншим нізззя! Будь-якого інакомислячого треба ламати і притупляти...

Комусь ще не зрозуміло, чому тікають світ за очі зі школи молоді та перспективні вчителі?!

Цитую Михаил Соловей: «Ще один приклад МАРАЗМу і залишків тоталітаризму у школі. Погляньте на такий цікавий документ, що сьогодні з ранку надав мені мій керівник. Виявляється, вони знайшли порушення у тому, що я висловлюю свою думку публічно.

Мало того, що цим актом грубо порушено гарантоване мені конституційне право, як громадянина(Стаття 34. Кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань).

Та це ще й показує, як володіють НІТ наші керівники, які не знають, що таке Hootsuite — сервіс автопостингу.

Дійшло до повного абсурду – вже хочуть заборонити публікувати власну думку в Фейсбук, а що завтра – розстріл за Твіт?»

P.S. Вчитайтесь у текст «акту» і оцініть рівень кваліфікації, елементарної грамотності та красу стилю. Після оприлюднення цієї ганьби єдиний правильний варіант адекватної управлінської дії - відправити у відставку всю команду керівників цієї школи,«дабы другим неповадно было»!

Згідно з пунктом 1 ст. 41 КЗпП трудовий договір може бути розірваний у разі одноразового грубого порушення трудових обов‘язків керівником підприємства, установи, організації усіх форм власності (філіалу, представництва, відділення, іншого відокремленого підрозділу), його заступниками...

P.S.S. Якщо з’ясується, що «вказівку» скласти цей «акт» дала якась непродвинута тітка з райвно, тітку вигнати за незаконні дії, райвно зрівняти із землею, землю посипати вапном...

Жорстко, але інакше свободу в освіті не відстоїш і НУШ не збудуєш.

Освіта.ua
21.03.2018

Популярні блоги
І. Лікарчук: педагогам шкіл не повинні урізати зарплату Чому скорочення бюджетних видатків у освіті потрібно робити за рахунок тих, хто проводить уроки?
Тамара Горіха Зерня: ми втратимо багато абітурієнтів Держава б мала зараз максимально спростити умови вступу і розширити державне замовлення
О. Істер: спрощена процедура ЗНО вимагає корекції Пропозиція «випускники складатимуть мультипредметний онлайн-тест» вимагає корекції
І. Лікарчук: українська система ЗНО стала на шлях стагнації Врятувати систему ЗНО від краху чи зникнення зможуть лише нові команда та технології
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Омелько Терен
Як можна так пересмикнути: сидів учитель у ФБ (в цей час на уроці учні просто грали, можна й не сумніватися), уроку зовсім не було, а тільки гроші за нього йшли Солов’ю. Попався вчитель, бо час у дописах зазначено. Але ж ні - це, виявляється, тиск на свободу. Але ж цього мало - от, думає, ще й інших в дурні пошию, хай теж скажуть щось на захист такої свободи...
Михаил Соловей
Для Омелько Терен: Для Омелько Терен: Я Соловей, відповідаю Вам особисто, ось такий коментар підтверджує, які все-таки наші люди відсталі у НІТ ми не розумієюмо , що таке відкладена публікація. Ми не знаємо, що, якщо у статуті школи та в правилах внутрішнього розпорядку школи прямо не заборонено користування сервісами комунікації, то це дозволено. Ба, навіть, більше для того щоб ніби піймати мене на постах у Фейсі вони самі переглядали його у робочий час і є порушника свого ж акту))). Чому так відбувається - це глибокі прогалини в освіті (((. Хоча причиною акту була гострота моїх думок, що не сподобалась комусь зверху.
Коментувати
Забалка
Громовий, як завжди з пальця витягнув проблему. А на що підписується « заслужений»- це ж радянщина і застій??
Олекса Позняк
Будемо чесними - ніякого автопостінгу не було. Але учитель грамотно захищається - ну і молодець. Ясно що підловили його тому що не цьомав у дупу начальство, адесь його покритикував. Тому що тим хто любить начальство і не таке сходить з рук. Оце вам НУШ - директор буде вибивати з колективу усіх незгодних, бо до виборів директора у школі повинні залишитись лише блатні. А щодо того що запостив на уроці - ну і що -дітки малюють щось по програмі, або контрольна -міг і написати. Але тепер усім наука - не робіть цього
Володимир
ДУЖЕ ДИВУЄ СЛАБКОДУХІСТЬ АВТОРА! ЧОМУ ЗАКРЕСЛЕНІ ІМЕНА ГЕРОЇВ-ПРИГНОБЛЮВАЧІВ, А ЗАЛИШИВСЯ В АКТІ ЛИШЕ ПРИГНОБЛЕНИЙ?
Михаил Соловей
Для Володимир: За їх особистим проханням
Коментувати
Агент НУШ
Автопостинг для вчителя?? І це виправдання щодо свободи думки? Невже це реально є дуже добрим для думаючої людини (вчителя, якого знають і діти, і колеги, і батьки)? Такі маніпуляції мають свою мету! Дивно, що думка автора спрямована на підтримку цього! Без розміщення текстів постів немає про що говорити. Шкода тільки дітей, якщо у вчителя на уроці є час на соціальні мережі, а не на вдосконалення комтетентностей школярів.
Віктор
Для Агент НУШ: Якщо ви АГЕНТ, якого ви ВИРІШУЄТЕ ЗА УЧНІВ?! Хто вам дав таке ПРАВО? Ваш запилений диплом?
спец
Нехай запилений, проте не куплений явно чи неявно. Про яке право мова? Людина висловлює свою позицію. Диплом тут ні до чого, як і право. А якщо людина так переймається за учнів, то нехай, може справді вірить, що вони навчаються в неї на уроках.
Коментувати
Наталья
ОООО) Спасибо, не знала об автопостинге)) А он так нужен))))) Вот и спасибо ФБ и Освіті)))))))
Местный
Это вообще жесть какая-то. Хотя сейчас нарисуются системные черви и будут говорить: "Правильно! Так ему и надо! Вот диточки сидят голодные к новым знаниям, а эта скотыняка такэ ото робыть!". Но жополизам системы рабская жизнь в кайф. А весь текст поста читать для слабаков.
Віктор
КОЛИ КОГОСЬ ПОЧНЕ ЦІКАВИТИ ДУМКА УЧНІВ?!///////.....................................................
Віктор
А ви у УЧНІВ спитали дає їм цей вчитель знання та навички?!Хіба не для УЧНІВ працює вчитель? Чи найвузьколобіши мають продовжувати вирішувати за школярів?
Василь
"... маю право за Конституцією висловлювати свою думку..." Але! Регулярно ПІД ЧАС УРОКУ в соціальній мережі ?!)))))))))))
1
Для Василь: "...Hootsuite — сервіс автопостингу..." Можно было бы внимательнее читать статью, а не кидаться клеймить учителя.
Михаил Соловей
для того щоб ніби піймати мене на постах у Фейсі вони самі переглядали його у робочий час і є порушника свого ж акту))).
Коментувати
Yulia Shapoval
по-моему акт о том, что учитель делал это на уроке, а не о свободе мысли и слова...
1
Для Yulia Shapoval: А по-моему кто-то не в состоянии прочитать все буковки в "огромной" статье
Михаил Соловей
Причина и следствие. Почитайте мої пости і Ви зрозумієте чому з’явився цей акт
Коментувати