Альона Парфьонова: страшно жити з цими людьми поруч

Головне розповісти, що це «нічого страшного», і дати «щастя» - дозволити якусь вільність

Альона Парфьонова: страшно жити з цими людьми поруч

Автор: Альона Парфьонова, співзасновниця ГО «Батьки SOS».

«Ничего страшного в обязательной школьной форме», «ничего страшного в дежурствах», «ничего страшного в уборке снега, листьев», «ничего страшного в концертах/праздниках/утренниках во время уроков», «ничего страшного в 20 грн налом в школу»…

#Вседлявашихдетей - страшно жить с этими людьми рядом. Ценности этих людей - со времён царской России: крепостным главное рассказать, что это «ничего страшного», и дать «счастье» - разрешить с барского плеча какую-то вольность.

Вот, например, «разрешили» по пятницам не носить форму, забыв добавить, что ее можно и с понедельника по четверг не носить, «разрешили» не сдавать 20 грн, забыв уточнить, что это - ваше право не сдавать вообще и уж тем более налом в школе, «разрешили» не дежурить, не грести снег, не собирать листья во время уроков, забыв уточнить, что запрещено отвлекать детей во время учебного процесса, и что это не обязанность, а лишь право.

На сегодня у меня все.

Оригінал

Освіта.ua
21.12.2017

Популярні блоги
Л. Гриневич: діти за кордоном мають подвійне навантаження Щоб уникнути подвійного навантаження, необхідно напрацювати механізм перезарахування результатів
О. Северенчук: для дітей важлива якість розкладу Не так важливе навантаження, як грамотний підхід до формування розкладу і робочого дня дитини
В. Співаковський: у батьків дуже змінилися пріоритети На перше місце вийшла безпека дитини, на друге – соціалізація, і лише на третє – знання
І. Лікарчук: де справжня дерусифікація освіти? Справжня дерусифікація української освіти не відбудеться від змін у програмі з літератури
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Witalina
Сорок років назад на курсах я почула фразу,яку запам’ятала на все життя."Хочеш виховати ТИРАНА -дай йому все! НЕ вимагай нічого ,- ТИРАН біля твоїх ніг"!! НЕ МАЄ прав БЕЗ ОБОВ’ЯЗКІВ ! Це істина,яку не можна заперечувати!.А Щодо чергування, Хто повинен витерти дошку після уроку????? Хто повинен помити брудну,обписану парту, чи прибрати розкиданий папір, куски сухої грязюки із взуття???УЧИТЕЛЬ???? НЯНЬКА??? чи НАЙМИЧКА,??? В обов’язки техпрацівниць це НЕ ВХОДИТЬ!!!! НЕвже прибрати після себе - це НЕ САМООБСЛУГОВУВАННЯ?????
Лариса
Головна проблема в голові ось таких батьків. Самі діти досить часто не проти такої роботи, загрібати листя, чистити сніг - це ж тусовка, своєрідне спілкування і нехай це буде найбільша проблема нашої освіти. А парфьонова дійсно трішки загралась.
Прокурор
Согласна со всеми, кто осуждает эту статейку активистки Парфеновой! Ей СТРАШНО жить с учителями, а с теми, кто обворовывает страну и попирает права учителей (да и всех остальных) ей не страшно. Проплаченная недоученная политиканша-блогерша, хаха!
Гость
Если что то в школах Японии дети сами убирают школу как кабинеты так и коридоры
Valeria Giacintova
Дізнайтеся, хто така Парфьонова: http://fb-ua.com/yakshho-biznes-bude-vdalim-mozhna-vidkriv/ Раджу ознайомитися
Valeria Giacintova
У процесі самообслуговування учні можуть виконувати прибирання класів, кабінетів, лабораторій: - наприкінці кожного дня (учні 5-12 кл.); - генеральне прибирання кожного тижня і місяця (учні 9-12 кл.). Тривалість самообслуговування для учнів 2-4 класів у загальноосвітньому навчальному закладі не повинна перевищувати 1 години на тиждень, а для учнів 5-12 класів - 2 години на тиждень. Одноразова тривалість роботи із самообслуговування не повинна перевищувати для учнів 2-4 класів 30 хвилин, 5-9 класів - 45 хвилин, 10-12 класів - 1,5 години. Роботунеобхідно проводити у спеціальному одязі. Усі види прибирання здійснюються лише вологим методом з наступним провітрюванням приміщень. У навчальному приміщенні необхідно передбачити місце для зберігання прибирального інвентарю, спецодягу та мила. Миття підлоги дозволяється школярам з 10 років при обов’язковому використанні швабри. Допускається участь учнів (чергові класи) в накриванні обідніх столів (при використанні санітарного одягу).
Евгений
Разговоры о сборе денег в школах - это вообще поскуливание тех родителей, которые не уверены в знаниях своих детей (или наоборот точно знают их уровень) и боятся, что если денег на сдадут, то учитель поставит реальную оценку, а не ту, которую хочет родитель или ребенок. Никто в школах с ножом к горлу родителя не подходит и силком деньги из кошелька не вытаскивает. Не хочет родитель - не сдает. А так родитель пойти в школу (или позвонить) и сказать, что не будет сдавать деньги боится, а вот скулеж в соцсетях поднять и поливать школы грязью - это уже не страшно.
Учитель
Госпожа Парфенова ничего не понимает в том, как функционирует сегодня школа. Она возмущается уборкой снега-листьев, мытьем полов и парт детьми, неужели она думает, что учителям-завучу-директору нравится заставлять детей все это убирать. Она не понимает (и похоже не пытается узнать), что техперсонала по штатному расписанию в школе не хватает для всей этой уборки, а убирать надо. Она не заставляет себя задуматься или узнать реальное положение вещей в школе, а ее хватает только на обливание школ грязью. Кто должен убирать за ее детьми? Учитель или директор? А может сами дети должны за собой убирать? Очевидно, что дети госпожи Парфеновой у себя дома не убирают. Она, наверное, сама за ними убирает и их к такому приучает. Но это ее дело, а вот другим такой стиль воспитания навязывать не надо.
Людмила Гагаріна
https://osvitoria.media/ru/experience/dolzhny-ly-dety-ubyrat-v-shkole/ http://www.online812.ru/2016/10/11/010/ На сегодня у меня все.
Valeria Giacintova
http://fb-ua.com/yakshho-biznes-bude-vdalim-mozhna-vidkriv/ Раджу ознайомитися
Віктор
ХОЧУТЬ ВИХОВАТИ РАБАМИ НАШІХ ДІТЕЙ!ОБЕРЕЖНО!ХОЧУТЬ ВИХОВАТИ РАБАМИ НАШІХ ДІТЕЙ!ОБЕРЕЖНО!ХОЧУТЬ ВИХОВАТИ РАБАМИ НАШІХ ДІТЕЙ!ОБЕРЕЖНО!ХОЧУТЬ ВИХОВАТИ РАБАМИ НАШІХ ДІТЕЙ!ОБЕРЕЖНО!ХОЧУТЬ ВИХОВАТИ РАБАМИ НАШІХ ДІТЕЙ!ОБЕРЕЖНО!ХОЧУТЬ ВИХОВАТИ РАБАМИ НАШІХ ДІТЕЙ!ОБЕРЕЖНО!ХОЧУТЬ ВИХОВАТИ РАБАМИ НАШІХ ДІТЕЙ!ОБЕРЕЖНО!ХОЧУТЬ ВИХОВАТИ РАБАМИ НАШІХ ДІТЕЙ!ОБЕРЕЖНО!ХОЧУТЬ ВИХОВАТИ РАБАМИ НАШІХ ДІТЕЙ!ОБЕРЕЖНО!ХОЧУТЬ ВИХОВАТИ РАБАМИ НАШІХ ДІТЕЙ!ОБЕРЕЖНО!
Віктор
РАБИ НА САЙТІ!ОБЕРЕЖНО!РАБИ НА САЙТІ!ОБЕРЕЖНО!РАБИ НА САЙТІ!ОБЕРЕЖНО!РАБИ НА САЙТІ!ОБЕРЕЖНО!РАБИ НА САЙТІ!ОБЕРЕЖНО!РАБИ НА САЙТІ!ОБЕРЕЖНО!РАБИ НА САЙТІ!ОБЕРЕЖНО!РАБИ НА САЙТІ!ОБЕРЕЖНО!РАБИ НА САЙТІ!ОБЕРЕЖНО!РАБИ НА САЙТІ!ОБЕРЕЖНО!РАБИ НА САЙТІ!ОБЕРЕЖНО!РАБИ НА САЙТІ!ОБЕРЕЖНО!РАБИ НА САЙТІ!ОБЕРЕЖНО!РАБИ НА САЙТІ!ОБЕРЕЖНО!РАБИ НА САЙТІ!ОБЕРЕЖНО!РАБИ НА САЙТІ!ОБЕРЕЖНО!
Роман
Цікаво, а хто вдома прибирає за Вашою дитиною? Спеціально проплачена людина? Так поцікавтеся штатним розписом вашої школи - ви дізнаєтось багато цікавого. Ставка техпрацівника передбачає миття 500 м2 підлоги, парти в їх посадові обовzvxz’язки не входять. Хай Ваша дитина свою не миє і сидить витирає її своїм одягом - не питання
Мучитель
Учні можуть наплювати насіння на підлогу, плюнути шмарклями на двері ручки, з ноги зламати спинку стільчика, написати матюхи на стендах чи парті, виплюнути недожовану ковбаску в куточку кабінета, попісяти у відро з водою в класі чи у вазони, у туалетах зламати крани, бо вони мають права!!! Цей перелік можна продовжувати до безкінечності. Дома звичайно всі янголи, а в школі хай мають свої права і нікого не поважають.
Фома неверующий
Подскажите,правильно ли, что детей заставляют полностью дежурить в классе с 7 класса?( В том числе мытьё пола на большом перерыве и после уроков). Есть ли нормативный документ, который это регулирует? Директор говорит,что есть...
Знаю
Для Фома неверующий: Розділ 12 "Державні санітарні правила і норми влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів ДСанПіН 5.5.2.008-01"
Коментувати
Ramley
Рабська психологія панує в українському суспільстві. Школа не виняток. Вчителі раби директора, а діти раби вчителів.В свою чергу батьки зовсім не переймаються цим, бо вони теж чиїсь раби. А так " ничего страшного".
Дмитрий Сницарь
Для Ramley: діти раби вчителів? да зараз у дітей тільки права є у школі, але аж нік не обов’язки
Коментувати
Мама
А потім дивуються, чому такими жорстокими виростають діти? А тому, що змалку не навчені поважати чужу працю. А що поганого в тому, якщо підгребуть листя чи помиють парту. Вже такі комфортні умови ми створюємо для дітей, до того ж, нічого не вимагаючи від них, що скоро на голову сядуть і ноги звісять. Від дітей таких "парфьонових" не дочекаєшся, щоб поступилися місцем в громадському транспорті
Страшно
"...не дежурить, не грести снег, не собирать листья во время уроков." А якщо після уроків, то можна? Чи вам теж страшно, якщо ваше "великовозрастне" дитя прибере пришкільну територію? А мені страшно, що таких от мам Альон наплодилися, які, крім прав, більше нічого не бачать, а їх діти розбещують інших, кроку не ступлять лишнього, щоб тут же не зважити, чи не порушуються їх права і "цвірінькають" учителям. Мій син допоміг технічці два відра води принести від колонки (прорвало водогін), так на нього як на ненормального дивилися. Технічка ж гроші за прибирання отримує, а він, дурень, не знає своїх прав.
Ігор Зущик
Шановна Альона, будьте обережні з таким підходом!!! А то ми дійдем до того, що в дітей буде багато прав і один обов’язок ------МАТИ ПРАВА!!!!! Повинна бути рівновага: ПРАВО не носити форму ---- ОБОВ’ЯЗОК - ПРИХОДИТИ в школу охайно вдітим, а не в вечірній сукні. ПРАВО не мити підлогу --- ОБОВ’ЯЗОК не смітити, а якщо насмітив прибери після себе. І таких пар ОБОВ’ЯЗОК-ПРАВО можна навести досить багато. У природі все врівноважено. А перекоси можуть привестьи до трагедії!!!
Witalina
Бред!!!Бред!!!Бред!!!Бред!!!Бред!!! НЕВЖЕ це НАЙБІЛЬША ПРОБЛЕМА ШКОЛИ???????НЕВЖЕ від цього залежить якість середньої освіти,вихованість наших дітей???? Ви скажіть ,ДЕ в якій установі,фірмі у підлеглиг Є ПРАВА????? НА першому місці - ОБОВ’ЯЗКИ!!!! А будеш про права говорити - ВИЛЕТИШ.Як зараз модно " Ніхто нікого НЕ ТРИМАЄ"! ЧИ не так????