А. Парфьонова: коли в освіті закінчиться звичаєве право?

Коли почнеться епоха верховенства права в освіті і закінчиться освітянське звичаєве право?

А. Парфьонова: коли в освіті закінчиться звичаєве право?

Автор: Альона Парфьонова, співголова ГО «Батьки SOS».

Коли вже в освіті закінчиться епоха звичаєвого права?

За звичаєм ми ходимо на батьківські збори, за звичаєм здаємо гроші, за звичаєм купуємо додаткові зошити, за звичаєм продовжуємо задавати у 1 класі домашні завдання, за звичаєм ставимо оцінки у перших класах, пишемо червоною ручкою, за звичаєм вимагаємо від дітей сидіти струнко - руки на парті, за звичаєм несемо конверти та подарунки на кожне свято, за звичаєм проводимо нудні лінійки, за звичаєм вимагаємо шкільну форму.

За звичаєм у освіті робиться багато дурниць. Які саме, пишіть у коментах.

Коли почнеться епоха верховенства права в освіті?

Оригінал

Освіта.ua
18.09.2017

Популярні блоги
І. Редько: про ненормовану розумову роботу школярів Когнітивний дисонанс на фоні любові до своєї країни і бажання жити, вчитись і розвиватись саме тут
Віктор Мисан: про що думають українські учителі У школах – повний розгул «демократії» та «академічної свободи», що зверху, що знизу
Т. Єфімова: коли зникне зі шкіл совдепія з подарунками? Коли зникне зі шкіл совдепія разом з подарунками, підлабузництвом і нікому не потрібними активностями?
Н. Борисенко: чарівна паличка й валеріана для вчителя Учителі просто вигорають, і в них не вистачає життєвих сил дати дітям все те, що вони могли б
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олекса Позняк
Напишіть краще хто підписав призначення спецу з охорони директорів призначати і 90 000 з ни брати. Ви ж там крутитесь разом з тим спецом біля начальницького корита Прізвище в студію!!! А то плювати на учителя ви герої а начальство критикуєте цьоманням нижче спини
хе-хе
пані Олекса Позняк Стаття взагалі не про це, а ви так гарно переволите стрілки )) Та вчитель не винен! Як на нього можна щось "погане" сказати!?! #вінжевчитель Критикувати не можна ніяк, що би він не зробив. Нехай на фізкультурі знімає з дівчинки молодших класів труси, нехай не відпускає учнів з уроків в туалет, нехай принижує дитину перед іншими дітьми, нехай "лапає-мацає" дівчат старших класів, нехай вимагає і бере собі подарунки, нехай просить у БК золоте кільце, телевізор, холодильник! Трясця! та #вінжевчитель - він СВЯТИЙ! Йому все можна, а ще як поділиться з директором або виконує його вказівки - то він боХ!!
Коментувати
Олена Переверза
За звичаєм принижуємо вчителя,говоримо неприпустимі речі,порушуємо правила етикету відносно вчителя, діти разом з батьками забули про правила поведінки в школі. Батьки забули про свої обов"язки,а знають тільки права. Невже вчитель не людина? Ось тому, що немає дисципліни, хаос і невизначеність у школах більшість учнів не мають зовсім знань!!! А ви про червону пасту, домашні завдання,шкільну форму... Для чого взягалі потрібна школа? На зошит немає, а на цигарки, спиртні напої, наркотичні речовини...-все це є! Говорити можна багато, та скоро не буде потреби когось вчить. Та і не буде кому це робить...
хе-хе
Для Олена Переверза: таааа, забули обов’язки, забули кланятися кожному вчителю в ніжки, по-рабськи падати на коліна і благати змилостивитися і поставити гарну оцінку ))) А ще деякі "розумні батьки" почали відмовлятися давати хабарі та здавати ті "обов’язкові" побори (яка ганьба!), що вчитель-самий-розумний-мудрий-боХ вимагає від батьків. Інакше буде "жахати" дитину на кожному уроці, а ще привселюдно принижувати: он всі здали гроші, а Юрко, Петько, Юля та Марічка - не здали, он які вони погані, а ви всі діти давайте їх тепер фаз, фаз! Шановні-не-шановні вчителі, як хочете поваги та нормального відношення, то витягніть язика зі сраки свого директора, бо сказати нічого путнього не можете, окрім "дай, плати, дай". Ганьба таким "педагогам"!
Коментувати
Олена
Епоха верховенства права наступить тоді, коли у кожного з батьків та їхніх дітей настане прозріння, що саме навчання-це справа кожної дитини та відповідальність батьків на здобуття дітьми освіти. Крім "хочу" та різних вимог перш за все треба заявити: " Ми і наша дитина беремо на себе відповідальність за результати ( в широкому розумінні, а не тільки оцінка) освітньої діяльності. Необхідно усвідомлювати, що є час розваг, а є час для серйозного навчання. І кожен свідомий не буде все перевертати до гори дригом. "Порядок речей", у визначенні мудреців. та кропітка щоденна праця визначає успіх особисторсті. Я як мати вже пройшла зі своїми дітьми шкільні сходинки. І напевно знаю з практики, що база умінь і навичок закладається з дитячого садочка та початкової школи і розвивається у середній та старшій школі. Результатом є усішне навчання у ВНЗ та визнання якостей професійних і не тільки у дорослому житті іншими людьми.Хто звикає тільки розважатись, забуває всім відомі істини -готує конверти.
Вы замечательная мама,
Олена. А вот учитель из Вас... Вопрос. НАдеюсь Вы не работаете в общеобразовательной школе, поскольку идеи "у кожного з батьків та їхніх дітей настане прозріння, що саме навчання-це справа кожної дитини та відповідальність батьків на здобуття дітьми освіти. Крім "хочу" та різних вимог перш за все треба заявити: " Ми і наша дитина беремо на себе відповідальність за результати" показывают ПОЛНЕЙШЕЕ НЕПОНИМАНИЕ сути процесса обучения ДЕТЕЙ. Да и вообще - полное непонимание (незнание) сути образования в мире(((.
Коментувати
Тет-а-тет
Усі ритуальні звичаї виникли як результат культурного розвитку людини, вони базуются на повазі до людини,її душі, землі, де вона проживає. Ті звичаї, що описуєте Ви виникли як результат деградації людини, її відходу від принципів справедливості та пошани до усього Божого. Жити чесно не вигідно, от і понапридумували різних"звичаїв", аби доїти ближнього.
Андрій
Ерунды в образовании , конечно, хватает, но в статье написан бред сивой кобылы! Давайте будем только играть и прыгать и каким-то чудом научимся читать и писать, давайте позволять детям ходить на ушах на уроке и ждать, что они усвоят материал, давайте обходиться без оценок, чтобы не обидеть таких"ранимых" деток, которые уже знают матерные слова, часто слыша их от родителей, давайте разрешим ходить в школу в шортах и мини-юбках! Давайте не ремонтировать парты, поцарапанные детьми. Давайте! Иногда кажется, что в вашей группе собрались абсолютные неадекваты.
Vlad
Для Андрій: Что Вы предлагаете?
Ніна Володимирівна Місюра
Для Андрія В якому столітті Ви живете? А Ви взагалі хто? Невже педагог?!!
Валентина
А педагог це вже клеймо, чи в педагогів діти до школи не ходять.
Коментувати